Opera 8.01

tools/history/...e ovde izaberesh sta si ranije birao/ dupli klik, i to je to!
Drugi nacin je da:negde na sredini prozora sa leve strane,imas jednu strelicu i klik na nju.Otvorice ti se uspravan meni gde imas redom: markeri,mail,kontakti,beleske,prenosi,istorija,veze.E ovo istorija kad kliknes,otvore ti se sve stranice na kojima si bio.Aj pozz! :wink:
 
Eh, da! I ja to vec dugo trazim, ali nisam uspeo da nadjem.Nadam se da sam ti bar maqlo pomogao jer i mene malo nervira sto nema to da pamti birane strane kao u Google searsch... :roll:
 
Ma ne to,nego ono kad krenes da kucas ono sto si ranije kucao da ti odma izbaci rec,znaci da pamti sve reci koje si kucao za pretrazivanje,ili passworde da pamti itd,kao sto ima Internet Explorer.
 
Ma znam ja dobro na sta si ti mislio,ali moram da te razocaram!To kod Opere jednostavno-nema!!! :cry:
Znaci, ako sam dobro razumeo:tebi treba da kada unosis pojam u polje za pretrazivanje,kada uneses prvo slovo u polje da ti odmah izbaci rec koju si nekada ranije trazio... :?:
Na primer: trazis KRSTARICA, i kada uneses k, ono da ti izbaci odmah sve pojmove koji pocinju sa slovom k (i naravno i krstarica).Da li sam u pravu? Je li te to interesuje? Ako je to problem,onda vazi ono sto sam napisao gore.
 
Ne znam da li ima u Operi 8.01, ali kod mene u 7.54u2 automatski izbacuje adresu kad iskucas neka slova (ako na to mislis) a ima i Wand koji pamti sifre (gore ispod linije stranica, mada se automatski aktivira kad kucas neku sifru). Pozz
 

Back
Top