Domovi poznatih licnosti

U domu Lepe Brene...

47817_lepa-brena-na-kafi-kod--181113-ras-foto-zoran-loncarevic006_gallery.jpg


47828_lepa-brena-na-kafi-kod--181113-ras-foto-zoran-loncarevic014_gallery.jpg
47819_lepa-brena-na-kafi-kod--181113-ras-foto-zoran-loncarevic013_gallery.jpg


47823_lepa-brena-na-kafi-kod--181113-ras-foto-zoran-loncarevic018_gallery.jpg
47820_lepa-brena-na-kafi-kod--181113-ras-foto-zoran-loncarevic011_gallery.jpg
 
Sta korisno? 99% gradjevinskih radova sa sliak je neizvodljivo uraditi u Srbiji. O namestaju necu trositi reci, tesko ad ces naci nesto od ovoga u Srbiji.
Zašto misliš da je neizvodljivo ??
Onaj ko ima novac može da sagradi šta hoće.
a šta bismo pisali na temi Domovi poznatih ličnosti ? ko su bili izvodjači radova i koliko je potrošeno raznog materijala .... ? :d
Baš si me iznenadio .
 
Druga je prica kad se kuca kupi od one hocu ovako i ovako da je sagradim i da je uredim .Tada se vidi sto kako neko voli i sto zeli . Bekamovi su htjeli bas ovu ,malo su je renovirali , Versace je imao ukusa mnogi su ucili od njegovog umijeca .

thumbnail.php


Bekamovi su konačno pronašli dugo traženi idealni dom u Majamiju, a izbor je pao ni manje ni više nego na vilu Đanija Versaćea, ispred koje je kreator 1997. godine i ubijen. Kuću je slavni kreator kupio 1992. godine za svega 6 miliona dolara, međutim je potrošio tri puta više na kupovinu susedne kuće kao i renoviranje obe. Nakon priče koju ova vila sa sobom nosi, Bekamovi su ipak morali da ponude nešto više, tako da je ona postala njihova za 36 miliona dolara. Inače, vila, koja je od 2009. godine služila kao hote, ima deset spavaćih soba, bazen opasan zlatom, baštu ukrašenu baroknim skulpturama, i savršen pogled na okean.
 
Ovo je kuca Jugoslava Karica .

elena-bazen1.jpg


Jugoslav kaze...
Uređenje enterijera je moja specijalnost, a najmanje su mi zanimljivi sama gradnja i građevinski radovi. Ali, nažalost, ta dva posla su gotovo uvek povezana, te sam tako tumarala po šljunku, šutu i daskama u mojim “Jimmy Choo” štiklicama.
Međutim, već imam uigranu ekipu sa kojom stalno sarađujem.
Oni me dobro poznaju i znaju da mi je pre rada, reda, preciznosti i discipline, u poslu neophodan humor da bih mogla da funkcionišem.


elena-sa-muzem.jpg


elena-sofa.jpg
elena-dnevna.jpg
 

Prilozi

  • elena-kuhinja.jpg
    elena-kuhinja.jpg
    59 KB · Pregleda: 2
Uopšte nemam želje da živim u ovakvim dvorcima.
Tu se nebi prijatno osjećao i bojao bi se svega čega se dotaknem.

Puno se bolje osjećam na nekom osamljenom vikendu u prirodi u nekoj urednoj i čistoj KOLIBI od brvana i lamperije a okolo nepregledni prostor za šetnju i odmor.

Nebi onu moju malu kolibicu pod Kapom Moračkom zamijenio ni za Ajfelovu kulu ni za sve bavarske dvorce kojih je na stotine.
 
Ma naravno... :)

Nisam shvatila da ovde treba da postavljamo slike domova poznatih koje nam se sviđaju. Nego da vidimo šta oni urade sa svojim novcem, možda nam se negde nešto svidi, a možda se negde i zgrozimo... :)
 
Kuća fudbalske legende Kristijana Ronalda u Madridu

Fudbalska legenda Kristijano Ronaldo je kupio fantastičnu kuću u Madridu za više od $7.2 miliona 2008. godine. Kristijano Ronaldo je jedan od dva najpoznatija fudbalera na svetu u ovom momentu tako da ne čudi da može da priušti sebi šta god poželi.

Vila koju o kojoj pišemo nalazi se u veoma lepom komšiluku u Madridu, u Španiji. Veliko, mirno dvorište je savršeno za ovu zvezdu fudbala jer njemu i njegovim gostima pruža potpunu privatnost.

qvxrknO.jpg

Kuća ima 5 spavaćih soba i 5 kupatila. Toliko je velika i takvog stila da su se komšije žalile da narušava izgled regija, kao i prirodni sklad sa okolinom.

z3IbYKr.jpg

U kući se nalaze veliki kućni bioskop i scena za nastupe, a raskošno dvorište se može pohvaliti ogromnim bazenom. U sklopu imanja je, naravno, i sauna kao i privatne spa prostorije.
y2FMiz4.jpg


SIBsVAN.jpg
 
1566943-rodzer.jpg


Švajcarski teniser Rodžer Federer useliće se u kuću u Švajcarskoj za koju je iskeširao deset miliona dolara!
Njegov novi dom se sastoji od tri dela, za njega i Mirku, za decu i babu i dedu.


1566769-federer04-foto-agh-ch.jpg


Nema sumnje da će Federer sa porodicom umeti da uživa u njoj.
Vila se prostire na oko 500 kvadrata i sva je u staklu, tako da "puca" predivan pogled na Ciriško jezero.
Ima i bazen i velike terase, a oko kuće naravno zelenilo.


1566759-federer03-foto-agh-ch.jpg
 
Posjedovati kuću od nekoliko desetina ili stotina miliona dolara je privilegija bogatrih.
To je lijep način kako pokazati pred svijetom svoje bogatstvo.
Ako se tome još dodaju i skupi automobili ili velike jahte, slika je kompletna.
Cinjenica je da neke od njih prelaze okvire dobog ukus...
Mora se priznati da izgledaju raskošno i bogato.
Kolika je cijena takvih kuća i koliko soba imaju pogledajte u sledećem videu.


 

Back
Top