Bez ljutnje

E ovi vovjvodjani bas smorise!!!

a sad svi na svoja radna mesta!!!

Volim kada me devojka odbije sa smeskom,onako lagano kao kada dete dobija prvu injekciju pa med.sestra pokusava da objasni da to nije nista...malo zaboli ali brzo prodje...e onda mi se jos vise svidi! :D :wink:
 
Incognito:
Dovoljno mi je reci otvoreno i nedvosmisleno (ne u smislu, bih ja al' ne mogu zbog... ili tako to), i ja se 'povlacim'... A doticnu osobu zasigurno ne bih prozvao arogantnom or whatever, cak sta vise jako bih postovao taj cin...

Evo...opet covek ubode....bas tako...treba reci...i otvoreno i nedvosmisleno....(premda i ja sama volim da izmisljavam razloge da ne bih povredila..)..ali i sto pre....ne treba nikom oduzimati vreme..-vuci- se bez smisla...jer to je pravo -zavlacenje- ...Uvek postujem iskrenost..kakva god da je....i uzvracam istom...a za bilo koje -zavrtanje- ...kazna stigne sama...vremenom....
:wink:
 
odbijanje je odbijanje....znachi ako je ne onda je ne.....svaki poqshaj ublazhavanja je u vetjini sluchajeva fatalan....znachi ak uochish nekom se svidjash a taj neko tebi ne....rechesh mu lepo jasno i glasno "slshaj ja nisam za kombinovanje...imam aids il neshto" :)
 

Back
Top