u vezi rolera..little help

Roces ili Bauer, aluminijumska shina, silikonski ili gumeni tockici.

Cena zenskih je ako se dobro secam, izmedju 4500 i 12.000. uzmi neke srednje da imaju sve navedeno :-)

A da, obavezno uzmi broj vece, tj da ti prsti ne udaraju napred, inace zzuljevi...

I nadji nekog da te nauci da vozis, ne pokusavaj sama :D :D :D

I eto, vidimo se onda nekad na adi ;)
 
sonrissa:
molim za malu pomoc:) ko se razume ! hocu da kupim rolere, a prilicno sam neuka po pitanju ...koje da uzmem, model, marka...itd..i sto je takodje bitno, cena?
ili je sasvim svejedno, al da ne bude bas neki plasticnjak...hm..?
Obzirom da se bavim prodajom rolera,ZNAM,da kao pocetnik NESMES!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiti nista od ovoga sto ti je gospodin savetovao.Ako si zainteresovana za detalje,kontaktiraj me.

Pozdrav,POP
 
pop67:
sonrissa:
molim za malu pomoc:) ko se razume ! hocu da kupim rolere, a prilicno sam neuka po pitanju ...koje da uzmem, model, marka...itd..i sto je takodje bitno, cena?
ili je sasvim svejedno, al da ne bude bas neki plasticnjak...hm..?
Obzirom da se bavim prodajom rolera,ZNAM,da kao pocetnik NESMES!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiti nista od ovoga sto ti je gospodin savetovao.Ako si zainteresovana za detalje,kontaktiraj me.

Pozdrav,POP

Pa i ja sam pocetnik, tj vozim tek 2 meseca, i kupio sam Roces sa alu shinom i silikonskim tockicima. Nisam pao ni jednom i naucio sam da vozim za svega par dana...
 
pop67:
sonrissa:
molim za malu pomoc:) ko se razume ! hocu da kupim rolere, a prilicno sam neuka po pitanju ...koje da uzmem, model, marka...itd..i sto je takodje bitno, cena?
ili je sasvim svejedno, al da ne bude bas neki plasticnjak...hm..?
Obzirom da se bavim prodajom rolera,ZNAM,da kao pocetnik NESMES!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiti nista od ovoga sto ti je gospodin savetovao.Ako si zainteresovana za detalje,kontaktiraj me.

Pozdrav,POP
Zasto ne sme to da kupi?Samo me zanima...
Ja sam poceo na plastikanerima onim najobicnijim i toliko sam ih urnisao da ih na kraju bilo greh nazvati roshkama...
Sada vozim Bauer agressive! :D
Samo da dodam nesto nevezano za temu!
Kaze se: u vezi sa rolerima! :wink:
 
ne pali se da si naucio da vozis rolere, samo imas brze rolere koji te sami voze bez tvog nekog truda. A sto se kupovine rolera tice kupi Rolerblade oni su skroz ok za rekreaciju i nisu skupi, kostaju oko 7500
 
JELKA 35:
ne pali se da si naucio da vozis rolere, samo imas brze rolere koji te sami voze bez tvog nekog truda. A sto se kupovine rolera tice kupi Rolerblade oni su skroz ok za rekreaciju i nisu skupi, kostaju oko 7500
Xaxaxa aye ne bulazni molim te! :roll:
Vidim tako se razumes u rolere ubilo se... :roll:
Agressive roleri uopste nisu brzi i potrebna je velika vestina i snaga dostici neku "vecu" brzinu!
Agressive roleri takodje ne mogu da se voze ako si pocetnih i zahtevaju veliku umesnost i skill da bi sluzile svrsi! :P
 
jelka 35:
Ja ne znam zasto se ti osecas prozvanim, ja sam ovo napisala onome koji se lozi da je za 2 meseca naucio da VOZI rolere,a cini mi se da to nisi bio ti.
Mala lekcija iz koriscenja foruma:
1)bilo bi pozeljno da se registrujes
2)kada se obracas nekome napises kome se obracas inace se tvoj komentar odnosi na osobu koja je postovala pre tebe (sto sam ja i pomislio)
3)jos bolje bi bilo da koristis opciju u gornjem desnom uglu posta pod nazivom "odgovorite sa citatom"...
 
JELKA 35:
ne pali se da si naucio da vozis rolere, samo imas brze rolere koji te sami voze bez tvog nekog truda. A sto se kupovine rolera tice kupi Rolerblade oni su skroz ok za rekreaciju i nisu skupi, kostaju oko 7500

Prvo, ne palim se, naucio sam da vozim jer su me ucile drugarice koje voze po vise od 8 godina gotovo svaki dan.

Drugo, po mom licnom iskustvu mnogo je teze nauciti da vozis na "brzim tockovima"

Trece, Ne vidim zasto su ROCES roleri koje sam platio oko 7000 loshi... ja sam savrseno zadovoljan i udobnoscu i njihovim ponasanjem u voznji.

Cetvrto, pod "naucio sam da vozim" smatram sledece, normalnu voznju, ostajanje na nogama, cik-cak voznju, kocenje bez koriscenja kocnice (skinuo sam je prvi dan). Sve ostalo (jurnjava, voznja unazad, skakanje...) je po meni napredna voznja. Ovo sto sam naucio mi je potpuno dovoljno da se opustim i uzivam u rekreativnoj voznji. Tebi mozda nije, to je sasvim normalna razlika u stavovima.

Pozdrav
 

Back
Top