Zaljubio sam se...

Dzonzy

Početnik
Poruka
13
Pozdrav svima.

Imam 17 godina. Danas vec 3. razred gimnazije... Zaljubio sam se, po prvi put, u jako lepu devojku, koju nazalost ne poznajem... Prvi put sam je video, kao i obicno iz daljine pre nekih 2-3 meseca, kada sam se vracao iz skole, a ona upravo isla, jer ona pohadja medicinsku skolu koja ide popodne. Starija je od mene godinu dana ali mislim da to ne bi trebalo da bude neki problem. Eh sada, u dilemi sam da li ta devojka vec ima decka ili je zaljubljena u nekog drugog. Ne znam na koj nacin da joj pridjem... Imamo lom zajednickih prijatelja ali mi je nekako glupo da se otvaram previse i da pricam o tome... Devojka je jako privlacna, lepa, nadam se i inteligentna. Ne znam kako da ostvarimo kontakt. Mozda sam ja umislio jer sam zaljubljen u nju, ali mi se kao cinilo da je i ona bacala neke neobjasnjive poglede, kada me "zapazi" (obicno seta sa drugaricom) smeska se, saginje glavu, trte-mrte ali mi to opet nije sigurno, tj. nisam siguran u njena osecanja.
Nisam neki hvalisavac, jer kazu da sopsvena hvala zaudara, ali mislim da sam, po misljenju mnogih devojaka (drugarica-poznanica), jako privlacan, lep i zgodan frajer sa 186cm, 80kg, sa sirokim ramenima i uzanim strukom hehe. Ali sam na zalost, mnogo povukao od caleta, koji je glumio smekerea i nekog ozbiljnog tipa, pa i nije mnogo zalazio u zensko drustvo. To sad i mene prati, nekako sam stidljiv, i potrebno mi je vreme da se opustim... Inace, za sebe mogu da kazem da sam ujedno i duhovit, sarmantan, kavaljerski nastrojen, ali eto, ovo sada je neko novo poglavlje u mom zivotu, i zeleo bih sto normalnije da ga otpocnem...

Ako vas zanima jos neki detalj o meni, slobodno pitajte...

Hvala svima unapred...
 
Moja ideja je da je gledas u oci malo duze kad se srecete i da se nasmejes tada , nece moci da spava posle toga cak i da je zaljubljena u drugog
kad to sprovedes i saznas da li ima simpatiju onda je odbij jer ona nije za tebe
ali ti drzim fige da jeste

- - - - - - - - - -

ipak u srednjoj skoli iskljucivo fufice imaju nekog deckica pored sebe, tako da bi ta trebalo da nema, te moras da je osvojis
 
Moja ideja je da je gledas u oci malo duze kad se srecete i da se nasmejes tada , nece moci da spava posle toga cak i da je zaljubljena u drugog
kad to sprovedes i saznas da li ima simpatiju onda je odbij jer ona nije za tebe
ali ti drzim fige da jeste

- - - - - - - - - -

ipak u srednjoj skoli iskljucivo fufice imaju nekog deckica pored sebe, tako da bi ta trebalo da nema, te moras da je osvojis

recite mi da nisam dobro procitala :eek::eek::eek:
 
Moja ideja je da je gledas u oci malo duze kad se srecete i da se nasmejes tada , nece moci da spava posle toga cak i da je zaljubljena u drugog
kad to sprovedes i saznas da li ima simpatiju onda je odbij jer ona nije za tebe
ali ti drzim fige da jeste

- - - - - - - - - -

ipak u srednjoj skoli iskljucivo fufice imaju nekog deckica pored sebe, tako da bi ta trebalo da nema, te moras da je osvojis

Ja da ti se nasmešim ti ne bi spavala celu noć od straha i užasa.
 
I ko zna da li ćeš se ikad potom javiti ovde na forum...

Ajd ako budeš čitao, da i ja dodam: nemoj samo da je gledneš, ali nemoj baš ni da gledaš kao tele u šarena vrata. Odmeren, značajan pogled i devojka će shvatiti tvoje namere. Idućeg dana ako uzvrati pogled, na taj isti pogled, nemoj više časa časiti. :ok:
 
Moji korektni rezoni jos prilazu
da je neminovno tacno da u tinejz doba jedino kse dozvoljavaju sebi drustvo sake hormona
to se na njih kasnije kao zene odrazi tako sto im se u bice ustali krajnje retardiran mehanizam po kome donose zakljucke da treba da su zaljubljene i u muza
to smo jasno videli na mojim temama na zenama
nerazvijena devojka koja ima nerazvijeno i zakrzljalo momce u svakom smislu u pubertetu uskracuje sebi vreme da napreduje sama sa sobom
i jos da zlo bude gore skrnavi svoju fizicku kulturu
roditelj je ipak kriv sto kao tele podrazumeva da ce dete da ima odnose u tim godinama, i umesto da kaze to nikako nije u redu , kaze imas gumicu da ne zatrudnis
 
Hmm... Saznao sam danas da se pomirila sa "bivsim" ... Ne bih mogao da je osudim jer ipak, nju ne poznajem, a po prici drugih momaka/devojaka jako skromna i postena devojka koja se ne eksponira...
Ako odustanem, mislim da bih stekao neki utisak da sam slabic i da ne bih umeo da se izborim sam sa sobom... Voleo bih, da me vi kao "strucniji" posavetujete sta dalje da radim i preduzimam... Znaci, za sad sam sebi rekao da nema odustajanja...
 
Sad nađi devojku, koja je slobodna. Ovu ne diraj. Bez obzira na sve, meni ovo liči na devojku, koja ne zna šta hoće, a to i jeste u ovom uzrastu česta pojava, te stoga, traži dalje.

Ma ispostavilo se da je cista dezinformacija... Je l' imate jos neke savete? Inace, kako je krenula video sam je samo jednom u gradu... Burazer mi rece nesto u stilu, "odmerila te burazeru"... Sta da preduzimam?
 
Ma ispostavilo se da je cista dezinformacija... Je l' imate jos neke savete? Inace, kako je krenula video sam je samo jednom u gradu... Burazer mi rece nesto u stilu, "odmerila te burazeru"... Sta da preduzimam?

Kako si sladak prvo hehe.

A drugo, mojne da prilazis ako nisi siguran, taj prvi utisak je presudan. Porazmisljaj malo cekaj. Najbolje bi bilo da se sretnete slucajno i kad si opusten. Mozda mozes da izreziras satro slucajan susret? A mnogo je vazno da na taj prvi pogled ona shvati sta hoces od nje, odnosno da ti se svidja. Pa onda das joj malo vremena da misli o tome i budes joj blizu i raspoloziv kako se kaze. I ona sama ce se da se otvori, odnosno da te pusti da je napadas. Tako nekako to ide. Treba da je navedes da je misli da ima sanse kod tebe a da ne buljis u nju tek tako. Pa onda joj daj malo vremena. Zena zna na prvi pogled da li te hoce, po tvojoj prici ta je tvoja ako dobro odigras. A za ribu koja ti se toliko svidja isplati se cekati - ali to cekanje nije pasivno! Budi nekako blizu i cekaj trenutak ona sama ce ti pokazati nekako kad mozes da krenes. Tako nekako. Hajde drzim palceve :)


Sent from **** using Forum Krstarice mobile app
 
Decko , nisi se zaljubio, nego si se zahebao. Ne zaljubljuje se u lepe oci i zgodno doope. To se zove opsesija. Izbaci to iz vugla pod hitno jer ces se napusiti samo tako. A ne bih se iznenadio da je i ona provalila da je tako posmatras, pa ti njeni pogledi koji u stvari znace:" Uh evo ga opet ovaj opsesivni frikic", govore u toj tvojoj opsesivnoj glavi da ti salje nekakve etericne vajbove. Odhipnotisi se od toga pod hitno i nemoj sebi nikada vise da dozvolis da tako posmatras bilo koju devojku koju jos nisi ni upoznao. A ni posle toga, ali to ce ti se tek samo kazati. I imas 17 godina, uzivaj u zivotu, ne treba tebi da se zaljubljujes i da trazis duge veze, protracices svoju sexualnu mladost tako.
 
Decko , nisi se zaljubio, nego si se zahebao. Ne zaljubljuje se u lepe oci i zgodno doope. To se zove opsesija. Izbaci to iz vugla pod hitno jer ces se napusiti samo tako. A ne bih se iznenadio da je i ona provalila da je tako posmatras, pa ti njeni pogledi koji u stvari znace:" Uh evo ga opet ovaj opsesivni frikic", govore u toj tvojoj opsesivnoj glavi da ti salje nekakve etericne vajbove. Odhipnotisi se od toga pod hitno i nemoj sebi nikada vise da dozvolis da tako posmatras bilo koju devojku koju jos nisi ni upoznao. A ni posle toga, ali to ce ti se tek samo kazati. I imas 17 godina, uzivaj u zivotu, ne treba tebi da se zaljubljujes i da trazis duge veze, protracices svoju sexualnu mladost tako.

Ne mislim da sam opsesivan, cak naprotiv, divan je osecaj. Znas li zasto? Zato sto po prvi put ovu devojku ne gledam i ne dozivljavam kao sexualni objekat, a poznato je da vecina muskaraca samo tako gleda na zenski pol... Drugo, hm, devojku sam letos skoro svakog dana vidjao. Nije bilo bas tako kao sto ti kazes, jer je ugl. svako otisao na svoju stranu i tu je kraj. Prvenstveno, dopala mi se bas zbog toga sto je odmerena, a po pricama drugova i drugarica, devojka je jako pozitivna i na neki nacin povucena, jer je evidentno da ne voli da se eksponira.
Posto mi je ovo prvi put da sam se zaljubio, voleo bih da mi "sexual life" krene koliko toliko lepo. Mozda mislis da je ovo preterano, ali meni bi mnogo lakse bilo da mi neko kaze u srecnoj je vezi, ili da mi ona to u lice kaze. Ovako, posto je "slobodna", valjda su mi vrata otvorena, pa sta kosta da prodjem kroz njih.
Za strucnije. Sta mislite o tome da joj se obratim preko fejsbuka? Da li je to pametno? Kako zapoceti pricu?

@george hehe, vidim da si jako duhovit ovde :)
 
dzonzy bate devojke i jesu sexualni objekat,mislim moz je gledas ko cvet jer prosto vapi da je neko zaliva,jer vidi da ste se vas dvoje tako drugaciji pronasli odma bi se prepoznali i ne bi bilo dileme,ovako videces da su sve iste a za to ti treba iskustvo i godine experimentisanja,neces je zenis ybg
 
Za strucnije. Sta mislite o tome da joj se obratim preko fejsbuka? Da li je to pametno? Kako zapoceti pricu?

Mojne. Moze da ispadne kukavicki, voajerski ili cak "creepy" kako se kaze.

Tek kad se upoznas sa njom i ona sigurno zna da ti se svidja i sta hoces od nje a nisi pacenik, tek onda startuj je na FB i pocni komunikaciju naravno.

Posto u stvari mora da zna ko si i sta hoces od nje, ako je normalna, a izlgeda da jeste. I sve ok.

Ti si fini decko i lepo je sto si se zaljubiska, razumem te, ali budi frajer zato sto pre svega zena jeste zenka i jeste seksualni objekt, ona mora u tebi da vidi muzjaka inace nemas sanse koliko god da si dobar ili los nebitno. Moras da igras na seksualnost, pa onda ako si dobar to je plus i moguce nesto ispadne od toga neka veza....

Drzim ti palceve hajde, budi frajer. Budi cool sto se kaze. I zamisli da ona ce svejedno da se kara, sad da li sa tobom ili nekim muljavcem to je na tebi :)

I jedna fora za tebe (pitaj drugarice o tome isto): zene imaju momente, treba da se pojavis u pravom (ali kratkom) momentu i ostavis taj prvi utisak pozitivan, to ti je 90% posla, i ona ce sama da se otvori ako si joj se svideo.



Sent from my **** using Forum Krstarice mobile app
 
Mojne. Moze da ispadne kukavicki, voajerski ili cak "creepy" kako se kaze.

Tek kad se upoznas sa njom i ona sigurno zna da ti se svidja i sta hoces od nje a nisi pacenik, tek onda startuj je na FB i pocni komunikaciju naravno.

Posto u stvari mora da zna ko si i sta hoces od nje, ako je normalna, a izlgeda da jeste. I sve ok.

Ti si fini decko i lepo je sto si se zaljubiska, razumem te, ali budi frajer zato sto pre svega zena jeste zenka i jeste seksualni objekt, ona mora u tebi da vidi muzjaka inace nemas sanse koliko god da si dobar ili los nebitno. Moras da igras na seksualnost, pa onda ako si dobar to je plus i moguce nesto ispadne od toga neka veza....

Drzim ti palceve hajde, budi frajer. Budi cool sto se kaze. I zamisli da ona ce svejedno da se kara, sad da li sa tobom ili nekim muljavcem to je na tebi :)

I jedna fora za tebe (pitaj drugarice o tome isto): zene imaju momente, treba da se pojavis u pravom (ali kratkom) momentu i ostavis taj prvi utisak pozitivan, to ti je 90% posla, i ona ce sama da se otvori ako si joj se svideo.



Sent from my **** using Forum Krstarice mobile app

Cenim savet. Hvala
 

Back
Top