Zatvaraj bre oci

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Uvek sam se pitala,zasto se neke osobe ljube s otvorenim ocima i da li je to normalno? Mene to uzasno tripuje.Krenem da se ljubim,slucajno otvorim oci i vidim STA - bulji u mene!!!!!!!:shock:
Imate li vi takva iskustva i sta mislite o tome? :D
 
Zasto bi te to nerviralo? Sto se mene tice, nekad zatvorim, nekad otvorim, nije bitno...
I otvorene oci imaju nekih prednosti - gledas one sitne borice ispod ociju partnerke koje inace nikad ne bi mogao da vidis, a ne znam sta je u njima ali nekako izgledaju sexy 8) ...
Ljubljenje je idealna prilika da osmotris partnerkino lice close-range, pa ako je simpaticna u faci ume da bude dodatni stimulans :)
 
Incognito:
Zasto bi te to nerviralo? Sto se mene tice, nekad zatvorim, nekad otvorim, nije bitno...
I otvorene oci imaju nekih prednosti - gledas one sitne borice ispod ociju partnerke koje inace nikad ne bi mogao da vidis, a ne znam sta je u njima ali nekako izgledaju sexy 8) ...
Ljubljenje je idealna prilika da osmotris partnerkino lice close-range, pa ako je simpaticna u faci ume da bude dodatni stimulans :)




TAČNO!!!!!
 
hahahahah e a bilo bi fora ljubim se sa devojkom i u jednom trenutku otvorim oci a ono ona bulji izbecena u mene kao da je pala s kruske!! hahahaha do jaja bi bila scena.. mislim da bih odskocio i usrao se od straha.. :lol:
 
Ma dobro, ima ljudi koji moraju neko svoje culo da 'ugase' da bi pojacali neko drugo (u ovom slucaju gase culo vida da bi se prepustili culu dodira, jer u suprotnom culo vida im skrece paznju)... Jednostavno, neki ljudi to ne mogu otvorenim ocima, bar ne da im je prijatno...
Ja sam srecom hiper-senzitivan pa nemam problema da se 'fokusiram' na neko culo dok koristim i sva ostala...
 
da mene je bas oduvek zanimalo zasto ljudi zmure dok se ljube? tim povodom postoji i kao neki vic da devojke zmure da ne bi gledale majmuna ispred sebe, trulo lol.
ja volim da se ljubim s mojim deckom otvorenih ociju, volim da ga gledam, naravno da se ne becim sto neko rece hahaha, i on je bio izgubljen zbog toga, mislio je da ne uzivam, a onda je polako poceo da se opusta i kaze da mu se jako dopada osecaj, novi za njega i neobican...sada se desava da ja zazmurim lol, a kad otvorim oci ugledam dva prelepa plavetnila i presrecna sam.
mozda mi vizuelisti gledamo dok se ljubimo nemam pojma, ali predlazem da probas, zanimljivo je i uzbudljivo.
 
Ja drzim oci zatvorene,jer mi je to refleks.Prepustim se uzivanju.Nikad nisam sa osobom koja mi se malo svidja,pa zbog toga moram da zmurim.Sto bih to priredjivala sebi.Ljubim se ili sam s njim zato sto mi se puno svidja i zato sto me sex- ualno privlaci,a ne radi reda.Necu bre da mucim sebe.Zasto?Da se kaze da imam decka.Ne,definitivno ne.Radim samo ono sto meni prija.
Ponekad ih otvorim,za trenutak,ali ih ipak drzim zatvorene, - ma valjda je to navika.Ne znam.Ali me ipak tripuje kad neko drzi otvorene oci non stop.
Pitanje - kako ja to znam - znam jer sam se trgla kad sam otvorila oci i videla da zuri u mene,pa sam ga lepo pitala, a ne zato sto vas ovde kao foliram. Svasta.Hvala Bogu,pa moj sadasnji decko zmuri kao i ja - ili ne zmuri? Jer zmuris bre ili ces i ti da me tripujes? Ha,ha,ha.Nece da se javi,stidi se :D :wink:
 

Back
Top