Walter brani Zvezdu ! :)

Ja mislim da je to strava potez !!! Walter Zenga je izbacio sa Steaua Bucharest Valensiju u kupu UEFA i uzeo titulu u Rumuniji !I bio nam je potreban jedan stani trener, setite se samo Lotara Mateusa koji je dosao u Partizan bez nekih vecih trenerskih uspeha i usao u ligu sampiona. Mislim da cemo provereno uzeti titulu i uci u ligu uefa a kasnije i u ligu sampiona.Partizanu sigurno vitrine nece krasiti titule sampiona u sledecih par godina
 
Voleo bi kad bi imao uspeha u Zvezdi,mada sam pomalo skeptik.On tek treba da se dokazuje kao trener a Zvezdi su hitno potrebni rezultati.
Marketinski potez od koga se moze dobro zaraditi.Vec ide utakmica sa Juventusom u Torontu,za koju ce klub uzeti 100 soma evra.
Zivi bili pa videli.
Cudi me samo sto Piksi jedno izjavljuje ujutru a drugo uvece.Dostanicu daje puno poverenje,da bi posle dugog razmisljanja kako kaze Dika Stojanovic,ipak pao dogovor da se dovede Italijan.
 
Па у чисто тренерском смислу ми се не свиђа то решење. Мислим, не пратим ја фудбал баш, али нешто не знам да ли је водио неки тим раније.
Са друге стране...може бити добар маркетинг. Лакше ће да улети спонзорски кеш ако је ту један Зенга.
Ипак је ту Пикси испао мало некоректан.
 
Mislim da je Zenga odlicno resenje.Po meni Dostanic nije smo da ostane,jer covek prosle sezone nije uzao nista.
Zenga je par sezona vodio Steauu i to nije mala stvar.Ustvari to je slicno kao da je vodio i Zvezdu.Racunam da su Zvezda i Steaua trenutno u istom rangu.Sto rece neko izbacio je Valensiju,ima iskustva,ima ime.Zasto ne bi moglo da se desi da dovede nekog mladog Talijana u Zvezdu.Ima titulu sa Steauom.
Ljudi taj covek je 12 godina branio za Inter...jer znate sta to znaci i kakve jake veze on ima u Italiji?! Ja mislim da trenutno jaceg stranog trenera nismo mogli da dovedemo.
Zenga je oteran iz Steaue,jer se pokarabasio sa predsednikom kluba,iako je Steaua prekticno vec bila uzela titulu.Ja sam zadovoljan.
 
PLESsitnihDEMONA:
Mislim da je Zenga odlicno resenje.Po meni Dostanic nije smo da ostane,jer covek prosle sezone nije uzao nista.
Zenga je par sezona vodio Steauu i to nije mala stvar.Ustvari to je slicno kao da je vodio i Zvezdu.Racunam da su Zvezda i Steaua trenutno u istom rangu.Sto rece neko izbacio je Valensiju,ima iskustva,ima ime.Zasto ne bi moglo da se desi da dovede nekog mladog Talijana u Zvezdu.Ima titulu sa Steauom.
Ljudi taj covek je 12 godina branio za Inter...jer znate sta to znaci i kakve jake veze on ima u Italiji?! Ja mislim da trenutno jaceg stranog trenera nismo mogli da dovedemo.
Zenga je oteran iz Steaue,jer se pokarabasio sa predsednikom kluba,iako je Steaua prekticno vec bila uzela titulu.Ja sam zadovoljan.
LJUDI STA SE PALITE ,PARTIZAN CE OPET BITI SAMPION.a vi mozete da dovedete i marka van bastena i rajkarda zajedno opet vam nece pomoci.
 
de man:
PLESsitnihDEMONA:
Mislim da je Zenga odlicno resenje.Po meni Dostanic nije smo da ostane,jer covek prosle sezone nije uzao nista.
Zenga je par sezona vodio Steauu i to nije mala stvar.Ustvari to je slicno kao da je vodio i Zvezdu.Racunam da su Zvezda i Steaua trenutno u istom rangu.Sto rece neko izbacio je Valensiju,ima iskustva,ima ime.Zasto ne bi moglo da se desi da dovede nekog mladog Talijana u Zvezdu.Ima titulu sa Steauom.
Ljudi taj covek je 12 godina branio za Inter...jer znate sta to znaci i kakve jake veze on ima u Italiji?! Ja mislim da trenutno jaceg stranog trenera nismo mogli da dovedemo.
Zenga je oteran iz Steaue,jer se pokarabasio sa predsednikom kluba,iako je Steaua prekticno vec bila uzela titulu.Ja sam zadovoljan.
LJUDI STA SE PALITE ,PARTIZAN CE OPET BITI SAMPION.a vi mozete da dovedete i marka van bastena i rajkarda zajedno opet vam nece pomoci.
Ti znas? Da vam nije bilo Mirka Marjanovica ne bi ste ni postojali kao klub.Treba da vas je sramota kompletno...zajedno sa vasim lopovom Zecevicem i Curkovicem. Ako ti uopste i pratis fudbal?!
 
sad odjedanput treba da igramo sa interom mada sam nacuo da je i ta utakmica otkazana.cini mi se da sam to procitao na sajtu dekija stankovica...ali shto se tiche waltera svaka mu chast shto je kaznio pantelica sa soma evra...zbog crvenog kartona...Ostro od starta pa nego...treba nama mnooogo mnooogo discipline i rada, talenat imamo... :!: :!: :!: :!: :!:
 
PLESsitnihDEMONA:
de man:
PLESsitnihDEMONA:
Mislim da je Zenga odlicno resenje.Po meni Dostanic nije smo da ostane,jer covek prosle sezone nije uzao nista.
Zenga je par sezona vodio Steauu i to nije mala stvar.Ustvari to je slicno kao da je vodio i Zvezdu.Racunam da su Zvezda i Steaua trenutno u istom rangu.Sto rece neko izbacio je Valensiju,ima iskustva,ima ime.Zasto ne bi moglo da se desi da dovede nekog mladog Talijana u Zvezdu.Ima titulu sa Steauom.
Ljudi taj covek je 12 godina branio za Inter...jer znate sta to znaci i kakve jake veze on ima u Italiji?! Ja mislim da trenutno jaceg stranog trenera nismo mogli da dovedemo.
Zenga je oteran iz Steaue,jer se pokarabasio sa predsednikom kluba,iako je Steaua prekticno vec bila uzela titulu.Ja sam zadovoljan.
LJUDI STA SE PALITE ,PARTIZAN CE OPET BITI SAMPION.a vi mozete da dovedete i marka van bastena i rajkarda zajedno opet vam nece pomoci.
Ti znas? Da vam nije bilo Mirka Marjanovica ne bi ste ni postojali kao klub.Treba da vas je sramota kompletno...zajedno sa vasim lopovom Zecevicem i Curkovicem. Ako ti uopste i pratis fudbal?!


Cuo sam provalu da je Zvezda placala reket Partizanu zbog Mirka Marjanovica za vreme sankcija :D :D :D :D :D :D :D :D A propo Zecevica: u pravu si (za Curkovica se ne slazem), ali ne zaboravi da ono sto on radi u fudbalu, to isto radi direktor Zvezde (btw i parking servisa) u kosarci. Rekao bih nereseno....
 

Back
Top