sajber face...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.646
čitam jednog dripca, popičko sam se s njim jednom, otad mi opasno ide na ******, doduše i pre toga, jer se oduvek kurrčio opasno, al aj računam neću se čačkam ionako sam s pola foruma u zavadi...a i pojedini jedva čekaju da me banuju...
tema dakle...
jel i vi tako ko ja - te sajber šmekere i face i kazanove i kak oveć da ih nazovem sve odreda zamišljate kao neke opasno lepe i zgodne tipove tipa štaznam džordž kluni, miki rurk (drugi mi sad ne padaju na pamet) al se na kraju ispostavi skroz drugačije, il to samo ja tako...? :think:
 
čitam jednog dripca, popičko sam se s njim jednom, otad mi opasno ide na ******, doduše i pre toga, jer se oduvek kurrčio opasno, al aj računam neću se čačkam ionako sam s pola foruma u zavadi...a i pojedini jedva čekaju da me banuju...
tema dakle...
jel i vi tako ko ja - te sajber šmekere i face i kazanove i kak oveć da ih nazovem sve odreda zamišljate kao neke opasno lepe i zgodne tipove tipa štaznam džordž kluni, miki rurk (drugi mi sad ne padaju na pamet) al se na kraju ispostavi skroz drugačije, il to samo ja tako...? :think:

Tvoje teme se svode na to da su ruzni bolji za sex i love ?

Ima lepih ljudi u Cyber svetu i jako zgodnih a i devojke i zene
 
Nikada ovde ne dolazim da se svadjam i praznim. I zaobilazim one kojima je to cilj. Dosta je problema i negativne energije u svakodnevnom zivotu.
Pa tako te, blago receno neraspolozene, vidim neispavane, sa podocnjacima, oko njih prazne limenke piva, opusci cigara i kutije sa ostacima pice,... Kao u americkim filmovima one likove u prikolicama, kivne na sebe i sve oko sebe.

ti brate ko glas razuma mi dođeš...majkemi...:)

- - - - - - - - - -

eo ko ova dvojica vislje na temi...ima da se uzmu na kraju... : )))
nema ga meni moj đole da viš šta je ljubav...:mrgreen:
 
pa nisam bas ni simpatican znam ... ne ljutim se sto sam za tebe smijurija, nisi ti bas neko ko bi mogao ni izbliza prodreti u moj lik
ti meni jesi simpatican, da si mladji i pjegav pomazio bih te po kosi :D

neam ja te intelektualne kapacitete da bi te provalio...to, to...
al si sisa što neš mi preporučit još nešto za pročitat osim bukvara...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top