UZXAS!!!

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
Ja se nisam nikad gore provela,no sinoc!!! To je bio najodvratniji izlazak IKADA!!!

Zamisli situaciju: drugarichin rodjendan,u nekoj kafani(kaficu),desetak ljudi i malo vishe tu,i kako je sto sede vash bivshi dechko(koji vam se josh uvek svidja!!!!),njegova devojka i VI!!!!! :x :x i mnogi drugi!
deset cm sam bila odaljena od nje!!! Oni su se krljali,ljubili,mazili... :( :( sve shto je radio samnom,sad je radio sa njom! :( :x Uzxas!!!!
Ja sam se osecala kao najgore moguce *****(ja se izvinjavam na ovoj rechi!)IKADA rodjeno!!! :cry: :cry:
Plus,kad ju je zagrlio,mene,skot,pipnuvshi pomazio!!!!!!!! :cry: :( :( Onda je za nashim stolom doshao njegov cale i njoj rekao SNAJKA!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(
U 1 sam otishla kuci...
Utesite me,da li vam se ikada ovako neshto desilo,ili sam ja jedini idiot kome ovo mozxe da se desi???????? :x :x :x :x :x
 
Jbg,prihvati- to ti je zivot.Mogla si da ti nadjes sinoc nekog tipa i da se povatas pred bivsim :roll: ne znam....uvek postoji mogucnost da te je pravio ljubomornom...
 
ma,imam ja mog(al` je seljak na moru!!!i uzxasno mi nedostajao sinoc,ali nisam smela da mu poshaljem poruku ,jer ne znam da li me je prevario ili me vara upravo...),no...nije izgledalo kao da je to radio preko q.
 
LPhoklica:
Srećice zaljubila si se u potpunog idiota.
zashto? (8


ne znam kakav savet da ti dam, nije mi se to nikad dogodilo. malo obrnuta situacija mozhda, no nije bitno.

hm, znam da nije lako, ali mozhda da pokushash da zaboravish... ipak si nastavila dalje, kazhesh da imash nekoga, pa zbog njega...
shto se te vecheri tiche, hm, nisi mogla da se sklonish? mislim, sednesh negde drugde, shta god... bla.
 
srećica:
Ja se nisam nikad gore provela,no sinoc!!! To je bio najodvratniji izlazak IKADA!!!

Zamisli situaciju: drugarichin rodjendan,u nekoj kafani(kaficu),desetak ljudi i malo vishe tu,i kako je sto sede vash bivshi dechko(koji vam se josh uvek svidja!!!!),njegova devojka i VI!!!!! :x :x i mnogi drugi!
deset cm sam bila odaljena od nje!!! Oni su se krljali,ljubili,mazili... :( :( sve shto je radio samnom,sad je radio sa njom! :( :x Uzxas!!!!
Ja sam se osecala kao najgore moguce *****(ja se izvinjavam na ovoj rechi!)IKADA rodjeno!!! :cry: :cry:
Plus,kad ju je zagrlio,mene,skot,pipnuvshi pomazio!!!!!!!! :cry: :( :( Onda je za nashim stolom doshao njegov cale i njoj rekao SNAJKA!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(
U 1 sam otishla kuci...
Utesite me,da li vam se ikada ovako neshto desilo,ili sam ja jedini idiot kome ovo mozxe da se desi???????? :x :x :x :x :x

Dečko te je provalio da se još ložiš na njega.
Pa te samo zeza.

Budi malo dostojanstvenija.Čisto da zna da ne može sve da radi.
 
sta ces,svidja ti se.... mislim(uostalom kao i vecina) da je to radio da bi te napravio ljubomornom.... uzvrati mu isto tako...
a taj dodir,e to je bilo da ti skrene paznju da gledas sta oni rade....

nego,sure,da li vam se ikad desilo da vam momak kaze da vas voli,ali ne moze biti s vama zbog obaveza zvanih kosarka i counter??????????
grrrrrrrr............. koji idiot!
 
sofffy:
sta ces,svidja ti se.... mislim(uostalom kao i vecina) da je to radio da bi te napravio ljubomornom.... uzvrati mu isto tako...
a taj dodir,e to je bilo da ti skrene paznju da gledas sta oni rade....

nego,sure,da li vam se ikad desilo da vam momak kaze da vas voli,ali ne moze biti s vama zbog obaveza zvanih kosarka i counter??????????
grrrrrrrr............. koji idiot!


Sto se countera tice potpuno se slazem da je idiot i odmah bih ga sutnula,al bih razumela ,pa dobro ne razumela,al bih mogla da prihvatim obaveze prema sportu,ali ako on stvarno trenira i potrebno mu je da se maximalno usredsredi na trening...
 
Ja bi i njega i nju mitraljezom presekao na pola !!!:evil: :evil: :evil:

Hehe, salim se... :P Pa sta si ih gledala kog djavola? Jednostavno, posle prve sekunde shvatis da si se zaljubila u idiota i odes... Nastavis sa svojim zivotom... Ne znam sto si trpela tako nesto...

Ja znam da bih, da sam bio na tvom mestu, ustao okrenuo se prema njemu i rekao ~ Stvarno ne znam kako sam ikada mogla da se zaljubim u nekog poput tebe, i ne znam kako nemas imalo morala da se vatas tu sa njom na moje oci, ali hvala ti sto si mi ih otvorio, sada znam koliko si u stvari jadan; ~ i okrenuo bih se i mirno otisao... :wink:
 
dok bi ona sve to izgovorila on bi rekao: "ajde cuti smaras"...
Mozda se ona njemu, iako vise nisu zajedno, jos uvek svidja, pa hoce da se dokazuje i da je pravi ljubomornom.

Decko sa kojim je ona sada u vezi je taj koji treba da se ljuti i bude ljubomoran, ako sazna sta ona oseca i kako nije ravnodusna prema bivsem decku.
 
laura87:
sofffy:
sta ces,svidja ti se.... mislim(uostalom kao i vecina) da je to radio da bi te napravio ljubomornom.... uzvrati mu isto tako...
a taj dodir,e to je bilo da ti skrene paznju da gledas sta oni rade....

nego,sure,da li vam se ikad desilo da vam momak kaze da vas voli,ali ne moze biti s vama zbog obaveza zvanih kosarka i counter??????????
grrrrrrrr............. koji idiot!


Sto se countera tice potpuno se slazem da je idiot i odmah bih ga sutnula,al bih razumela ,pa dobro ne razumela,al bih mogla da prihvatim obaveze prema sportu,ali ako on stvarno trenira i potrebno mu je da se maximalno usredsredi na trening...
Nemoj bre da vredjas Counter, dok sam to cudo igrao imao sam najvise love, a kad poceh da se bavim postenim radom, dodje zayebano vreme.
 
Кулиража:
laura87:
sofffy:
sta ces,svidja ti se.... mislim(uostalom kao i vecina) da je to radio da bi te napravio ljubomornom.... uzvrati mu isto tako...
a taj dodir,e to je bilo da ti skrene paznju da gledas sta oni rade....

nego,sure,da li vam se ikad desilo da vam momak kaze da vas voli,ali ne moze biti s vama zbog obaveza zvanih kosarka i counter??????????
grrrrrrrr............. koji idiot!


Sto se countera tice potpuno se slazem da je idiot i odmah bih ga sutnula,al bih razumela ,pa dobro ne razumela,al bih mogla da prihvatim obaveze prema sportu,ali ako on stvarno trenira i potrebno mu je da se maximalno usredsredi na trening...
Nemoj bre da vredjas Counter, dok sam to cudo igrao imao sam najvise love, a kad poceh da se bavim postenim radom, dodje zayebano vreme.


imala sam ja instaliran counter i kad je moj decko to provalio,visio mi je u stanu po ceo dan,al naravno ne druzeci se sa mnom,vec sa mojim kompom...
 
srećica:
Ja se nisam nikad gore provela,no sinoc!!! To je bio najodvratniji izlazak IKADA!!!

Zamisli situaciju: drugarichin rodjendan,u nekoj kafani(kaficu),desetak ljudi i malo vishe tu,i kako je sto sede vash bivshi dechko(koji vam se josh uvek svidja!!!!),njegova devojka i VI!!!!! :x :x i mnogi drugi!
deset cm sam bila odaljena od nje!!! Oni su se krljali,ljubili,mazili... :( :( sve shto je radio samnom,sad je radio sa njom! :( :x Uzxas!!!!
Ja sam se osecala kao najgore moguce *****(ja se izvinjavam na ovoj rechi!)IKADA rodjeno!!! :cry: :cry:
Plus,kad ju je zagrlio,mene,skot,pipnuvshi pomazio!!!!!!!! :cry: :( :( Onda je za nashim stolom doshao njegov cale i njoj rekao SNAJKA!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(
U 1 sam otishla kuci...
Utesite me,da li vam se ikada ovako neshto desilo,ili sam ja jedini idiot kome ovo mozxe da se desi???????? :x :x :x :x :x

Jako strasno....mislim da je greota da se krstin server preopterecuje tin problemeima tipa "moja najbolja drugarica se zaljubila u istog decka ko i ja"b la bla..bash mi prisedne muka kad to cujem..
 
pokupila bih se ja posle njihovog drugog poljupca i otishla,da nije bilo te drugarice chiji je bio rodj! zbog nje mi je bilo glupo! a kada sam ja doshla,svi su sedeli i samo je tu bilo mesta,kada sam zatrazxila od juednog dechka da se menjamo,on mi je samo rekao,ma daj...opushteno.i ja kao,da ne pravim problem uzmam i sednem.mislila sam,uspecu da izdrzxim...aha!!!
mozxda se ja njemu i dalje svidjam,ali dzxaba kada je on svojim postupkom mene sada malo udaljio!!!! mnogo!!! sada mi se gadi,ali dzxaba kada sam zaljubljena u IDIOTA,ali sa pravom!!!
Pod jedan,nemam ja hrabrosti ono da mu kazxem,a pod 2.rekao bi da smaram,kao shto neko reche...
umrecu!!!!!!
a shto se tiche mog dechka,on se meni svidja,ali ovaj je ostavio neshto iz proshlosti...
ma,u pm... :x :x :x :x
 

Back
Top