Svadba, svadba...

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Resio sam de se zenim, pa mi treba pomoc.

Kolko je zvanica minimum za PSPS - Pravu Srpsku Patriotsku Svadbu?

500? 700? 1000? Gde da nadjem tolke ljude? Da stavim oglas na FB a? :think:

Mozda bi mogao i ulaz da se naplacuje a?

Rece mi poznanica da je najvaznije od svega dobar restoran, dajte neki predlog al da bude skupo u pm.

Jel da pravimo ko u filmovima spisak sa poklonima, da nam ovi seljaci ne donesu neke gluposti?

Kolko je bendova optimum? 3 ili 4? Koji zanrovi? Pevljka zakopcana ili polugola? Mozda i muska pevaljka? Sise kod pevaljke jaka 3 ili 4?

Dajte predloge za odelo i vencanicu.

Kolko onih baklji da nabodemo u tortu?

Kolku platu treba kum da ima minimalno da bi mogao posteno da se isprsi na muziku i cigani da nas ne obruka? I jel kuma mora da bude bas dobro parce il moze i neka prosecna? :think:

Oka nisam sklopio ne znam koga da izaberemo za deveruse, treba nam 9 al ima mnogo kandidatkinja, koje kriterijume da pratimo?

Jel obavezno da vojvodski momci jure pevca?

I zakopasmo babu onomad sa porodicni prsten ybg u zurbi, dok smo joj povadili zlatni zubi zaboravismo na prsten, pa sad ne znam jel da razbijamo betonsku plocu na grob il da otimamo kevin? A ona ne da stipsa, posvadjala se sa snajku. Sta da radimo?

Svaka pomoc je dobrodosla :malav:
 
Nece ti tema bas biti posjecena jer ce forumasi misliti da bas njih zahebavas !
I zaboravio si fijaker sas 4 lipicanera i jabuku sas lovacku pusku i mnogo toga .
Ovo tvoje dodje ko sirotinjska svadba . Vrijedjas srBski domatjini !:mrgreen:
 
:hahaha:

mislim da si ti više upoznat sa obredom nego mi svi

ako imaš para-nemoj da praviš ič-već samo zakusku na nekom parkovskom prostoru sa nadstrešnicom od baldahina..onako ko u amerskim filmovima a pokloni-obavezno devizne koverte po 500 eur minimum
( da se skućite)
a prstenje i merdžu neka kupi qm..taj baja treba da bude preCednik od opštinu...(neko staro kumstvo)..a i popovi da budu prisutni i sav značajan svet..neka se elita nadmeće ko je bogatiji ( u poklonima) i to javno na mikrofon da čitate-kada gosti ulaze-ko je ko kako je stigao iz kojeg inostranstva i šta je doneo..naravno
da ih sačekate sa domatju mučenicu i ostale djakonije od kavurme ( domatji kavijar) i sl.i da snima lokalna TV! obavezno!
ja toliko..ne znam dalje :(
nesam se udavala u poslednje vreme :(
 
:hahaha:

mislim da si ti više upoznat sa obredom nego mi svi

ako imaš para-nemoj da praviš ič-već samo zakusku na nekom parkovskom prostoru sa nadstrešnicom od baldahina..onako ko u amerskim filmovima a pokloni-obavezno devizne koverte po 500 eur minimum
( da se skućite)
a prstenje i merdžu neka kupi qm..taj baja treba da bude preCednik od opštinu...(neko staro kumstvo)..a i popovi da budu prisutni i sav značajan svet..neka se elita nadmeće ko je bogatiji ( u poklonima) i to javno na mikrofon da čitate-kada gosti ulaze-ko je ko kako je stigao iz kojeg inostranstva i šta je doneo..naravno
da ih sačekate sa domatju mučenicu i ostale djakonije od kavurme ( domatji kavijar) i sl.i da snima lokalna TV! obavezno!
ja toliko..ne znam dalje :(
nesam se udavala u poslednje vreme :(

:zcepanje:
 
:hahaha:

mislim da si ti više upoznat sa obredom nego mi svi

ako imaš para-nemoj da praviš ič-već samo zakusku na nekom parkovskom prostoru sa nadstrešnicom od baldahina..onako ko u amerskim filmovima a pokloni-obavezno devizne koverte po 500 eur minimum
( da se skućite)
a prstenje i merdžu neka kupi qm..taj baja treba da bude preCednik od opštinu...(neko staro kumstvo)..a i popovi da budu prisutni i sav značajan svet..neka se elita nadmeće ko je bogatiji ( u poklonima) i to javno na mikrofon da čitate-kada gosti ulaze-ko je ko kako je stigao iz kojeg inostranstva i šta je doneo..naravno
da ih sačekate sa domatju mučenicu i ostale djakonije od kavurme ( domatji kavijar) i sl.i da snima lokalna TV! obavezno!
ja toliko..ne znam dalje :(
nesam se udavala u poslednje vreme :(

imam kuma u austrije, staro kumstvo, jel moze on da posluzi il da trazim nekog novog lokalnog mocnika? :think:

Jel bolje kum iz inostranstvo il domaci politicar? :think:

- - - - - - - - - -

Nemoj spisak sa poklonima, bolje traži pare da ti donesu, ali neka minimum novca sa kojim mogu da se pojave na svadbi bude bar 2x veći od cene mesta za jednog gosta.

A jel moze i u tom slucaju da se cita kolko je ko doneo na mikrofon ili to samo sa pokloni? :think:
 
Moze bela limuzina , al da ima barem sest tockovi i da u nju moze da stane barem jedan ciganjski orkestar .
Mislim , nece oni svirati na svadbi , nego da mladenci imaju malo stimunga .Na svadbi Era sas shajkacu
i barem jos jedna sisata pevaljka !
 
Moze bela limuzina , al da ima barem sest tockovi i da u nju moze da stane barem jedan ciganjski orkestar .
Mislim , nece oni svirati na svadbi , nego da mladenci imaju malo stimunga .Na svadbi Era sas shajkacu
i barem jos jedna sisata pevaljka
!

pa onda nema nista od pevanje, Era ce ebe pevaljku i celu svadbu :aha:
 
ko je ko kako je stigao iz kojeg inostranstva i šta je doneo..naravno

Pade mi na pamet, nek pozove forumaša na svadbu. Em će napabirči iljadarku, em će da ima izgledne zvanice iz inostranstva. :lol:

- - - - - - - - - -

Dobro ljudi a kolko onih navijackih baklji da zabodem u tortu? Ostalo mi par iz navijackih dana pa da se ne baci.

I kakva torta da bude? Roze? na 7 spratova a? :think:

Roze će ti donese Mitrović lično...:zcepanje:
 
Pade mi na pamet, nek pozove forumaša na svadbu. Em će napabirči iljadarku, em će da ima izgledne zvanice iz inostranstva. :lol:

- - - - - - - - - -



Roze će ti donese Mitrović lično...:zcepanje:

:zcepanje: ovo je genijlana ideja, ebes fb tamo samo wc vidis postavljaca, ovde je bolja preglednost kucnog inventara pa moze bolje da se zakljuci ko je na nivou za poziv :hej:
 
sto je mudra ova travkica
da je turimo da cuva knjigu utisaka pa da nam bidne glavni izvidjac na terenu i alarmira ako neko donese toster ...:think:

:think: misliš da budem reporter sa terena? :think:
eo ja dovodim TV ekipu od dvajes kamera ( za svaki kanal po jedna)
pokrićemo ceo teren...neće niko sa najmanje boshovu veš mašinu ( za pranje sušenje i peglanje) da proviri na svadbu:evil:
ali duplikate odmah prodajemo na licitaciji na licu mesta :mrgreen:
 

Back
Top