minimalna sirina vrata u stanu?

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Koristim kolica, treba popodne da odem u stan kod drugarice pa da je ne smaram da izmeri sva vrata, ajd da vas pitam mozete li mi pomoci.

Sirina mojih kolica je ja mislim 63cm al ajde da kazemo 65cm - da li postoje vrata koja su uza od toga? znam da su najuza na wc-u a najsira bi trebalo da budu na ulazu u stan. Moja drugarica zivi u nekoj zgradi na Vracaru 5min iza Hrama, ako je to od ikakve vaznosti....
 
Poslednja izmena:
neke norme za ulazna vrata su od 90 cm pa navise. sobna vrata su min 70, 65 je izuzetno ekstreman slucaj kada su u pitanju vrata na ostavama i sl.
predpostavila sam da su ulazna od 90 a sobna min 70 - tj.to znam samo iz 2 slucaja, moje kuce i kuce mog druga.

Najvise me zanima vrata WC-a, mogu li biti ispod 65 ona? Za ova druga nekako cu se i snaci a i sirina bi trebalo da im bude veca od 65cm ionako
 
Koristim kolica, treba popodne da odem u stan kod drugarice pa da je ne smaram da izmeri sva vrata, ajd da vas pitam mozete li mi pomoci.

Sirina mojih kolica je ja mislim 63cm al ajde da kazemo 65cm - da li postoje vrata koja su uza od toga? znam da su najuza na wc-u a najsira bi trebalo da budu na ulazu u stan. Moja drugarica zivi u nekoj zgradi na Vracaru 5min iza Hrama, ako je to od ikakve vaznosti....

vazno je itekako...u mnogima od tih zgrada liftovi su neispravni,polusipravni...i odishu mirisom indije
 

Back
Top