Iskazivanje emocija u trenucima pijanstva

Zanima me sta mislite o ovome ? Da li se vama desilo i da li je to ok? Recimo ja sam sinoc bila na svadbi, olesila se ali sam bila koliko-toliko pri sebi. Dosla kuci, nazvala decka posto sam mu rekla da cu mu se javiti kad dodjem kuci. Medjutim, kao sto mozete pretpostaviti, onako pijana svasta sam pricala. Ono prvenstveno sto mi je na dusi. Nas dvoje se trenutno nalazimo u nekoj emotivnoj krizi, nismo mi problem, nego uticaj trece osobe i jos ne znamo da li cemo prekinuti vezu, za sada smo u vezi ali sve je neizvesno, ali nebitno. U tom razgovoru sam se skroz otvorila, i rekla kako ne zelim da me napusta, kako ga volim najvise itd. On mi je rekao da ce sve da batali i da ga nista ne zanima sem mene i da cemo pobediti sve prepreke. Zanima me da treba da se kajem zbog tog postupka i generalno da li je ok to sto sam uradila a nisam se namerno napila nego spontano. S jedne strane se kajem sto sam pokazala tu kolicinu emocija koju inace nisam pokazivala a s druge strane se i ne kajem jer bas sada kada smo u krizi smatram da treba da zna koliko mi znaci. Sta vi mislite?

treba da ostaviš tog čoveka i daš mu priliku da nađe bar malo manjeg kretena:)
 

Back
Top