Zlatibor --- letovanje

Isla sam tamo sigurno desetak godina , najvise u zimsko doba i par puta kombinovala i leti . Medjutim , zadnji put mi se vise nije dopalo jer je centar svih zbivanja postao pravo vasariste svih mogucih ''cirkuskih'' atrakcija za isterivanje para iz dzepa narocito za one sa malom decom , kafica naslaganih jedan do drugog
Gomila kiceraja na svakom cosku cime je onako lepa planina dosta izgubila . Cene ''morske'' i vece.
Da bi se uzivalo u prirodi potrebno je malo maknuti se dalje eventualno iznajmiti neku vikendicu i povremeno silaziti u nabavke .
Na Zlatiboru su ljudi ono sto je mene osvojilo uvek spremni da izadju u susret i mnoga prijateljstva iz tog perioda jos uvek traju
 
Da ne bih kacio novu temu, nadovezacu se ovde :D naleteo sam na dobru ponudu za letovanje na Zlatiboru, konkretno, u pitanju je konaciste Sunce. Interesuje me kakva su vam iskustva u vezi boravka tamo. Takodje, zanima me kakva je okolina, ima li sta interesantno da se vidi, organizuju li se neki dnevni izleti i sl. Hvala unapred!
 
konaciste Sunce

KARTA.jpg


Sto se tice dnevnih izleta mogu samo da preporucim agencije iz centra , njihove domace koje vode u obilazak Kustin grada i sarganske osmice i usput jos nekih potocara , muzeja, najstarije crkve napravljene od drveta ... ostalo nisam organizovano koristila
 

Back
Top