Propaganda

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.931
Jel vi zaista verujete u teorije zavere ono kao pusti se buva da je stetno mleko pa neko profitira time?ajde da sad ne nabrajam poput svinjskog gripa da farmacija zaradi, setite se sta nam sve plasiraju i kojih razmera to moze biti u nasem neobavestenom narodu
 
ljudi ovo je ekonomija poenta je na koji nacin neko moze profitirati propagiranjem da je nesto lose..znaci pise na paklici cigareta da pusenje ubija..kome to ide u pirlog?
 
to što piše na paklici da je štetno ide u prilog samo industriji duvana, da ne bi mogli da ih tuže kad neko dobije rak ili šta god..
farmaceutska mafija bi bila pravi primer za to što ti hoćeš da kažeš temom.
 
Види, за конкретно млеко, знам из прве руке, из лабораторија, да су сва осим Меглеа апсолутно безбедна.
Мегле, ипак, треба избегавати и ту ситуавија афлатоксином није најсрећнија.
Уопштено, што се тиче завера, нисам уопште поклоник, али волим да погледам-прочитам-чујем гласине - упоредим - проверим још једном- донесем свој закључак.
 
Види, за конкретно млеко, знам из прве руке, из лабораторија, да су сва осим Меглеа апсолутно безбедна.
Мегле, ипак, треба избегавати и ту ситуавија афлатоксином није најсрећнија.
Уопштено, што се тиче завера, нисам уопште поклоник, али волим да погледам-прочитам-чујем гласине - упоредим - проверим још једном- донесем свој закључак.
konkretno ko tu profitira tom buvom ?konkurencija ne verujem jer svako ispasta
 
Конкретно, они који контролишу квалитет и стварања монопола, преузимање посла од конкуренције.
Позадина приче увек лежи у кинти, није мудрост, није лоше изазвати панику ако су осетљива питања у фокусу, као што су основне животне намирнице.
 
Види, за конкретно млеко, знам из прве руке, из лабораторија, да су сва осим Меглеа апсолутно безбедна.
Мегле, ипак, треба избегавати и ту ситуавија афлатоксином није најсрећнија.
Уопштено, што се тиче завера, нисам уопште поклоник, али волим да погледам-прочитам-чујем гласине - упоредим - проверим још једном- донесем свој закључак.

Zanima me kako znaš iz prve ruke iz labaratorije kada su saopšili da u Srbiji ne postoji labaratorija za utvrđivanje tog toksina u mleku (ako na to misliš) ?
 
Zanima me kako znaš iz prve ruke iz labaratorije kada su saopšili da u Srbiji ne postoji labaratorija za utvrđivanje tog toksina u mleku (ako na to misliš) ?

Kod nas postoje ovlašćene laboratorije koje se i time bave, takvim analizama, zapravo, uzorci su se slali u CH da bi se dobila, navodna, potvrda i što tačnija analiza.
 
Наравно да имамо специјализоване лабораторије, сваки произвођач има своје хемичаре и технологе, данас је на Хемијском факултету основана национална лабораторија за испитивање квалитета хране. Ми јесмо рупа, али то су основне ствари. Сумња је била у нивоу дозвољеног афлатоскина, не да ли га уопште има, и онда су објављивани чудесни подаци о 0,0003 или како већ беше %.
 

Back
Top