ŠOKANTNO: Doktor pesnicama tuče bespomoćnog pacijenta!

Можда му је пацијент силовао ћерку, ***** жену, убио сина и запалио кућу. Немамо довољно података о случају, глупо је да судимо тек тако.

Pa lepo pise na linku... pacijent nije bio zahvalan posle budjenja iz anestezije.

"- To je bio veoma naporan dan u smeni koja je trajala 24 sata - izjavio je Votakov, koji je inač načelnik odeljenja anesteziologija i intezivne nege.

- Čim sam ušao u sobu, pacijent je počeo da me naziva pogrdnim nazivima. Proveli smo toliko vremena u ovom izuzetno komplikovanom slučaju, kako bismo mu pomogli da se oporavi, a on nije imao nijednu reč zahvalnosti. Kada se na to doda hronični umor, zaneo sam se i udario ga nekoliko puta, u prisustvu mojih kolega - objašnjava Votakov.

On je dodao i da su nastavili sa tretmanom, ali da je nažalost, pacijent ubrzo preminuo. Votakov je izjavio da mu je žao zbog incidenta i uputio izvinjenje pacijentu i njegovoj porodici."

doktor.jpg

Andrej Votakov: Pacijent je bio nezahvalan, a ja sam bio jako umoran
 
Ако је умро од ова два ударца није ни био за живот.:D
Шалу на страну, ако је све тако како кажу, зашто је био везан? нешто не видим да се иђе пацијенти после операције везују.. Јес овај Др. надрндан, али треба да се види и ова друга страна..
 
Шалу на страну, ако је све тако како кажу, зашто је био везан? нешто не видим да се иђе пацијенти после операције везују.. .

Buđenje iz anestezije ume da bude jako neprijatno. Moja ćerka me je prepala posle operacije krajnika. Pomislila sam da je skrenula, kol'ko je mrdala glavom i urlala dok se nije osvestila...
 

- - - - - - - - - -

Neverovatno! Šta li se tek dešava na mestima koja nisu pokrivena kamerama...:dash:

Gde su *******i?

- - - - - - - - - -

Pa lepo pise na linku... pacijent nije bio zahvalan posle budjenja iz anestezije.

"- To je bio veoma naporan dan u smeni koja je trajala 24 sata - izjavio je Votakov, koji je inač načelnik odeljenja anesteziologija i intezivne nege.

- Čim sam ušao u sobu, pacijent je počeo da me naziva pogrdnim nazivima. Proveli smo toliko vremena u ovom izuzetno komplikovanom slučaju, kako bismo mu pomogli da se oporavi, a on nije imao nijednu reč zahvalnosti. Kada se na to doda hronični umor, zaneo sam se i udario ga nekoliko puta, u prisustvu mojih kolega - objašnjava Votakov.

On je dodao i da su nastavili sa tretmanom, ali da je nažalost, pacijent ubrzo preminuo. Votakov je izjavio da mu je žao zbog incidenta i uputio izvinjenje pacijentu i njegovoj porodici."

doktor.jpg

Andrej Votakov: Pacijent je bio nezahvalan, a ja sam bio jako umoran


Ja kad sam umoran mogu samo da jeDem
 

Back
Top