POREMEĆENI NEMAČKI GINEKOLOG: Snimao žene tokom pregleda

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Ginekolog, doktor Joahim K. (58) fotografisao je oko 2.000 pacijentkija u intimnom izdanju, a za to će odgovarati i pred Okružnim sudom u Frankentalu.
Tokom tri godine je specijalista akušerstva i ginekologije, sa dvadesetpetogodišnjim iskustvom, krišom forografisao svoje pacijentkinje dok su se presvlačile u kabini, ali i u toku samog pregleda, objavio je nemački portal Bild.
Dve asistenkinje doktora su prijavile slučaj policiji. Na disku doktorovog kompjutera pronađeno je 35.000 fotografija i nekoliko video snimaka.
Snimci su urađeni pomoću skrivene kamere. Ubrzo su se oglasile mnoge žene čije je poverenje izigrano, a intima ogoljena. Do sada je sudu podneto oko 1400 prijava.
Tužilaštvo je u međuvremenu podnelo zahtev za zabranu rada ginekologa Krajnje interesantan je izgovor ginekologa koji je rekao da je barem video snimke napravio iz zdravstvenih razloga.

http://www.intermagazin.rs/poremeceni-nemacki-ginekolog-snimao-zene-tokom-pregleda/

Nemci, najpošteniji ljudi :lol:
 
Aj na ulici al gde bi ginekolog trebao drugde da te gleda u ordinaciji? :lol:


Pa i ja sam medicinski radnik. Učili su nas kao i ljekare da se pacijent sasluša gledajući u oči i lice a ne u oboljeli organ. A ovdje ginekolozi pojedini samo gledaju u onu stvar kad im uđeš u ordinaciju .Znam ja da je to njihov posao ali postoji red kako i kada šta ide. Nije svaka žena njihov potencijalni pacijent pa da se tako ponašaju. Mislila sam na ovo u prošlom postu.
 
Pa i ja sam medicinski radnik. Učili su nas kao i ljekare da se pacijent sasluša gledajući u oči i lice a ne u oboljeli organ. A ovdje ginekolozi pojedini samo gledaju u onu stvar kad im uđeš u ordinaciju .Znam ja da je to njihov posao ali postoji red kako i kada šta ide. Nije svaka žena njihov potencijalni pacijent pa da se tako ponašaju. Mislila sam na ovo u prošlom postu.

More cuti kad gleda pa makar i u "nju" :lol: Vecina pacijente ne gleda uopste, neki gledaju levo desno, u telefon, kompjuterski ekran, sestru ili kroz prozor.
 
А можда је и са севера некадашње Србије, данашње Хрватске.

Ко би га знао?

Takvo što ne bi palo na pamet iz Hrvatske, osim sa područjima nekadašnje Južne Hrvatske odnosno današnje Srbije. To doista sliči balkanluku što se može vidjeti u Dragačevskim trubačima.
 
Naši uz preglede pričaju i viceve :zcepanje: a čim im se požališ da ti kasni ili imaš problem i na ulici i u ordinaciji te odmah gledaju u onu stvar kao da nam je tamo lice i jezik! :zcepanje:

Koja kultura! Ne daj ti Bože. :(

zamisli da ti kazhe: isplazi se! :hahaha::rotf:

- - - - - - - - - -

Takvo što ne bi palo na pamet iz Hrvatske, osim sa područjima nekadašnje Južne Hrvatske odnosno današnje Srbije. To doista sliči balkanluku što se može vidjeti u Dragačevskim trubačima.

da si bio u Dragachevu ne bi prichao gluposti...:roll:
chuchni,u velikoj si nuzhdi!
 

Back
Top