Kontrolu nad Brazilom preuzima Brazilska federalna Armija do kraja SP u futbalu 2014

Brazilska armija omogučit će nam da čemo na miru moči gledati SP u futbalu 2014.:klap:
Ovo NEKO SA STRANE MUTI, smeta mu brazilski ekonomski rast. POTPUNO ISTI TAJ muti i u Turskoj IZ ISTIH RAZLOGA.
Brazil iTurska imaj uzajedno 250 miliona stanovnika, i medju vodecim su zemljama po pitanju stope ekonomskog rasta.
Sa vom su ne zaboravite vec pokusavali kod Putina i uKini, kao i u jos nekim velikim i ekonomski hiper-brzo rastucim zemljama.
Mislim da ti gradjani koji demonstriraju trebaj uda otvore 4-oro oci, KO CE NAKON SMENJENIH DOCI NA VLAST?.
Opet kazem, JASNO RAZLIKUJEM NAROD NEKE ZEMLJE OD NJENE POLITIKE PREMA SRBIJI.
Preporucio bih Turcima i Brazicima da DOBRO OTVORE OCI i RAZMISLE DA LI JE PAMETNO SADA DIZATI BUNE NA "DAHIJE"???.
 
Ovo NEKO SA STRANE MUTI, smeta mu brazilski ekonomski rast. POTPUNO ISTI TAJ muti i u Turskoj IZ ISTIH RAZLOGA.
Brazil iTurska imaj uzajedno 250 miliona stanovnika, i medju vodecim su zemljama po pitanju stope ekonomskog rasta.
Sa vom su ne zaboravite vec pokusavali kod Putina i uKini, kao i u jos nekim velikim i ekonomski hiper-brzo rastucim zemljama.
Mislim da ti gradjani koji demonstriraju trebaj uda otvore 4-oro oci, KO CE NAKON SMENJENIH DOCI NA VLAST?.
Opet kazem, JASNO RAZLIKUJEM NAROD NEKE ZEMLJE OD NJENE POLITIKE PREMA SRBIJI.
Preporucio bih Turcima i Brazicima da DOBRO OTVORE OCI i RAZMISLE DA LI JE PAMETNO SADA DIZATI BUNE NA "DAHIJE"???.

Ja bih se radovala kada bi u Srbiji postojali mladi,hrabri ljudi, ali svi su kao ti misljenja da ne treba taasati.

Nego, Egipat nisi spomenuo?
 
Ja bih se radovala kada bi u Srbiji postojali mladi,hrabri ljudi, ali svi su kao ti misljenja da ne treba taasati.

Nego, Egipat nisi spomenuo?

Za sebe ne mogu reci da sam hrabar ali dovoljno sam trezven da mogu da razlucim sta je dobro po neki narod a sta ne.
Drzim se one. STO NE ZELIS SEBI, NEMOJ N IDRUGIMA.
Po prirodi nisam bas EXTREMNO EMPATICNA osoba ali imam dovoljno moralnih skrupula u sebi da se drzim navedenih principa.
ERDOGAN je AMERICKI COVEK.
Turska je DECENIJAMA dobijala OGROMAN novac iz Amerike kako bi se ekonomski razvila i postala znacajan faktor u regionu koji ce po potrebi sluziti americkim interesima kao protiv teza trzavim i nestabilnim rezimima u regionu ali i Rusimai Kinezima.
Ako se skine Erdogan, VELIKO JE PITANJE da li ce se sa tom ekonomskom politikom nastaviti i dalje.
Sto se tice Egipta.
Sitvacija je malo drugacija jer je tamo narod ipak ne nesto nizem nivou svesti od turskog i tamo SAD ide na kartu da su egipcani skloni da SLEPO SLEDE SVOOG VODJU.
Ljudi tamo kao i nasi ljudi do skora, bili su skloni potrebi da imaju CVRSTU RUKU KOJA CE VLADATI NJIMA i KOGA CE BESPOGOVORNO VOLETI i KLANJATI MU SE.
Kinezi i Rusi kao i Iran su resili da to promene tamo.
Vreme ej da Egipat postane demokratska zemlja, nezavisna od stranog uticaja za pocetak.
OZBILJNO MISLIM DA JE I NAMA VREME DA SE PREISPITAMO SA OVE NASE INTEGRACIJE.
Nemci vec gledaju kako da s e uslihtaju kinezima i prodaju im svoje aute za stalno itd... a sta ce mo mi?
Da l ije dobro po Turke da smene Erdogana, misli mda na krace staze nije.
Da li je dobro p oegipcane da smene Morsija, po meni JESTE.
Erdoganovu politiku NIKAKO NE VOLIM.
Da l ije dobro po Siriju d aAsad padne, NIJE. Jer one strane koje su ekonomski sve jace u svetu, stoje iza Asada i treba ocekivati da Asad isirija budu nagradjeni za svoje zrtve uborbi z anjihove interese.
Siriju ocekuje prosperitet nakon ovog sukoba.
 
Poslednja izmena:
Ovo NEKO SA STRANE MUTI, smeta mu brazilski ekonomski rast. POTPUNO ISTI TAJ muti i u Turskoj IZ ISTIH RAZLOGA.
Brazil iTurska imaj uzajedno 250 miliona stanovnika, i medju vodecim su zemljama po pitanju stope ekonomskog rasta.
Sa vom su ne zaboravite vec pokusavali kod Putina i uKini, kao i u jos nekim velikim i ekonomski hiper-brzo rastucim zemljama.
Mislim da ti gradjani koji demonstriraju trebaj uda otvore 4-oro oci, KO CE NAKON SMENJENIH DOCI NA VLAST?.
Opet kazem, JASNO RAZLIKUJEM NAROD NEKE ZEMLJE OD NJENE POLITIKE PREMA SRBIJI.
Preporucio bih Turcima i Brazicima da DOBRO OTVORE OCI i RAZMISLE DA LI JE PAMETNO SADA DIZATI BUNE NA "DAHIJE"???.

Ma zamisli samo,a KO tu muti vodu po svetu i odgovaraju mu ratovi?!
Imas pravo jednom da pogadjas :lol:
 
Vala, ovaj danasnji fudbal vredi samo za kladionice. Ne moze covek vise ni posteno da se kocka, majku im Fifinu lopovsku. Bre, nekad sam, bilo perioda, ziveo mesecima od toga, sad vola u dupe ne mogu da ubodem

Ни мени није једно време ишло, па ме опет кренуло па је опет стало... Сад одмарам од кладионице неко време...
 

Back
Top