Hiperion

Igrom slučaja, ja čitam hrvatska izdanja "izvori".
Ipak, te sam knjige vidio u Novom Sadu u knjižari Solaris tako da sam prilično siguran da su izdane i u SICG. Koji su izdavači, ne mogu se setiti.
 
Covece nisam imao pojma da ima jos knjiga. Pre par dana sam procitao "Pad Hiperona", znaci sazvakao sam onih 500 strana za 3 dana. Pogledao sam na laguninom sajtu, ali tamo nemaju Endimon - jel si siguran da je to nastavak?
 
Evo malo sam prosvrljao po netu i nasao sam sve knjige u platou:
Uspon Endimiona 1-2 (Den Simons) 750 din, a moze i posebno Endimion 1 i Endimion 2
Jedino sto "trenutno" nemaju Endimion. Koliko sam ja provalio, onda ima 5 knjiga, ako su to nastavci Hiperiona posto to nigde ne pise.
 
Ne brini se, nastavci su. Imaš gore redosled.
Ovo što kažeš Endimion 1 i 2, pa Uspon Endimiona 1 i 2 znači da su te knjige razbijene u dva toma da ne budu suviše masivne. U originalnom obliku ima 4 knjige. Ako razbiješ jednu od te 4 dobija se 5 knjiga, ako razbiješ dve, onda će biti 6 knjiga.
 
Obi-wan:
Ne brini se, nastavci su. Imaš gore redosled.
Ovo što kažeš Endimion 1 i 2, pa Uspon Endimiona 1 i 2 znači da su te knjige razbijene u dva toma da ne budu suviše masivne. U originalnom obliku ima 4 knjige. Ako razbiješ jednu od te 4 dobija se 5 knjiga, ako razbiješ dve, onda će biti 6 knjiga.
Ok tnx samo me je zanimalo, da li su sigurno nastavci. Posto je pad hiperiona po meni bio idealan kraj. Inace u predhodnom postu sam napravio gresku Uspon Endimiona je stavljen na 2 knjige, dok je Endimion na jednoj. Pa sam pomislio da nije kao u Herbertovoj Dini (Deca Arakisa 1-2), tj da nisu to dve knjige :)
 

Back
Top