euforija...

Dolazak/ odlazak kod ljudi koje nisam dugo videla, a volim ih.
Neposredan period pred nesto bitno, a neizvesno. Kao da tim prenaglasenim raspolozenjem kompenzujem strah i paniku. I obicno, kada sve prodje i ishod bude pozitivan nastaje osecaj praznine. Izduvam se, splasnem. Mozda je to, zapravo, olaksanje...
 
šta kod tebe izaziva takvo raspoloženje...?
hvala...

Slagao bi kad bi rekao cupi :rumenka: :mrgreen: :lol:, znaci realno kad mi prodje idiotski tiketic, znas ono kad vezes dva nebulozna prelaza, pa na ulog od dvajes dindzi dignes trista i kusur evradi, osere te ko Inzagija, a posle se hvalis kako majstori znaju znanje i podjebavas pacere koji ti zavide... :rotf: I taj laki kesh ne investiras nego ga preusmeris na ovozemaljske stvari, na poroke, na blud i razvrat, sto bi reko Saul - kokishka, djechaci, diranje sisa preko majice... :lol:
 
šalim se drugar...:ok:
blago vama tamo gore jer imate priliku svakodnevno da uživate u čarima raskalašnih i podašnih mađarica...
ja ovde jedino ove lokalne seljančure...:dash:
 
šalim se drugar...:ok:
blago vama tamo gore jer imate priliku svakodnevno da uživate u čarima raskalašnih i podašnih mađarica...
ja ovde jedino ove lokalne seljančure...:dash:
I juuuu ! Trazi premjestaju Suboticu .Nedavno sam bio na palickom jezeru .
Doslo mi da se odmah preselim tamo . Ovo oko BG gdje sam ja je cista
ciganija .Dolazila mi je Madjarica u goste i taksista joj uzeo za voznju od
manje od 10 km 2500 dinara . Doduse , Madjarica je bila vitka , ali da ne
cjepidlacimo !:mrgreen:
 
debil...
taksista misim...
jabi je vozio bezplatno...
Vozio sam je ja natrag kolima za Suboticu . Moja stara popizdila .Tamo i natrag 340 km . Da delomicno otkrijem , radi se
o dosta poznatoj slikarki , a bila je na slikarskoj koloniji u Prolom banji .Ebote , prokurvao sam se pod stare dane !:eek:
Bas me tih dana uhvatila euforija , da se ne pomisli da sam skrenuo s teme . Mozda sam samo malo bio skrenuo s pameti !:)
 
Poslednja izmena:
Vozio sam je ja natrag kolima za Suboticu . Moja stara popizdila .Tamo i natrag 340 km . Da delomicno otkrijem , radi se
o dosta poznatoj slikarki , a bila je na slikarskoj koloniji u Prolom banji .Ebote , prokurvao sam se pod stare dane !:eek:
Bas me tih dana uhvatila euforija , da se ne pomisli da sam skrenuo s teme . Mozda sam samo malo bio skrenuo s pameti !:)
što...super je to...
:worth:
 
Izaziva svasta ponesto.
Ponekad to mogu biti savim razumne stvari (da se tako izrazim), ponekad, manje vise nema bas nekog specijalnog razloga ili pak ima razloga , a drugima su skroz nerazumljivi, pa mogu svasta da pomisle :lol: sta da radim - to sam ja... :)
 
Vozio sam je ja natrag kolima za Suboticu . Moja stara popizdila .Tamo i natrag 340 km . Da delomicno otkrijem , radi se
o dosta poznatoj slikarki , a bila je na slikarskoj koloniji u Prolom banji .Ebote , prokurvao sam se pod stare dane !:eek:
Bas me tih dana uhvatila euforija , da se ne pomisli da sam skrenuo s teme . Mozda sam samo malo bio skrenuo s pameti !:)

E nek si nam ovo rekao, lepo od tebe. Bolje osecamo kad znamo sto vise licnih podataka o zenama koje spavaju sa ucesnicima ovog pdf. :roll:
 
Vozio sam je ja natrag kolima za Suboticu . Moja stara popizdila .Tamo i natrag 340 km . Da delomicno otkrijem , radi se
o dosta poznatoj slikarki , a bila je na slikarskoj koloniji u Prolom banji .Ebote , prokurvao sam se pod stare dane !:eek:
Bas me tih dana uhvatila euforija , da se ne pomisli da sam skrenuo s teme . Mozda sam samo malo bio skrenuo s pameti !:)

Madjarica umetnica... joj... :rumenka: :super:

Eh, da nije troskova islo bi se cesto u SU. :rumenka: :lol:
 

Back
Top