Čeku- Kosovo dobiva vojsku do kraja godine

Ghostbuster

Ističe se
Banovan
Poruka
2.053
Kosovski ministar obrane, Agim Ceku izjavio je agenciji Tanjug, nakon susreta s britanskim veleposlanikom na Kosovu, Ianom Cliffom kako "ostaje pri stavu" da će Sigurnosne snage Kosova do kraja godine prerasti u Vojsku Kosova.

Podsjetio je kako je to "dubok proces koji zahtjeva vremena i koordinaciju", te da Priština na procjeni sigurnosnih potreba radi "u uskoj suradnji s međunarodnim partnerima". - Ovaj proces trebalo bi se okončati do kraja godine i odmah ćemo izaći s preporukama našoj vladi i partnerima u NATO-u što je potrebno kako bi se osiguralo da Kosovo bude mirno i da bude u stanju pomoći očuvanju i izgradnji mira svuda u svijetu - rekao je Ceku.

http://www.vecernji.hr/vijesti/agim-ceku-do-kraja-godine-kosovo-dobiva-svoju-vojsku-clanak-584668
 
Kako će ta vojska izgledat? Hoće dobit teško naoružanje? Zar se to Srbe ne tiče?

Sa nas boli uvo, kad ih moze spaliti sama zandarmerija ili SAJ ili PTJ bez ikakvog mesanja vojnika.

Srbija je vojna sila Balkana,

ispred Bugarske i Hrvatske+banana drzava balkana zajedno.
A rame uz rame sa Rumunijom.

40.000 vojnika, od cega je 30k profesionalnih vojnika, sa 5k specijalaca, 200k rezervista, 300 tenkova, 90 borbenih aviona itd...

da nemate NATO popisali bi vam se po teritoriji, svima zajedno.
 
Kako će ta vojska izgledat? Hoće dobit teško naoružanje? Zar se to Srbe ne tiče?

koliko vidim po temama, ti si postao opsednut Srbijom i Srbima, kao onaj Parra Hrvatskom i Hrvatima... obojicu bi vas ja provokatora smestio negde daleko od normalnog sveta

- - - - - - - - - -

Sa nas boli uvo, kad ih moze spaliti sama zandarmerija ili SAJ ili PTJ bez ikakvog mesanja vojnika.

Srbija je vojna sila Balkana,

ispred Bugarske i Hrvatske+banana drzava balkana zajedno.
A rame uz rame sa Rumunijom.

40.000 vojnika, od cega je 30k profesionalnih vojnika, sa 5k specijalaca, 200k rezervista, 300 tenkova, 90 borbenih aviona itd...

da nemate NATO popisali bi vam se po teritoriji, svima zajedno.


kakva vojna sila? Vojska Srbije je udruzenje lovaca sa nekoliko konzervi i aviona za prskanje komaraca
 
Сећам се када је Туђман извео "слет" на Максимиру са "Збором народне гарде", скраћено "зенгама". Сви смо се смејали тим пајацима који су на све личили осим на војнике. Па их некако наоружаше и обучише наши непријатељи. И ово сада делује као зафрканција, али пред нашим очима се формира још једна непријатељска формација на нашој територији. Ту нема места смеху.
 
Sa nas boli uvo, kad ih moze spaliti sama zandarmerija ili SAJ ili PTJ bez ikakvog mesanja vojnika.

Srbija je vojna sila Balkana,

ispred Bugarske i Hrvatske+banana drzava balkana zajedno.
A rame uz rame sa Rumunijom.

40.000 vojnika, od cega je 30k profesionalnih vojnika, sa 5k specijalaca, 200k rezervista, 300 tenkova, 90 borbenih aviona itd...

da nemate NATO popisali bi vam se po teritoriji, svima zajedno.

:mrgreen:

- - - - - - - - - -

koliko vidim po temama, ti si postao opsednut Srbijom i Srbima, kao onaj Parra Hrvatskom i Hrvatima... obojicu bi vas ja provokatora smestio negde daleko od normalnog sveta

"Opsjednut"? Ja barem pišem o Srbima i Srbiji na srpskom forumu.
 
Да, али, докле год су Хитлер или НАТО иза леђа тим гомнима, ми смо хебена страна.
Jock, njih nečuva ni Hitler ni bilo ko, već pogan jezik!

A kad budu imali vojsku, neće im ni to pomoći. :)

- - - - - - - - - -

Evo ga, javio se Trebinjac sa govornom manom. :hahaha:

A ti voleš da budeš eben? Trebinje, Trbinje..... :hahaha:
 
Да, али, докле год су Хитлер или НАТО иза леђа тим гомнима, ми смо хебена страна.

Ne mora da znaci, ne podrzava NATO Rvate i Siptariju jer ih vole, vec im treba topovsko meso u rusenju rezima poput Asadovog i Gadafijevog, a Rvati im trebaju jer negde moraju da ciste brodove i ostalu tehniku od radiaktivnog i ostalog visoko-otrovnog otpada, sve zavsri u Lori. Sta je najbolje, Rvati se tome vesele :lol:

Rvatima je krivo sto Ameri danas saradjuju sa Vojskom Srbije, a njima samo tovare smece u more.

- - - - - - - - - -

Jock, njih nečuva ni Hitler ni bilo ko, već pogan jezik!

A kad budu imali vojsku, neće im ni to pomoći. :)

- - - - - - - - - -



A ti voleš da budeš eben? Trebinje, Trbinje..... :hahaha:

Omiljena pesma mama, zena i devojaka sa rvacke strane
 
Ne mora da znaci, ne podrzava NATO Rvate i Siptariju jer ih vole, vec im treba topovsko meso u rusenju rezima poput Asadovog i Gadafijevog, a Rvati im trebaju jer negde moraju da ciste brodove i ostalu tehniku od radiaktivnog i ostalog visoko-otrovnog otpada, sve zavsri u Lori. Sta je najbolje, Rvati se tome vesele :lol:

Rvatima je krivo sto Ameri danas saradjuju sa Vojskom Srbije, a njima samo tovare smece u more.

- - - - - - - - - -



Omiljena pesma mama, zena i devojaka sa rvacke strane
Imam slične u Pančevu, koji mi duguju veliku lovu, a štite ih pravnici.
Rodbina u Hrvatskoj, a ovde krali i finasirali Hrvatske paravojne snage.
I dalje ih štite pravni sistem Srbije, autonomaši,a i dalje kradu za ustaše i uživaju sva prava ovde, više no mi Srbi.
 
Ne mora da znaci, ne podrzava NATO Rvate i Siptariju jer ih vole, vec im treba topovsko meso u rusenju rezima poput Asadovog i Gadafijevog, a Rvati im trebaju jer negde moraju da ciste brodove i ostalu tehniku od radiaktivnog i ostalog visoko-otrovnog otpada, sve zavsri u Lori. Sta je najbolje, Rvati se tome vesele :lol:

Rvatima je krivo sto Ameri danas saradjuju sa Vojskom Srbije, a njima samo tovare smece u more.

- - - - - - - - - -



Omiljena pesma mama, zena i devojaka sa rvacke strane


ТисуЧљетна традиција :lol: некоћ штале, сад бродовље :mrgreen:
 
Imam slične u Pančevu, koji mi duguju veliku lovu, a štite ih pravnici.
Rodbina u Hrvatskoj, a ovde krali i finasirali Hrvatske paravojne snage.
I dalje ih štite pravni sistem Srbije, autonomaši,a i dalje kradu za ustaše i uživaju sva prava ovde, više no mi Srbi.
Pre ili kasnije naci ce se neko od koga ih ni pravnici ni policija nece moci da zastiti.

- - - - - - - - - -

ТисуЧљетна традиција :lol: некоћ штале, сад бродовље :mrgreen:

Najbolje mi je kad Rvati kazu "mi", kad pricaju o NATO-u

Zamisli da konjusar za gazdinog konja kaze "moj konj"?
 
Pre ili kasnije naci ce se neko od koga ih ni pravnici ni policija nece moci da zastiti.

- - - - - - - - - -



Najbolje mi je kad Rvati kazu "mi", kad pricaju o NATO-u

Zamisli da konjusar za gazdinog konja kaze "moj konj"?
Hehe, načekačmo se, par vekova. :)

Vladaju ovde komunjare još uvek i to žešče no ranije, ustašija koristi vojnu taktiku u civilnom životu, u politici. :)

Još pravosuđe u Srbiji se ne okreće u pravom smeru, samo su promenuli taktiku. :)
 

Back
Top