Zemljovid europskih predrasuda

Ma sve bih ja vas u gulag.

Kako je baba Miroslava mogla da pesaci 9km do skole, a vi danas imate ajpodove i laptopove i tablete i ostale satanske masine, i milion vas letuje na moru, i to kod vekovnih neprijatelja kao sto su Turci, Hrvati, ********* ili Grci koji su deo Evropske, a ne Evroazijske unije?

Nego vi bi u tu Eurupu da postanete ledibojovi i adzuvani. To vama ovde smeta, sto je nas narod zdrav i sto to kod nas nema.

Kao Deneris Targarjen-Kalisi, koja bi u Westeros, pa Westeros, a ne shvata koliko joj je bilo lepo kao zeni Kal Drogoa, kad je uzimao u dogistajlu svako vece, kad je jela ziva srca i jahala sa neokupanim hordama,.
 
Ma sve bih ja vas u gulag.

Kako je baba Miroslava mogla da pesaci 9km do skole, a vi danas imate ajpodove i laptopove i tablete i ostale satanske masine, i milion vas letuje na moru, i to kod vekovnih neprijatelja kao sto su Turci, Hrvati, ********* ili Grci koji su deo Evropske, a ne Evroazijske unije?

Nego vi bi u tu Eurupu da postanete ledibojovi i adzuvani. To vama ovde smeta, sto je nas narod zdrav i sto to kod nas nema.

Kao Deneris Targarjen-Kalisi, koja bi u Westeros, pa Westeros, a ne shvata koliko joj je bilo lepo kao zeni Kal Drogoa, kad je uzimao u dogistajlu svako vece, kad je jela ziva srca i jahala sa neokupanim hordama,.

Ti moraš da se zaljubiš hitno...

- - - - - - - - - -

Извини, Старешинство ми је забранило грешне мисли после 20.00.

Pa što se javljaš uopšte?:evil:
 
Ееее, да дочекамо и тај дан. Нека га добри Алах што прије пошаље.

Већ се свађам са ћалетом и буразером око кевине гардеробе и шминке.

Близу је Датум !

Европо, ти стара трансвестито , преораних телесних шупљина, исколачених очију од опијата разних, спреми се да погазиш оно што си причала и примиш нову станарку у свој ЕУ куплерај ! Видећемо још ко је нефункционалан :evil:
 
Женска главо, ош ми рећи да овде Србадије нема?

Nema...imamo Snoudena za razmenu, ako hoće poglavice

- - - - - - - - - -

Већ се свађам са ћалетом и буразером око кевине гардеробе и шминке.

Близу је Датум !

Европо, ти стара трансвестито , преораних телесних шупљина, исколачених очију од опијата разних, спреми се да погазиш оно што си причала и примиш нову станарку у свој ЕУ куплерај ! Видећемо још ко је нефункционалан :evil:
Sad si pljunuta Jaguarka...:rotf:
 
Европо, ти стара трансвестито , преораних телесних шупљина, исколачених очију од опијата разних, спреми се да погазиш оно што си причала и примиш нову станарку у свој ЕУ куплерај !

То је тај европски дух! Заживео је међу омладином и љуто се вара онај ко би то порекне и пренебрегне.

Словенци су добили озбиљног такмаца!
 
Да ли постоји нека европска метропола или престоница да има комарце ?

Ни аутан не помаже.

Ди је Непобедиви Саншајн да каже како се коте тик под Ајфелову кулу.
 
Ма какве европске државе, Берлускони је објаснио

5394124406_3f3b3936db_z.jpg
 

Back
Top