London ovih dana

ZalePniCa:
London danas posle ovih serijalnih napada je skroz propao u smislu prevoza, ljudi su uplaseni itd...
Sto se mene tice nek crknu svi, sta vi mislite o ovim napadima?
Ne mogu da shvatim da neko moze da razmislja na ovaj nacin, pa tu su obicni ljudi stradali, ljudi koji idu prevozom na posao, imam mnogo prijatelja u Londonu, znam mnogo divnih ljudi tamo - i nasih i Engleza, i Pakistanaca, i Indijaca i raznih, i mnooogo mi je zao i veoma sam pogodjena zbog svega. Nije me briga za politiku i politicare, oni sve uvek zakuvaju, a neduzni stradaju. A London je multietnicki i multinacionalni grad koji treba da bude primer mnogima kako svi mogu zajedno da zive i rade, i da niko nikog ne pita ko je koje nacije, jer to nije ni bitno... Ma London je bre najdivniji i najfenomenalniji grad na svetu, nikad mi nigde nije bilo lepse i nadam se da ce da se oporavi od ovog udarca koji su mu naneli bolesni umovi...
 
Estella:
ZalePniCa:
London danas posle ovih serijalnih napada je skroz propao u smislu prevoza, ljudi su uplaseni itd...
Sto se mene tice nek crknu svi, sta vi mislite o ovim napadima?
Ne mogu da shvatim da neko moze da razmislja na ovaj nacin, pa tu su obicni ljudi stradali, ljudi koji idu prevozom na posao, imam mnogo prijatelja u Londonu, znam mnogo divnih ljudi tamo - i nasih i Engleza, i Pakistanaca, i Indijaca i raznih, i mnooogo mi je zao i veoma sam pogodjena zbog svega. Nije me briga za politiku i politicare, oni sve uvek zakuvaju, a neduzni stradaju. A London je multietnicki i multinacionalni grad koji treba da bude primer mnogima kako svi mogu zajedno da zive i rade, i da niko nikog ne pita ko je koje nacije, jer to nije ni bitno... Ma London je bre najdivniji i najfenomenalniji grad na svetu, nikad mi nigde nije bilo lepse i nadam se da ce da se oporavi od ovog udarca koji su mu naneli bolesni umovi...



Ti OBIČNI ljudi su izabrali te LOŠE političare!!!!!!
 
sanjas:
Estella:
ZalePniCa:
London danas posle ovih serijalnih napada je skroz propao u smislu prevoza, ljudi su uplaseni itd...
Sto se mene tice nek crknu svi, sta vi mislite o ovim napadima?
Ne mogu da shvatim da neko moze da razmislja na ovaj nacin, pa tu su obicni ljudi stradali, ljudi koji idu prevozom na posao, imam mnogo prijatelja u Londonu, znam mnogo divnih ljudi tamo - i nasih i Engleza, i Pakistanaca, i Indijaca i raznih, i mnooogo mi je zao i veoma sam pogodjena zbog svega. Nije me briga za politiku i politicare, oni sve uvek zakuvaju, a neduzni stradaju. A London je multietnicki i multinacionalni grad koji treba da bude primer mnogima kako svi mogu zajedno da zive i rade, i da niko nikog ne pita ko je koje nacije, jer to nije ni bitno... Ma London je bre najdivniji i najfenomenalniji grad na svetu, nikad mi nigde nije bilo lepse i nadam se da ce da se oporavi od ovog udarca koji su mu naneli bolesni umovi...



Ti OBIČNI ljudi su izabrali te LOŠE političare!!!!!!

bas tako, a estella sta je duzan bio onaj penzioner maja 99 u NIS na pijac ili bilo de po srbiju gde su taj isti Blair i njegovi saveznici bombardovali nasi nevini zitelji u kojima si i ti spadala, bila ti u BG niS , NS ili bilo de u Srbiju tad..?

I dan danas Svaki dan ginu nevini ljudi zbog njihovu politiku u Irak, ali niko se ne brine i ne zanima da svaki dan po 15 nji najmanje ginu u Irak ili drugde na svetu zbog UK USA i EU politke

sve neka se pobiju-
Znas li Estella mozda da je pre 10 god u pariz isto tako imali atentati od te iste grupe i da Pariz trazi vec 10 god Ekstradaciju vodje te grupe koji se zasticeno oseca i slobodno seta UK-om ?

nek zive i oni u strah .. pa nek budu oni najkosmoplitski grad, i neka Blair hvali njegov grad u Singpaur za OI kako se u njega 300 jezika prica.. pa nek se svaki dan i dok budu OI desava pretnje.. tek je pocelo... ali oni to ne razumu.. dok neko njihov blizi ili oni licno ne poginu u tako nesto...

ali ovo je odlomak i tema za forum politika;..

i jos ovo, jeste su simpa narod i svi ili vecina protiv rat u Irak i u SCG pre 6 god, zasto su mu onda produzili treci mandat Blairu..???
 
ZalePniCa:
Sto se mene tice nek crknu svi...
SRDJAN_FR:
sve neka se pobiju....

.....tesko da ce iko ovde ista da poduzme po pitanju ovakvih sovinistickih i fasistickih izjava.......mada sta reci za ovakve i slicne izjave, ti ljudi su ocigledno iskompleksirani........zgadi mi se cela ova nasa nacija kada procitam ovakve stvari.....

SRDJAN_FR:
Svaki dan ginu nevini ljudi zbog njihovu politiku u Irak, ali niko se ne brine i ne zanima da svaki dan po 15 nji najmanje ginu u Irak ili drugde na svetu zbog UK USA i EU politke .....
Znas li Estella mozda da je pre 10 god u pariz isto tako imali atentati od te iste grupe i .......

na zalost ovde jos neki od clanova nisu naucili ni da pisu kako valja, eeee Srbijo ......nikad nista od tebe sa ovakvim nepismenim i neobrazovanim svetom......prijatelju, nauci gramatiku kako valja pa da polemisemo , ovo je gubljenje vremena da bilo sta komentarisem......
 
SRDJAN_FR:
sve neka se pobiju-


nek zive i oni u strah ..

E Srdjane, nesto se ne secam da je francuska bila protiv bombardovanja '99, pa po toj logici valjda treba da prizeljkujemo i parizane da pobiju i da im uliju strah u kosti.

Pretpostavljam da zivis u Francuskoj. Sta kazes na to da eksplodira bomba u pariskom metrou u samom spicu, a ti ili neko drugi tebi drag recimo bas tada putujete na posao, a? Kako ti se cini? Dobra ideja?

I uzgred, London uopste nije u panici, niti u strahu. Nije prijatno, svi su svesni sta se desilo prosle nedelje, ali daleko od toga da je ceo grad u kolapsu.
 
gigule:
e pametnjakovići, imate Politiku i tamo skrnavite ...

a što se teme tiče,
nadam se da su svi naši koji žive u Londonu dobro...da nisu nastradali i/ili da nisu teško ranjeni...

A da ja tebe nesto pitam pametnjakovicu, znaci tebi je samo bitno da niko od nasih nije povredjen/nastradao, a sta je sa ostalima, oni nisu bitni? Covek je covek ma koje nacije bio, opet se vracamo na pocetak, svi ostali treba da crknu, samo smo mi bitni.....eee......kakav smo mi to narod.......
 
ben-laden-lara-croft.jpg
 
ZAR JOS UVIJEK IMA OVIH STO PODRZAVAJU TERORIZAM? PA TO NIJE NORMALNO TO MOZE DA SE DESI SVUKUDA I SVAKOME...NIJE NI SCG BAS SIGURNA STO SE TERORIZMA TICE , A POGOTOVO NE PARIS,LONDON I OSTALI VELIKI EVROPSKI GRADOVI!
 
sanjas:
Estella:
ZalePniCa:
London danas posle ovih serijalnih napada je skroz propao u smislu prevoza, ljudi su uplaseni itd...
Sto se mene tice nek crknu svi, sta vi mislite o ovim napadima?
Ne mogu da shvatim da neko moze da razmislja na ovaj nacin, pa tu su obicni ljudi stradali, ljudi koji idu prevozom na posao, imam mnogo prijatelja u Londonu, znam mnogo divnih ljudi tamo - i nasih i Engleza, i Pakistanaca, i Indijaca i raznih, i mnooogo mi je zao i veoma sam pogodjena zbog svega. Nije me briga za politiku i politicare, oni sve uvek zakuvaju, a neduzni stradaju. A London je multietnicki i multinacionalni grad koji treba da bude primer mnogima kako svi mogu zajedno da zive i rade, i da niko nikog ne pita ko je koje nacije, jer to nije ni bitno... Ma London je bre najdivniji i najfenomenalniji grad na svetu, nikad mi nigde nije bilo lepse i nadam se da ce da se oporavi od ovog udarca koji su mu naneli bolesni umovi...



Ti OBIČNI ljudi su izabrali te LOŠE političare!!!!!!

Pa po toj logici i mi smo vise od deset godina birali lose politicare! I sta, zar je trebalo da nas bombarduju zbog toga!? Isto tako su neki idioti razmisljali - treba ih bombardovati kad biraju Slobu tiranina... A sad isto tako ti razmisljas! I da li si siguran da su bas ti ljudi birali te lose politicare, ti ljudi iz Poljske, Australije, Siera Leonea... koji su stradali.
 
Terorizam je globalno zlo i ne moze se deliti na dobar i los!!! Sta bi bilo kad bi svako za svoje ciljeve poceo da baca bombe na neduzan narod!? Po istoj logici mozete jos reci i kako su kurdski teroristi u pravu sto se bombama bore protiv (po njima) ugnjetavanja turske drzave!? Ali medju onim ljudima u dolmusu je bilo turista koji nemaju nikakve veze s tim. Jedna irska devojka je poginula, iako joj je to bilo prvo letovanje u Turskoj. A ko vam garantuje da tokom pregovora o nezavisnosti Kosova i ovde u Beogradu nece puci neka bomba? Covek nigde nije siguran.
I Srdjane, naravno da su neduzni ljudi stradali tokom NATO bombardovanja Srbije i Crne Gore, naravno da obicni neduzni ljudi svaki dan stradaju u Iraku, zar sam ja negde rekla da to nije tako? Ja osudjujem svako stradanje i ubijanje nevinih.
 
alle:
SRDJAN_FR:
sve neka se pobiju-


nek zive i oni u strah ..



Pretpostavljam da zivis u Francuskoj. Sta kazes na to da eksplodira bomba u pariskom metrou u samom spicu, a ti ili neko drugi tebi drag recimo bas tada putujete na posao, a? Kako ti se cini? Dobra ideja?

Ti da si citala moj post kako treba,
shvatila bi da vec imas odgovor na tvoje pitanje
To sto se desilo u metrou U london se dogodilo pre 10 god avgusta 95* u pariz.. i bile sabotaze na Zeleznicke pruge, zvaznicno sprecene pre nego sto voz tu prodje.. ko bajagi..
Taj glavni vodja, ponavljam, vec 10 godina je osticen sa strane UK i slobodno se seta po UK.. London ne zeli da ga isporuci Francuskim vlastim.. ma :arrow: :arrow: ...da ne produzavam dalje.. ne bi me razumela i celi istorijat da ti napisem..
 
"I always believe we are the same; we are all human beings. Of course, there are many differences in cultural background or way of life, there may be differences in our faith, or we may be of a different color, but we are human beings, consisting of the human body and the human mind. Our physical structure is the same, and our mind, and our emotional nature are also the same. Wherever I meet people, I always have the feeling that I am encountering another human being, just like myself." Dalai Lama
 
Estella:
"I always believe we are the same; we are all human beings. Of course, there are many differences in cultural background or way of life, there may be differences in our faith, or we may be of a different color, but we are human beings, consisting of the human body and the human mind. Our physical structure is the same, and our mind, and our emotional nature are also the same. Wherever I meet people, I always have the feeling that I am encountering another human being, just like myself." Dalai Lama
aj dont anderstand :shock:
 
klika:
gigule:
e pametnjakovići, imate Politiku i tamo skrnavite ...

a što se teme tiče,
nadam se da su svi naši koji žive u Londonu dobro...da nisu nastradali i/ili da nisu teško ranjeni...

A da ja tebe nesto pitam pametnjakovicu, znaci tebi je samo bitno da niko od nasih nije povredjen/nastradao, a sta je sa ostalima, oni nisu bitni? Covek je covek ma koje nacije bio, opet se vracamo na pocetak, svi ostali treba da crknu, samo smo mi bitni.....eee......kakav smo mi to narod.......

da se ne bi raspravljala sa tobom, pročitaj ovo dole:

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=88571&postdays=0&postorder=asc&start=15

iskreno se nadam da si sada skontao ko je u mom prošlom postu "pametnjaković"!
A pitala sam za naše ljude jer me zanima da li je stradao neko od naših, jel to problem?
 

Back
Top