Pravi prijatelji

Virtuelno prijateljstvo mnogo brže sklapaju prijatelje, veze, ljubavi pa i braka - ali zato mnogo brže pucaju nego u stvarnosti.

Ovde je ključ poverenja i strpljenja. Ko nema strpljenje taj gubi sve.
 
Poslednja izmena:
Imam vise prijateljica .
Prave su jer od njih dobijam razumijevanje, toleranciju ,da me pokadkad saslusaju i da mi kazu istinski sto misle o toj mojoj bjesedi .
Moj pravi i jedan jedini prijatelj je jedan gospodin .
Uvijek mi je lakse bilo sprijateljiti sa muskarcima nego sa zenama.
 
sta uopste podrazumevate pod "pravim" prijateljem? ko bi uradio sve za mene uvek mi je bilo manje bitno nego za koga bih ja uradila sve. ima ljudi za koje znam da mi zaista zele samo dobro, i ako su tu kada mi je neko potreban, meni je to dovoljno da ih nazovem prijateljima. vi verovatno imate mnogo visi kriterijum, ali ja osecam da nemam pravo da podignem svoj. ljudi su ljudi; veoma cesto su slabi ili sebicni jer im je to prosto u prirodi i ja ne mogu manje da ih cenim zbog toga. :)
 
su nazalost veoma rjetki..prijatelj sto ti zbog svega popuje nije ti prijatelj.. pravi prijatelj je onaj koji te prihvata onakvog kakav jesi..
bravo

- - - - - - - - - -

su nazalost veoma rjetki..prijatelj sto ti zbog svega popuje nije ti prijatelj.. pravi prijatelj je onaj koji te prihvata onakvog kakav jesi..
bravo

- - - - - - - - - -

ne i nikad nisam imala, na zalost :(

pa zasto pobogu?
 

Back
Top