Top 10

Fanatic_Kv

Primećen član
Poruka
860
ajde da uvedemo malo zabave na ovaj forum :D :!:

ajde recimo nabrojte vasih top 10 igrica koje ste igrali na PC-ju (ali ne u poslednje vreme vec top 10 od svih igrica koje ste ikad igrali na PC-ju... :wink:

ovo je definitivno moj izbor:

1. Far Cry
2. Prince of Persia serial
3. Tomb Raider 6
4. BloodRayne
5. Gothic 2
6. Hitman Silent assassin
7. Seruious Sam
8. Syberia
9. The Cronicles of Riddick
10. The Suffering 8)

Ajde sad VI!
 
Hm, pokusacu:
1. Heroes of might&magic 2, 3, 4
2. NFS (3, 4, 5, U, U2)
3. Worms !
4. Tetris
5. Formula One Grand Prix
6. Test Drive 5
7. Diablo (1, 2)
8. Colin McRae ( 1, 2)
9. ... i to je u stvari sve sto sam igrao!
 
1. Fallout 2
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Inache josh neke odlichne igre: Vampire: Bloodlines, The Suffering, Manhunt, GtA 1 (prva ljubav zaborava nema), Duke Nukem 3D, Starcraft, Max Payne serijal... Silent Hill serijal... Ali ona gore...
 
Deus Ex, Half-Life, Heroes of Might & Magic, Need for Speed (specijalno High Stakes), Myst, SW: Jedi Knight, Duke Nukem 3D, Command & Conquer, Age of Empires, Carmageddon, TRON 2.0, SW: Knights of the Old Republic, Max Payne, Operation: Flashpoint, Battlefield, Warcraft, Descent (haos, pomerila granice), Freespace, Wing Commander, Privateer, Mafia, Imperium Galactica, Master of Orion, System Shock, Prince of Persia, Micro Machines, Flashback: Another World 2 (ovo je bila IGRA!), Freelancer, Doom, Heretic, Hexen, Quake, Incredible Machine, Mortal Kombat, WWF: Wrestle Mania, Caesar i derivati, Sim City, The Sims, Homeworld (specijalno expansion za prvi deo Cataclysam), Elder Scrolls, Roller Coaster Tycoon, Transport Tycoon, Constructor, Ground Control, Mech Warrior, GTA, Hitman 2, Supaplex, SokoBan... ma ima ih pizzdu mater.

Posebna kategorija: avanture by LucasArts & Sierra - to su bila cuda! Da sad ne nabrajam, znate ih svi: Monkey Island, Indiana Jones, Sam & Max, Leisure Suit Larry, Discworld, Day of the Tentacle itd...

Dopunicu kad mi proradi mem :mrgreen:
 
STA? :shock: NIKO NIJE SPOMENUO ROME:TOTAL WAR?!?!?!?!? :shock: UZAS!!!!

Hmmmm najbolju nemam jer mnoge bih stavio na br 1 i zato pocinjem od drugog mesta i nabrajam 10 igara:

1. ? (YET TO BE DISCOVERED)
2.Jagged Alliance 2
3.Rome Total War
4.Far Cry
5.Morrowind: Elder Scroll 3
6.Fallout 2
7.Ground Control 2
8.Colin 4
9.Deus Ex
10.FreeSpace 2
11.Thief
 
1. Fallout
2. Vampires Bloodlines
3. KotOR
4. Baldurs Gate
5. Planescape Torment
6. Heroes of Might and Magic 2 i 4
7. Diablo
8. Total Anihilation
9. Age of Empires
10. Red Alert C&C...
 
1.SW Knights of the Old Republic
2.Call of Duty
3.SW Republic Commando
4.SW JKIII Jedi Academy
5.BloodRayne,i dvojka
6.Pirates of the Caribbean
7.Silent Hill serijal
8.Freedom Fighters
9.Broken Sword 3: The Sleeping Dragon
10.FlatOut
 
Ljudi najbolja igra svih vremena je tetris. Mislim da nema osobe koja je ikad igrala bilo koju igricu a da se nije barem malo zaludela sa njim :)

Salu na stranu ali od:
strategije Rome Total war
voznje NFSU2
FPS Swat 4 ili DUkeNukem 3D :)

E da obavezno moj favorit:
PacMan :)

A ako moju devojku pitate onda Zuma i Luxor :)
 
10. Need for Speed Underground
9. Max Payne 2
8. Ground Control 2
7. Hitman 2 Silent Assasin
6. Grand Theft Auto San Andreas
5. Splinter Cell-ovi
4. Half-Life 1 i 2
3. Prince of Persia serijal
2. Day of the Tentacle
1. Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay Developers' Cut
 
Jel' bash mora sa PC-a?

Ako ne mora, onda ovako :

. Forza Motorsport (Xbox)
. Katamari Damacy (PS2)
. Ico (PS2)
. Black&White (PC)
. Grand Turismo 4 (PS2)
. Nintendogs (Nintendo DS)
. Halo (Xbox)
. Viewtifull Joe (GameCube)
. Super MonkeyBall (GameCube)
. Resident Evil 4 (GameCube)
 
1-Mafia
2-Syberia 1 i 2
3-Civilizacija 2
4-Age of Empires 2
5-Far Cry
6-Resident Evil 1
7-Silent Hill 1
8-Warcraft 2
9-SWAT 4
10-IGI 2
 
1. WoW
2. CS (sve verzije sem source)
3. Mafia (jedva cekam 2)
4. Riddick
5. Splinter Cell (svaki deo je odlican)
6. Farcry
8. GTA San Andreas (zabavna ali dosadi.....)
9. Battlefield 2
10. ne znam sta ih stavio .... ali neka bude WE 8
 
Nije bas nekim redosledom, ne mogu ni za jednu da kazem da je nesto bolja od drugih (osim ove prve):

1.Pirates! (C64)
2.Super Mario (Sega)
3.Mafia (PC)
4.Syberia 1 i 2 (PC)
5.Myst (PC)
6.Return to the mysterious island (PC)
7.X Files (Sony)

vise se ne secam
 
1. Undying
2. Far Cry
3. Warcraft 3
4. Half-Life 1+2
5. Tron 2.0
6. Stronghold+Crusader
7. Prince of Persia(oba dela)
8. Mafia
9. Splinter Cell(All)
10. Halo

Nije razvrstano redom.
 
e ovako

1. Odd World: Abe's Oddysey, Abe's Exoddus (verujem da 90% vas ne zna ovu majstoriju)

2. Monkey Island I, II, III, IV (nebitno koji, svi su fenomenalni, IV malo slabija dodushe)

3. Heroes Of Might & Magic III (namerno napominjem samo trojku jer je cetvorka ocaj zivi. jedino sto je dobro sto mozes da se peglas sa herojem i da vadis jedinice iz grada bez heroja)

4. Wolfenstein 3D (onaj stari, iz '92. kako mi se to igra ponovo. yebeni XP!!!)

5. Resident Evil I (e, za ovu igru bih dao dosta stvari i bele tehnike po kuci onome ko mi je nadje. jedina horor igra, nastavci su prilican *. naj scena kad ides onim hodnikom u kuci sa desne strane glavne sobe, i odjednom ker razbije prozor i uskoci unutra!! ispao mi je dzojstik kad sam igrao nekad davno na soniju)

6. Civilization I (original je uvek keva. neprospavane noci nekad i josh uvek sa CIV kecom. )

7. Jazz Jackrabbit I (jao. secam se kad sam kao mali svaki dan prelazio sve nivoe. i nikada mi nije bilo dosadno.)

8. Age of empires I (citaj pod CIV I)

9. Freelancer (ume da smori, ako nisi blizu trejd lejna (ko razume shvatice), ali u sustini neprevazidjena svemirska igra, ono je neverovatno)

10. Supaplex (aa, josh jedan stari klasik!! ko nije preshao 120 i kusur nivoa, ne zna sta je logicka igra)


to je to od mene.

Zakljucak: stare igre su najbolje. Izuzetak : freelancer, the sims, WarCraft III skidam kapu!!
 
1.Duke Nukem 3D - Najbolja pucacina ikada.Po meni najbolja igra ikada.Imala je sve,horror deo,devojke,deo za krljazu,devojke,cool lika,devojke,nezaboravnu muziku...jesam li spomenuo devojke?Jeste da je Half-Life genijalna igra,ali ipak je Duke pobedjuje

2.Half-Life - Ma svi vec znaju zasto je genijalna...

3.Monkey Island serijal - Sve su genijalno teske i ubitacno svesne avanture za istoriju

4.Prince Of Percia 2 - Nastavak legendarne igre,i mogu reci jedne od najteze ikada,i veoma zabavna...bolji od originala sigurno.

5.Silent Hill 2 - Taj horror,taj strah,a tek ta PRICA,Useres se dok joj se divis.

6.Baldure's Gate 2:The Shadow Of Amn - Neverovatno slozena igra i prica koja u stopu prati D&D pravila.

7.Tomb Raider - Original je uvek najbolji od svih nastavaka u ovom slucaju.

mrzi me da pisem jos,ali ovo su generalno genijalne i legendarne igre.

I GDE MOGU DA NADJEM DUKE NUKEM 3D???
 
Update liste (Boze, oprosti mi kako sam mogao da ih zaboravim):
Worms, Total War, Syndicate, BattleZone (gde nju zaboravi ona mi na drugom mestu!!!), Civilization (specijalno Alpha Centauri), Baldur's Gate, Ultima (legenda), Redneck Rampage, Pandemonium, Broken Sword (poslednji uzdasi zanra avantura), LigthHouse (izvanredno iskorishcen koncept Mysta), Grim Fandango (LucasArts dokazuje zasto je bio tata za avanture), Total Annihilation, X-Wing & Tie-Fighter serijali, Crusader: No Remorse & No Regret, Destrution Derby, JAZZ JackRabbit, Screamer, Silent Hunter... ima ih josh, otom potom.

Specijalna najava u ovom postu! Kako sam samo smeo da zaboravim, trebala je da bude prva u prvom postu!
ELITE
Dal je i jedna igra napravila toliki pomak i imala takve ambicije? Mnogo toga je pocelo sa ELITE-om...


P.S. @Arnold_Layne
Naravno da znamo sta je ODD World, cisto sumnjam da 90% ljudi ne zna.
 
Abe beshe onaj vanzemaljac sa zashivenim ustima? Cool igrica :D
Moja naj naj je Sim City 3000, System Shock 2, hmmm dalje Black & White, Diablo II i tako dalje... :)
 
WarCraft ubedljivo najbola igra svih vremana znaci i nastavak jos bolji tft ... Onda Counter Strike isto izvaredna igra a ove ostale igre sto sam kuci igrao ima dobrih samo sam naslove zaboravio hehe
 

Back
Top