krug

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
pazi...shto sam tariji sve se vishe smanjuje...imam osetjaj da postajem mizantrop...pochinjem da zazirem od ljudi...ima 4-5 njih koji mi sve znache...ostatak (nprljudi koje sretjem na ulici) mozhe da nestane sa lica zemlje shto se mene tiche...el imate taj trip?...kao da se sve rasipa svi negde odlaze a i ako ostaju sve manje mi znache...prazne priche uz popodnevnu kafu..kako je na poslu i bla bla...praznina u nedogled...mislim pitanje bi bilo...dal se vash krug suzhava?...bitno je naglasiti da ja nisam neki frik vetj druzheljubiv veseljak koji je uvek za nove ljude ..otvoren...al ne vredi kad su ljudi shuplji...praktichno i nemash chemu da se otvorish...
 
Hvala bogu jos uvek nisam upao u tu kolotecinu tipa posao, kuca, devojka ,grad i sve tako u krug ali znam neke ljude koji su moje godiste a vec su u tom fazonu.

Mene to ne privlaci...

valjda sam dobro ukapirao pitanje :roll:
 
krug ljudi koji mi iole znache se suzava... i to znatno... redovno se chujem sa 15-20 ljudi, sa njima uglavnom i izlazim, zovu i oni mene i to je to... ostale sretnem, 'cao, cao''kako je, shta ima' i gotovo... i sve se manje odushevljavam kad ih sretnem na ulici, jer mi nekeko samo oduzimaju vreme... :roll: ...
 
AntunTun:
pazi...shto sam tariji sve se vishe smanjuje...imam osetjaj da postajem mizantrop...pochinjem da zazirem od ljudi...ima 4-5 njih koji mi sve znache...ostatak (nprljudi koje sretjem na ulici) mozhe da nestane sa lica zemlje shto se mene tiche...el imate taj trip?...kao da se sve rasipa svi negde odlaze a i ako ostaju sve manje mi znache...prazne priche uz popodnevnu kafu..kako je na poslu i bla bla...praznina u nedogled...mislim pitanje bi bilo...dal se vash krug suzhava?...bitno je naglasiti da ja nisam neki frik vetj druzheljubiv veseljak koji je uvek za nove ljude ..otvoren...al ne vredi kad su ljudi shuplji...praktichno i nemash chemu da se otvorish...
Potpuno te razumem.Kod mene je ista situacija jedino je cifra malo wetja(oko 10-ak ljudi)koji mi neshto znache.
 
jok loop mene to bash privlachi....nije da ja to otju jednostavno shto sam stariji kao da su mi ljudi dalji...ma chujem se ja sa njih 50 al nije to to...mislim ne bi mogao svaki dan sa njima...govorim o ljudima sa kojima mogu da se vidjam 24/7...sa njima sedeo chuchao trchao leteo tjutao pevao gledao sve mi je zanimljivo....sa drugima da odem u venecuelu ne bi mi bilo zanimljivo ko sa ovima da sedim i ne radim nishta....
 
pa dobro ali to ti je normalno i nema veze sa godinama... mada bi mogao lepo da se provedesh na venecueli sa ljudima koji ti nisu najblizi... ako su oni zabavni bar malo...
 
p da.
Godinama se ljudi provaljuju...uvidja se da nisu svi onakvi kako se predstavljaju....na zalost, gubitak nekih ljudi iz kruga najboljih prijatelja je razocaravajuc veoma,ali koristan...jer ti ostaju samo PRAVI prijatelji.
Ja imam 3 prijatelja za koje znam da bi sve ucinili za mene,kao i ja za njih.
 
el imate chudan osetjaj da je ovo i pogreshno mesto i pogreshno vreme i da vahsa pricha nije nishta do jedna farsa.....da nema parabole koju tjete ostaviti za sobom....da je sve glupo dosadno i monotono....kako natji sebe u svim tim ljigama od ljudi...u njihovoj oholosti...mole se a nemaju pojma chemu...smeju se samo za novac....pijavice....licemeri.....mediokriteti....zashto bi me bilo briga?.....ionako nisu ljudi...hodajutje ljushture....prazni duhom....bez slobode....bez ideje.....pa ti vidi
 
AntunTun:
1000 puta sam rekao ......... svet bi bio neverovatno bolje mesto da je firer pobedio (a ja nisam nacista pa ti vidi)
:? Ma prestani da sliniš nad sobom.
:arrow: Misliš da si bolji od tih koje izbegavaš?
:arrow: Kukavice.
:?: Šta raditi kada na kraju ideje ostane još jako mnogo života?
:idea: Gajiti cveće, razume se.
 
AntunTun:
pazi...shto sam tariji sve se vishe smanjuje...imam osetjaj da postajem mizantrop...pochinjem da zazirem od ljudi...ima 4-5 njih koji mi sve znache...ostatak (nprljudi koje sretjem na ulici) mozhe da nestane sa lica zemlje shto se mene tiche...el imate taj trip?...kao da se sve rasipa svi negde odlaze a i ako ostaju sve manje mi znache...prazne priche uz popodnevnu kafu..kako je na poslu i bla bla...praznina u nedogled...mislim pitanje bi bilo...dal se vash krug suzhava?...bitno je naglasiti da ja nisam neki frik vetj druzheljubiv veseljak koji je uvek za nove ljude ..otvoren...al ne vredi kad su ljudi shuplji...praktichno i nemash chemu da se otvorish...
Ne sekiraj se, proći će te to osećanje, sa prolaskom puberteta! :D
Jer posle puberteta izmestiš centar kruga. I to ne samo jednom. :wink:
 
Krug postaje sve manji dok ne postanesh tacka! Kad se previshe otvoreish nekom, kad se otkrijesh neminovno ti sledi udaljavanje od onoga koji sve o tebi zna i o kome sve znash.Nije fer ali rodjen si sam, morash ponekad zhiveti sam i umrecesh sam. Kao tacka.
 
morphea:
Krug postaje sve manji dok ne postanesh tacka! Kad se previshe otvoreish nekom, kad se otkrijesh neminovno ti sledi udaljavanje od onoga koji sve o tebi zna i o kome sve znash.Nije fer ali rodjen si sam, morash ponekad zhiveti sam i umrecesh sam. Kao tacka.
Peočitaj ono gore.
Ako nećeš, život će te sam pročitati. :wink:
 
[/quote]
Ne sekiraj se, proći će te to osećanje, sa prolaskom puberteta! :D
Jer posle puberteta izmestiš centar kruga. I to ne samo jednom. :wink:[/quote]
Ako su ovo tvoje reči, onda skidam kapu, genijalna misao. Zapamtiću je.

P.S. 1
- ja sam izmestio već nekih 100 puta;

P.S, 2
- samo u poslednjoj godini; :wink:
 
Oby, jesu moje reči, al' turi kapče na glavče, zdravija radi! :wink: I veruj u ono što misliš da misliš!
I nauči da citiraš odgovor, 'leba ti, to bar nema veze ni sa čim, osim sa društvenom kulturom. :P
A krugova je bezbroj, ako smo voljni. :wink:
 
zainteresovana:
Oby, jesu moje reči, al' turi kapče na glavče, zdravija radi! :wink: I veruj u ono što misliš da misliš!
I nauči da citiraš odgovor, 'leba ti, to bar nema veze ni sa čim, osim sa društvenom kulturom. :P
A krugova je bezbroj, ako smo voljni. :wink:


lupetash.......
 
AntunTun:
jok loop mene to bash privlachi....nije da ja to otju jednostavno shto sam stariji kao da su mi ljudi dalji...ma chujem se ja sa njih 50 al nije to to...mislim ne bi mogao svaki dan sa njima...govorim o ljudima sa kojima mogu da se vidjam 24/7...sa njima sedeo chuchao trchao leteo tjutao pevao gledao sve mi je zanimljivo....sa drugima da odem u venecuelu ne bi mi bilo zanimljivo ko sa ovima da sedim i ne radim nishta....

Ja znam samo jednu osobu sa kojom mogu sve 24/7. Sebe. A volela bih da upoznam bar jos jednu.
 
AntunTune...ja sam mislila da ta stvar kod mene nije problem.ALi kad sam procitala ovo ovde...vidim da mozda jeste...?!
Mada ne znam zasto je tako ali da...i ja imam taj 3p.
 
ma da..bedak...al kapiram da tako mora...mislim...il si u moru medikriteta il nisi...a ja ma koliko egoistichno zvuchalo ne prepoznajem sebe u masi...jbga...a to shto starimo...nije problem..poenta je u razilazhenju svetova...ljudi rade trazhe svoj komad hleba...svako u svojim mukama u svojoj nekoj prichi...sve to je normalno...al je vrlo deprimirajutje....stoga...kazhem....

ja volim garavi sokak i planiram da pustim one predratno-shvalerske brchitje kakve nosi njihov frontman


spas je u gluposti...... :)
 
eto i ja to mislim.nekad mi je krivo sto sam ovde gde sam( ne u fizickom smislu),jer sto vise znam to vise vidim,a sto vise vidim to vise patim sto to nemam.
zao mi je sto sam uopste isplivala iz te rupe koja se zove malogradjanstina i ucmalost.
hoces da se izdignes iznad proseka...kad gore...prc !
vidis posle koliko je bolje da se nisi ni peo.
 

Back
Top