kako se resiti smrada

Probaj trik sa svećama koje upijaju miris dima, zapali ih i postavi blizu prozora, ili probaj da kulturno popričaš za komšijama i da ih zamoliš da "smanje doživljaj", ako su iole kulturni i korektni ljudi - shvatiće. Ako ne, sledeći korak ti je kućni savet ili komunalna policija. Srećno! :)
 
................
Moguce da cu im skrenuti paznju da bar ne drze pod prozorom kante sa odpacima (pikavcima i pepelom) i dati nekako do znanja, pa videcemo...


pa sigurno kante nece drzati unutar stana pa njima da smrdi...
ja od novina napravim brdo fisheka, i kad se prazni pepeljara, prospe se u fishek, zavije pa u kantu - mnogo manje zdiba ili ne zdiba uopste...
duvanski dim na otvorenom nije izvor smrada koji se pominje. neispraznjene piskle i kante pune pikavaca i pepela jesu...
 
Podvikni im ili ih prijavi Komunalnoj miliciji. Mada, mislim da preterujes, duvanski dim ode 20-30cm od pusaca i rasprsi se, a ovaj komsijiski ide na gore kao Cecine suze i to jos u gustim oblacima i pogani ti vazduh po stanu.
mi smo na trecem spratu i cesto uvece osetim dim...uopste ne mogu da provalim odakle dolazi,ne vidim nikoga na terasi ni do nas, ni ispod ni iznad...tako da ne znam odakle dolazi
ali itekako moze da se oseti ako si nepusac
samo to kod nas nije stalno pa mi ne smeta
 
999567_604746539546519_1832737509_n.jpg
 

Back
Top