Najbolje odglumljena uloga

Детуш

Domaćin
Poruka
4.352
Ovo je tema za postavljanje video isečaka u kome se pojavljuje neki akter iz filma koji je jako dobro odglumljen od strane nekog glumca-velemajstora.


Da počnem sa domaćim filmom "Tri", našeg najboljeg režisera Saše Petrovića iz 1965.; akter je legendarni Slobodan Perović koji tumači mucavca koga streljaju na pravdi Boga.

 
Ovo je tema za postavljanje video isečaka u kome se pojavljuje neki akter iz filma koji je jako dobro odglumljen od strane nekog glumca-velemajstora.


Da počnem sa domaćim filmom "Tri", našeg najboljeg režisera Saše Petrovića iz 1965.; akter je legendarni Slobodan Perović koji tumači mucavca koga streljaju na pravdi Boga.


Perović :heart2: kad razmislim, možda mi i omiljen domaći glumac, pored Zokija naravno... Zato toliko volim Paviljon VI :)
 
Perović :heart2: kad razmislim, možda mi i omiljen domaći glumac, pored Zokija naravno... Zato toliko volim Paviljon VI :)

Me too. Jedan od najboljih glumaca sa ovih prostora zasigurno; dosta je potcenjen, njegovi filmovi su uglavnom slabo prikazivani na našim tv njesra kanalima. O Peroviću se danas slabo priča i kod ljudi kod kojih bi se trebalo da podrazumeva da pričaju o tome. Čuo sam da na FDU studenti nisu ni čuli za njega, e do mojega.

Paviljon je sjajan film.:ok:

Gledaj "Život je lep" od Draškovića Bore, maestralna gluma i delo.
 
Me too. Jedan od najboljih glumaca sa ovih prostora zasigurno; dosta je potcenjen, njegovi filmovi su uglavnom slabo prikazivani na našim tv njesra kanalima. O Peroviću se danas slabo priča i kod ljudi kod kojih bi se trebalo da podrazumeva da pričaju o tome. Čuo sam da na FDU studenti nisu ni čuli za njega, e do mojega.

Paviljon je sjajan film.:ok:

Gledaj "Život je lep" od Draškovića Bore, maestralna gluma i delo.

Imamo mi mnooogo dobrih glumaca, ali nas uvek neki privuče više iz nekog razloga, tako ja njegove filmove uvek mogu da gledam bez obzira na žanr
i raspoloženje, što sa drugima nije slučaj, jednostavno mi prija. Valjda što glumi tako neusiljeno i prirodno...
Da, zapostavljen je, iako nama koji smo ga se nagledali, ne izgleda tako. Ja sam se čudila kad su mi neki pričali kako ne znaju ko je.

Gledaću, mada jesam, ali davno beše. I to na tv-u kad još ni net nisam imala. :)
 
tadic-djelic4.jpg
 
Mislim da je Slobodan Cica Perović više igrao u TV projektima, koji imaju kraći rok tranja nego klasični filmovi. Zato je pomalo pao u zaborav.

Meni je bilo sasvim dovoljno da ga vidim u prvom filmu u kojem sam ga gledao (to su bile Vrane) i odmah mi je postao omiljeni domaci glumac (tj. uvek mi je u top 5 omiljenih domacih glumaca :p )...Gledao sam ga u ukupno 5, eventualno 6 filmova, ali poenta je da je i taj jedan bio sasvim dovoljan.
 

Back
Top