koga bi najradije za komsiju?

Tinar:
Hmmm, niko me ne bash i ne zeli za komshinicu... :? Neka, neka... Tu je moja Laura... :wink:
Znachi, da pochnemo:
Za muza sam vezana, znachi on prvi. Miss i laura da prichamo (ko shto sama Laura reche). Onda Moonica, Wildica, Hoklica- da mozemo da se raspravljamo(naravno, u dobrom smislu, ono, smisao zivota i tkao to, i da posecujemo Beer fest :P . Keeper bi bio tu, eto, tako, da ima ko da me proziva. Shinoda- da se zayebavamo (extra lik). POP Mare, da mi pokaze koju vezbu, da budem lepa za muza. :P
Odavde- Hani, Vision... Ima ih josh, ali sam ove likove bash zgotivila...
i ja tebe malena :wink:
 
Lanfear:
oby wan kenoby:
LPhoklica:
eeeh, Lanfear, pa ti si škorpija? :D
Ženske škorpije su najbolje, stvarno.
Najbolje za šta? :twisted:
Da premlate na mrtvo ime svakoga ko postavlja neumesna pitanja :twisted: :P .
Ajde, ajde, samo napred, ja sam već u gardu!
Ali nema, ovoga, ovoga, ovoga i ovoga, zatim ovoga, ovoga kao i ovoga i naravno nema udaranja dole!đ
Dakle spreman sam za makljažu!
1.gif
 
hanibal77:
Tinar:
Hmmm, niko me ne bash i ne zeli za komshinicu... :? Neka, neka... Tu je moja Laura... :wink:
Znachi, da pochnemo:
Za muza sam vezana, znachi on prvi. Miss i laura da prichamo (ko shto sama Laura reche). Onda Moonica, Wildica, Hoklica- da mozemo da se raspravljamo(naravno, u dobrom smislu, ono, smisao zivota i tkao to, i da posecujemo Beer fest :P . Keeper bi bio tu, eto, tako, da ima ko da me proziva. Shinoda- da se zayebavamo (extra lik). POP Mare, da mi pokaze koju vezbu, da budem lepa za muza. :P
Odavde- Hani, Vision... Ima ih josh, ali sam ove likove bash zgotivila...
i ja tebe malena :wink:

ali mene volis vise!
:x
 

Back
Top