Patrick Rothfuss

Imam , ali ne citam dok ne objave sve. Bas je bedna Laguna sto odugovlaci.
U medjuvremenu sam uzela Crnu cetu Glana kuka, pa eto, nije lose.

Па не пита се Лагуна, Патрик још није завршио књигу. Тек кад он објави трећу књигу, мора да се чека превод . . .

Нисам читао Црну чету, какав је то серијал, колико сам чуо има три књиге?
 
Па не пита се Лагуна, Патрик још није завршио књигу. Тек кад он објави трећу књигу, мора да се чека превод . . .

Нисам читао Црну чету, какав је то серијал, колико сам чуо има три књиге?
Stvarno sam smesna. Ne znam zasto sam ubedila sebe da je zavrsio, a da oni nisu preveli. Verovatno zbog toga jer sam otvarala po deset razlicitih autora proveravajuci sta je zavrseno.
A Crna ceta da, ima tri knjige. Nije lose, nije najbolje, ali je dovoljno dinamicno, ima crnog humora i poneka mudra recenica.
 
Stvarno sam smesna. Ne znam zasto sam ubedila sebe da je zavrsio, a da oni nisu preveli. Verovatno zbog toga jer sam otvarala po deset razlicitih autora proveravajuci sta je zavrseno.
A Crna ceta da, ima tri knjige. Nije lose, nije najbolje, ali je dovoljno dinamicno, ima crnog humora i poneka mudra recenica.

Хахаха па деси се, шта има везе =)
 
Za 18 dana treca izlazi treca knjiga :super:

ШТАА?? КО? ГДЕ?? КАКО?? КАД?? ЗАШТО??? АААААААаааААаааААААаАаАААа

Прсо сам ко лајсна, дедер ти мени дете потврди ту информацију =)

Ако је то тачно, одлично! За једно пола године, годину можемо да очекујемо и наш превод :mrgreen:
 
ШТАА?? КО? ГДЕ?? КАКО?? КАД?? ЗАШТО??? АААААААаааААаааААААаАаАААа

Прсо сам ко лајсна, дедер ти мени дете потврди ту информацију =)

Ако је то тачно, одлично! За једно пола године, годину можемо да очекујемо и наш превод :mrgreen:

http://www.amazon.com/The-Slow-Regard-Silent-Things/dp/0756410436/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1413280392&sr=8-1&keywords=patrick+rothfuss+book
 
Pročitao sam ime vetra, nakon toga Strah Mudroga nema u biblioteci tako da stoji na čekanju. Knjiga drži pažnju, ali kako se bliži kraj i ne toliko, nadao sam se da će malo veći deo njegovog života da opišu prvom delu... ali dobro, knjiga je definitivno vredna čitanja :)
 
Procitao sam obe knjige i sada cekam 3. za koju internet kaze da nece izaci do 2017. :roll:
To je valjda neki novi fazon medju piscima, da odugovlace u nadi da ce ubosti TV premiju.
Svejedno, knjige su odlicne, mada im se ne vidi kraj. Pitas se kako ce Rotfus da pozavrsava silne radnje u samo toj 1 poslednjoj knjizi.

- - - - - - - - - -

Па ово није трећа књига!!!!!!!! Ово је књига о оној девојци што живи под Универзитетом. Уопште није наставак овога досад, него засебна прича . . . :dash:

Ori :D
Mala je prsla skorz, ali jedan od zanimljivijih likova
 
Procitao sam obe knjige i sada cekam 3. za koju internet kaze da nece izaci do 2017. :roll:
To je valjda neki novi fazon medju piscima, da odugovlace u nadi da ce ubosti TV premiju.
Svejedno, knjige su odlicne, mada im se ne vidi kraj. Pitas se kako ce Rotfus da pozavrsava silne radnje u samo toj 1 poslednjoj knjizi.

- - - - - - - - - -



Ori :D
Mala je prsla skorz, ali jedan od zanimljivijih likova

Krenuo je Martinovim stopama:evil:
 
prvi deo mi je dobar al ništa posebno,drugi skroz bezveze
sve neke besmislice i bukvalno ništa bitno da se desi,sto pitanja i nijedan odgovor, I DALJE se ništa ni ne naslućuje o amirima i čandrijanima,ne znam kako zamišlja da sve poubacuje u još samo jedan deo
 
Koliko ja znam on je knjigu vec napisao, pa su je kasnije zbog duzine podelili na tri dela, a treci deo ne izlazi posto rotfus hoce da se sve sitnice podudaraju pa jos uvek radi ispravke . Verovatno je tu umesano i malo marketinga, ali nadam se da ce izaci u toku 2017 bar na engleskom
 

Back
Top