One night stand?

Nema normalne osobe koja se pre ili kasnije, makar jednom u zivotu nije nasla u one-night-stand situaciji... Jbg, prorade hormoni, pre svega nekontrolisano lucenje testosterona, to udari u glavu... nadju se dve osobe sa istim 'problemom' i probude hormone medjusobno jos vise, te je tu one-night-stand neminovan... E sad, da l' ce to posle mozda prerasti u steady relationship, ili ostati samo u lepom (ili mozda ne lepom) secanju, to vec zavisi od njih, od 'fluida', spremnosti, itd...

Tek, ja jos nisam sreo osobu koja se nije makar jednom u zivotu nasla u one-night-stand-u...
 
Incognito:
Nema normalne osobe koja se pre ili kasnije, makar jednom u zivotu nije nasla u one-night-stand situaciji... Jbg, prorade hormoni, pre svega nekontrolisano lucenje testosterona, to udari u glavu... nadju se dve osobe sa istim 'problemom' i probude hormone medjusobno jos vise, te je tu one-night-stand neminovan... E sad, da l' ce to posle mozda prerasti u steady relationship, ili ostati samo u lepom (ili mozda ne lepom) secanju, to vec zavisi od njih, od 'fluida', spremnosti, itd...

Tek, ja jos nisam sreo osobu koja se nije makar jednom u zivotu nasla u one-night-stand-u...
Slazem se sa tobom, samo jos postavljam pitanje da li su u tom trenutku oboje svesni (ne)izvesnog kraja? Ili jedna od osoba ne misli da je ONS?
 
Hmmm, kad god sam se nalazio u takvim situacijama u svesnom stanju (citati sa max 0.5 promila alkohola u krvi) nikad nisam razmisljao o tome... Ono, fazon je uzivati, a sta jutro donese - donese... Que sera, sera... E sad, licno mislim da se obe strane nadaju da od toga moze biti i neceg vise, ali to cesto propadne zato sto se takve 'varijante' najcesce i rode iz prevelike doze hormona u krvi koji se stisaju nakon toga pa samim tim se situacija 'ohladi'. Doduse, ima ljudi koji ONS vide kao vrstu eskapizma iz surove realnosti (nezadovoljavajuci trenutni partner, nespremnost na vezivanje, bolni rast seksualne frustracije, etc.) u kojoj se nalaze, pa tako da od ONS-a nista sem samog ONS-a ne ocekuju...

Sve u svemu, sve moz' da bidne, al' ne mora da znaci... Vazno je uzivati... Ono, flow with the river, pa gde te ista odnese... Sve je moguce... Zavisi samo od ljudi da li ce nesto sprovesti u delo...
 
STRANGER IN THE NIGHT, AIDS IN THE MORNING! :) :(
( :) jer to svi znaju, :( jer je istina)

Mislim da je to sada jako popularno na dečijim rođendanima... Mislim onih čuvenih 17, 18 godina, pa se svako sa svakim smuva, pa se ide i dalje... Ma kakvih 17, 18, i manje... Mnogo se ranije sada stupa u odnose, zar ne?
Ja nekako povezujem to na jedno veče sa klincima i sa neozbiljnošću.

Mislim da ako želiš da te neko poštuje i da imaš neku normalnu vezu, ona ne treba da počne na takav način... Mada, jedino pravilo bez izuzetaka jeste da nema pravila bez izuzetaka...
 
Jesam, jednom....jednostavno...prevelik je bio - fluid....i morala sa da ga -probam-.....i naravno - nikad vise....jer se nisam osecala nista -lepse- ni -bogatije-....Nije bio sam , lomile su se i cak tukle devojke i zene oko njega...jednostavno bio mi je - inspirativan....Ali , kad se to desilo...i poceo on mene da juri...jednostavno ..nije mi vise bio zanimljiv....Cudo je ljudska priroda....i put sazrevanja....
 
Oprah_Bg:
Julian_Duranona:
Jesi l' ti ona srecno udata od pre pola sata?
Kako vreme brzo prolazi...
Udata ili ne, tema je vecna! :lol:

Za tebe je tema vecna, jer jos nisi sprala grizu savesti zbog onoga sto si uradila svom decku ili muzicu. Ali ne brini, proci ce.Kad prestanes da razmisljas o onome sto su te mama, tetke i ujne ucile, da je tvoja riba zlatna i da moras da je das samo onom ko debelo zasluzi. Nema to veze sa zivotom.To sto si se kresnula sa nekim bezobaveza je samo dokaz da imas visak hormona i manjak dobrog sexa u vezi.
 
:? one night stand? not my cup of tea :x :!:
ponekad mi krivo sto nisam na tom nivou opustenosti i neobaveznosti sa likovima koji mi se dopadnu na "prvi pogled",ali bez ikakvog laznog morala:jednostavno ne umem i ne mogu...treba mi ono "nesto vise"/"korak dalje"...ne neko veliko i glupo obecanje obaveze,vec neki,sta znam,visi stepen povezanosti,poznavanja,postovanja,poverenja...hm :roll:
 
Kad okolnosti ne dozvoljavaju da se taj odnos razvije...a pod tim okolnostima NE mislim na to da doticni vec ima nekog(u takve kombinacije ne ulazim) nego na okolnosti koje cine samo zapocinjanje veze besmislenim(razlicita vremenska zona na pr.) ahemija jaka...

U ostalim slucajevima ne vidim zasto bih se zadrzavala samo na jednoj noci...jedino ako bas podbaci. ;) Ma salim se, i u tom slucaju dobija jos koju sansu da pokaze svoje kvalitete. :)
 
mene je u stanju neko da privuce momentalno ali isto tako iz momenta i da se oladim...
ja sam jednom prisla tipu i lepo ga savatala...mnogo se jadan zbunio ali se nije branio...hahaha....
i onda sam se sutra ohladila...i to je bilo to...
i nikad se vise nismo culi u zivotu...
a videli se slucajno...meni bilo smesno da umrem, jedva sam se suzdrzala a on bio i dalje zbunjen...
 

Back
Top