Srpski narod

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Da li smo mi Srbi toliko zavistni i jadni pa da moramo sve da pljujemo (Novaka Djokovica,onu devojku sto je napravila logo za AirSrbiju,pa ovog novog klinca sto treba da dodje da bude ministar finasija...) ili smo toliko depresivni i pesimisti da uvek od svega ocekujemo ono najgore?
Sve nam brate mili smeta. E ovaj placa porez u Monaku,e kako je ruzan logo,e ovaj je novi Djelic,e ovi su izdajnici,placenici,a niko da malo razmisli. Kako svima na svetu odgovaraju i Djovak i logo ove devojke i ovaj lik sa Jejla,a jedino smo im mi nasli zamerku (deo naseg naroda koji je najglasniji)?
 
Poslednja izmena:
Da li smo mi Srbi toliko zavisni i jadni pa da moramo sve da pljujemo (Novaka Djokovica,onu devojku sto je napravila logo za AirSrbiju,pa ovog novog klinca sto treba da dodje da bude ministar finasija...) ili smo toliko depresivni i pesimisti da uvek od svega ocekujemo ono najgore?
Sve nam brate mili smeta. E ovaj placa porez u Monaku,e kako je ruzan logo,e ovaj je novi Djelic,e ovi su izdajnici,placenici,a niko da malo razmisli. Kako svima na svetu odgovaraju i Djovak i logo ove devojke i ovaj lik sa Jejla,a jedino smo im mi nasli zamerku (deo naseg naroda koji je naj glasniji)?


zavist i zavisiti dva razlichita pojma, pa aj malo o tome kad vec nismo na hronici , politici il igricama :lol:
 
Добро знано лице које стоји иза фантомке
Запаљив ко коктел који греје ноћи атинске
Живи симбол борбе против пирамиде масонске
Довела нас довде, па не напуштамо ратиште
Православни Србин, цела земља нам је стратиште
Кад нас виде људи, ко да видели су Марсовце
Много смо им чудни јер не продајемо лако се
Само да затруби и све стаклено на патосе
Ходамо по срчи, крв нам пише сетне стихове
............
ovo nas malo hvalim , ima tu dosta toga jos :mrgreen: ali ziveli Srbi, svi ostali pod maslacak :lol:
 
Što bre tebi smeta narod?

Ko se o mleko opeče i u jogurt duva.

Drugi narodi bi na našem mestu odavno otišli ukurac

Smeta mi jer pljuju dobre ljude,ljude koji su zaradili to postenim radom i trudom. Ako umes bolje, ti se kandiduj,uradi projekat,nemoj da pljujes nekog ako ne umes bolje.
Otisli smo mi u **** odavno,sve nam smeta,dva oka u glavi bi zavadili i zato su i svi pobegli od nas. Hrvati,Albanci i drugi narodi postuju i cuvaju svoje,ma kakvi oni bili,a Srbinu svako smeta.
 
Smeta mi jer pljuju dobre ljude,ljude koji su zaradili to postenim radom i trudom. Ako umes bolje, ti se kandiduj,uradi projekat,nemoj da pljujes nekog ako ne umes bolje.
Otisli smo mi u **** odavno,sve nam smeta,dva oka u glavi bi zavadili i zato su i svi pobegli od nas. Hrvati,Albanci i drugi narodi postuju i cuvaju svoje,ma kakvi oni bili,a Srbinu svako smeta.

I ti pljuješ .
I to neselektivno, ceo narod.
Trn u tuđem oku........................
 
A gde pise da je zabranjeno pljuvati po necemu pogresnom? Ne vide svi istu stvar samo i samo ispravnom.
Ne znam tacno ovo ko i zasto pljuje Novaka, ali svi imaju pravo na misljenje.
A sto tebi iznosenje necijeg misljenje smeta?
Jel nesto sto se tebi dopada automatski mora i meni da se dopada?
O ukusima ne treba raspravljati, vec cinjenicama.
To radi svaki normalan kriticki covek koji ne primam sve zdravo za gotovo, nema nikakve veze sa Srbistanom.
Nemati kriticko misljenje, je prihvatati stvari blanko onako kako nam ih neko servira, bez preispitivanja.
 
Poslednja izmena:
Smeta mi jer pljuju dobre ljude,ljude koji su zaradili to postenim radom i trudom. Ako umes bolje, ti se kandiduj,uradi projekat,nemoj da pljujes nekog ako ne umes bolje.
Otisli smo mi u **** odavno,sve nam smeta,dva oka u glavi bi zavadili i zato su i svi pobegli od nas. Hrvati,Albanci i drugi narodi postuju i cuvaju svoje,ma kakvi oni bili,a Srbinu svako smeta.

a cuj brate gomila poturcenog i isfrustriranog roblja pada nicice pred "srpskom majkom" cecom slavi psihopatu i ubicu arkana slavi psihopatu mladica
druga urbana gomila sizofrenika pada na karleusu, severina bese napunila onaj koncert? sve sami shljam obozavaju hebote :lol: kako onda ocekujes da postuju ljude koji su dobri ljudi,ljudi koji su zaradili to postenim radom i trudom?:think:
 
I ti pljuješ .
I to neselektivno, ceo narod.
Trn u tuđem oku........................
To moj narod nije. Moj je narod onaj deo stanovnistva koji uci,radi,usavrsava se,razmislja normalno,ne bavi se kriminalom,koji se bori i ne zavidi drugima. Ostatak glupog naroda nije moj narod,niti ce ikada biti.
A gde pise da je zabranjeno pljuvati po necemu pogresnom? Ne vide svi istu stvar samo i samo ispravnom.
Ne znam tacno ovo ko i zasto pljuje Novaka, ali svi imaju pravo na misljenje.
A sto tebi iznosenje necijeg misljenje smeta?
Jel nesto sto se tebi dopada automatski mora i meni da se dopada?
O ukusima ne treba raspravljati, vec cinjenicama.
To radi svaki normalan kriticki covek koji ne primam sve zdravo za gotovo, nema nikakve veze sa Srbistanom.
Nemati kriticko misljenje, je prihvatati stvari blanko onako kako nam ih neko servira, bez preispitivanja.
Glavni problem demokratije je sto svako ima pravo na misljenje. Ne moze jedan covek koji ima zavrsen najprestizniji fakultet na svetu da ima jednaku tezinu misljenja kao neki krezavi glupak.
Primer, Djovak je covek trenirao godinama,ulagao u sebe,drzao se odredjenog rezima zivota koji pola od tih pljuvaca ne bi mogao da izdrzi,ne bi mnogi mogli ni da izdrze taj psiholoski pritisak sto igras pred tolikom publikom i sl i sad neki majmun sto nista u zivotu nije radio uzme da pljuje coveka koji pomaze ovom narodu,promovise ga najbolje... Hoces da kazes da jedna nula od coveka ima pravo da pljuje jednog profesionalca koji se izgradio svojim radom i trudom,na posten nacin?

a cuj brate gomila poturcenog i isfrustriranog roblja pada nicice pred "srpskom majkom" cecom slavi psihopatu i ubicu arkana slavi psihopatu mladica
druga urbana gomila sizofrenika pada na karleusu, severina bese napunila onaj koncert? sve sami shljam obozavaju hebote :lol: kako onda ocekujes da postuju ljude koji su dobri ljudi,ljudi koji su zaradili to postenim radom i trudom?:think:

Konacno neko normalan. :worth:
 
Da li smo mi Srbi toliko zavistni i jadni pa da moramo sve da pljujemo (Novaka Djokovica,onu devojku sto je napravila logo za AirSrbiju,pa ovog novog klinca sto treba da dodje da bude ministar finasija...) ili smo toliko depresivni i pesimisti da uvek od svega ocekujemo ono najgore?
Sve nam brate mili smeta. E ovaj placa porez u Monaku,e kako je ruzan logo,e ovaj je novi Djelic,e ovi su izdajnici,placenici,a niko da malo razmisli. Kako svima na svetu odgovaraju i Djovak i logo ove devojke i ovaj lik sa Jejla,a jedino smo im mi nasli zamerku (deo naseg naroda koji je najglasniji)?



znaš kad bi šiptari pustili đokovića da plaća porez u monaku? nikad. zato oni sad imaju kosovo i pola balkana a mi beogradski pašaluk
 
Glavni problem demokratije je sto svako ima pravo na misljenje. Ne moze jedan covek koji ima zavrsen najprestizniji fakultet na svetu da ima jednaku tezinu misljenja kao neki krezavi glupak.
Primer, Djovak je covek trenirao godinama,ulagao u sebe,drzao se odredjenog rezima zivota koji pola od tih pljuvaca ne bi mogao da izdrzi,ne bi mnogi mogli ni da izdrze taj psiholoski pritisak sto igras pred tolikom publikom i sl i sad neki majmun sto nista u zivotu nije radio uzme da pljuje coveka koji pomaze ovom narodu,promovise ga najbolje... Hoces da kazes da jedna nula od coveka ima pravo da pljuje jednog profesionalca koji se izgradio svojim radom i trudom,na posten nacin?

Jes, najbolje sad cirkusantima svi da se divimo?

Koga normalnog uopšte briga za te loptice?

Ti moraš da shvatiš da postoje ljudi koji su dobri i pošteni i koji daju svoj maksimum u svojim oblastima, a istovremeno ih zaboli za cirkus i cirkusante koje estrada pokušava da proturi kao ikone.
 
Što bre tebi smeta narod?

Ko se o mleko opeče i u jogurt duva.

Drugi narodi bi na našem mestu odavno otišli ukurac



a pa jes to, dokazali smo se kao mučenici kroz istoriju, pod turcima pesto godina, to stvarno retko ko može. ako nešto umemo to je da duvamo ******. misim kad pogledaš ko su nam vladajući u zemlji onda mora da se zapitaš nismo li onako kolektivno mazohisti
 
a pa jes to, dokazali smo se kao mučenici kroz istoriju, pod turcima pesto godina, to stvarno retko ko može. ako nešto umemo to je da duvamo ******. misim kad pogledaš ko su nam vladajući u zemlji onda mora da se zapitaš nismo li onako kolektivno mazohisti

Faze.

Prolaze i smenjuju se.

Nikad neću prestati da verujem u to da je moj narod vredan divljenja i poštovanja jer se podizao i posle gorih padova.

Gameness .
 
Faze.

Prolaze i smenjuju se.

Nikad neću prestati da verujem u to da je moj narod vredan divljenja i poštovanja jer se podizao i posle gorih padova.

Gameness .



sad, dal je gejm il je mazohizam nisam baš siguran ali činjenica je da recimo bedni žabari naprave srranje po ulicama kad skoči cena šećera a mi ćutimo kad nam kidaju teritoriju. ko da smo drogirani. ko da smo na bromazepamu.
 
Glavni problem demokratije je sto svako ima pravo na misljenje. Ne moze jedan covek koji ima zavrsen najprestizniji fakultet na svetu da ima jednaku tezinu misljenja kao neki krezavi glupak.
Primer, Djovak je covek trenirao godinama,ulagao u sebe,drzao se odredjenog rezima zivota koji pola od tih pljuvaca ne bi mogao da izdrzi,ne bi mnogi mogli ni da izdrze taj psiholoski pritisak sto igras pred tolikom publikom i sl i sad neki majmun sto nista u zivotu nije radio uzme da pljuje coveka koji pomaze ovom narodu,promovise ga najbolje... Hoces da kazes da jedna nula od coveka ima pravo da pljuje jednog profesionalca koji se izgradio svojim radom i trudom,na posten nacin?

Kako je problem to sto imas pravo na svoje misljenje? Ne razumem. To je neotudjivo pravo, isto kao i tvoje da kritikujes kriticare, inace sad ne bi pricao ovo sto pricas, zato sto ne bi smeo.

Sto ja ne bih smeo da imam misljenje o tome da je DjoleNole saban sto se ceslja ulevo, umesto udesno? Ko to moze da mi zabrani, i kome to moze da smeta? Koga ja time povredjujem? Zasto bi nekome trebala skola, ili godine treninga i odricanja, da primetim da mu je majica recimo uflekana, ili bilo sta drugo, sto bih negativno mogao da prokomentarisem. Zaista ne znam ko je i sta rekao o Noletu negativno, samo bacam stvari random da shvatis poentu da ne zivimo u robovlasnickom drustvu iz srednjeg veka kada nisi smeo imati misljenje.
Evo recimo, ja se tries godina bavim kompjuterima, i neki saban sto skolu nije zavrsio, dodje i soli mi pamet o tome kako funkcionise kompjuter. To je njegovo pravo. Moze biti da je covek ZAISTA u pravu, a da ja gresim u necemu, a ne mora da znaci, ali je njegovo pravo da izrazi stav, pa makar bio i pogresan, a na tebi je sta ces od tih informacija prihvatiti a sta ne, a ne trcati za gomilom i pitati gomilu za misljenje. Svaki covek ima svoju glavu na ramenima, da razmislja za sebe.
 

Back
Top