Steam za CS

E ovako. Ja sam jedan od onih koji igraju Counter Strike Source. I nedavno sam se registrovao na Final Battleground. To služi da bi prikupljao medalje dok igram itd. E sad registrovao sam se na FBG sa jednim Steam ID-om. Ali posle jedno tri sata Steam ID mi se promenio i moje igranje više nije uticalo na FBG profil. Jel zna neko kako da sredim da mi se Steam ID ne menja.
 
Steamid ne moze da se promeni..ako koristis jedan te isti steam accaunt to je nemoguce. Svaki steam accaunt ima jedinstveni steamid. STEAM_0:3943i924392 (etc) ili 0:43294329 (etc), vidi u kom formatu moras da ga uneses, mozda nisi lepo.
 
Pa za registraciju je potreban Steam ID i ja sam ga normalno uneo i igrao. Ali kad sam se vratio kao što rekoh posle otprilike tri sata igrao sam i na FBG score mi se nije menjao. Uporedio sam Steam ID i video da su različiti.
 
"Odrzavas" free forum ? Dont get it..Svako moze da nabuba free forum pogotovo na forumotionu. Ako ti treba cw server da bi igrao sa svojima cw-ove kupite steam pa imas sajtove gde mozes da ih iznajmljujes, stavis 2 sata, dobijes rcon i igraj.
 
u pitanju je neki ban koji ne mogu da skinem....sve sam odradio(res adsl i promenio ime) al nece opet....e sad znam da mzoe ako se resetuje cela igrica al me mrzi...
e pa jel ima neki laksi nacin da se zaobidje banana? :)
 
Nisam igrao igrice ne pamtim a u proslosti sam samo to i radio na win XP-u. Sada vec duze vreme koristim Ubuntu i extremno sam zadovoljan osim jedne stvari Igrice. Uspeo sam da prebolim sve igrice sve dok nisam naleteo na jednu sliku u mom kompu gde blejim u nekom cosku u CS (Counter Strike) 1.6. Pokusavam da pokrenem ovu igru na Ubuntu ali mi ne uspeva pa cak i sa WINE programom. Postoji li neki nacin da se igra cs na mom OS-u?

Hvala!!!
 
Imam Counter-Strike 1.6 Non Stream sto se igra preko interneta, ali kada udjem na neki server stojim u mestu i u gornjem levom uglu mi pokazuje gresku CL_ pa neki flush paket (ne znam da li je bas tako). Imam obican internet brzine sa krstaricom 80 kilobajta u sekundi. Da li moze da se preko njega igra c-s na internetu i kako da resim ovaj problem?:dash:

Pa decko nemozes cs sa takvom internet konekcijom da igras na internetu.Ja imam wireles pa i meni retko kad dobro radi, pa i meni izadje cl-emty flushpacket.UZmi bolji net, ako nepostoji mogucnost, onda idi u igraonicu u blizini, ako nema ni igraonice, onda kuci igraj cs sa botovima, ako ti botovi nerade onda ezi i spavaj :)
 
Eee,cao svima...gde mogu da nadjem botove za CS,i koja je njihova funkcija za igricu....Hvala unapred...???...

Ja ovde nikog nerazumem.Pa pogledajte lepo lepljivu temu o cs-u, bice vam sve jasno.Ima oko 1000 postova, i sigurno cete naci resenje tamo.Ali, ako ipak nema, pisite tamo(u toj temi), bez veze je da se otvara nova tema
 

Back
Top