V R A N J E

dobar dan dobri ljudi, kako ste?
jel ko za caj? ;)

sumadijski-caj.jpg
 
Jedna ubava vranjanka spremala se da ide u grad.
Doteruje se takoj, pa na kraj iz šifonjer izvuče novu bundu I poče da se ogleduje u ogledalo.

Sin gu zagleduje radosno pa vika na majku:
Lele mamo, što je ubava bunda. Kad ti gu je tata kupija?

E,dete, dete,ne znaješ ti nista, kad porasneš samo će ti se kazuje.
Da je mama čekala na tatka ti, ne bi imala ni tebe ni bundu. :hahaha:
 
Izvea Vranjanac familija na večera.

Naručija porciju ćebapi na čačkalicu.Sve ćebape izeli, samo jedan ostaja.Onda doša kelner da sabere tanjiri, pa vika na klinac:

-Maleček,izedi ti ćebap pa da nosim tanjiri.Dete se mršti, nećka,pogleduje...
-Izedi ga bre ćebapče, da ti porasne pače,vika mu kelner.
Dete se pruži, a mama gi udari preko ruke:


-Ne bre ti! Tatko neka ti ga izede!
 
meni je sasvim jasno da se pravi vranjanci ovde ne javljaju....ali većina postova ove je potpuno dezavuišuća za vranje.
sramota što se to dopušta :confused:

ГРЕШИШ

Долази бар ...ЈЕДАН

Ни ја не волим када се каче ствари које немају везе са...Врањем...:(...али исто тако не волим... празне - поруке критике...о мом родном граду и врањанцима, а нема ничег лепог и смешног да се остави....:aha2:

Ми врањанци волимо да се шалимо и када нам је тешко ... и то за разлику од других ...радимо врло често на " свој рачун "...и не пада нам тешко...;) ...:aha2:
 
meni je sasvim jasno da se pravi vranjanci ovde ne javljaju....ali većina postova ove je potpuno dezavuišuća za vranje.
sramota što se to dopušta :confused:


voleo bih da znam sta je to sramota sto se ovde dopusta??

a ako si ti iz vranja, sto ne povedes pricu?

ovako ispada da ja znam o vranju vise nego ti :D

eto, prekide me u sred dorucka/cevapa kod mrkele ;)
 
nisam iz vranja. razgledam forum...i vidim da tema posvećena ovom gradu ima postove koji ''zvuče'' kao sprdnja sa vranjancima - ili ja to tako doživljavam.
ako je ''kojeimedadam'' iz vranja i ako je zadovoljan - nemam ja onda šta tu da se mešam....izvinjavam se :)
 
zasto se izivnjavas, vec si pomogla temi pisuci na njoj :D

znas li mozda neki vic o vranjancima?

ili nesto sto si negde u novinama procitala?

ili cula od nekog vranjanca u emigraciji :D
 
nisam iz vranja. razgledam forum...i vidim da tema posvećena ovom gradu ima postove koji ''zvuče'' kao sprdnja sa vranjancima - ili ja to tako doživljavam.
ako je ''kojeimedadam'' iz vranja i ako je zadovoljan - nemam ja onda šta tu da se mešam....izvinjavam se :)

Извињаваш се...млого се извињаваш...;)...а примећена си и да се препуцаваш...:lol::lol::lol:

Наравно да сам врањанац ...и овдена " Последњи Мохиканац "...и ако кој знаје вицеви из Врања...ЈА... ги знајем...:aha2:
_ _ _ _ _ _

Оженија се неки дунђер који је схватија да после 40 година сем мистрију и теслу треба да има и жену.

Прву брачну ноћ полегав они, а девојка како неје имала куд вика:

- Слушај ..морам да ти признам. Несам невина. Невинос ми узеја комшија Станко.

А младожења ће на то:

- Ма ич се не секирај за тој, и на мене ми је још пре две године узеја мистрију и још ми гу неје врнаја.....
:hahaha::zcepanje:
 
У суботу, на пазарни дан, неки човек виде убаву жену с дете па гу питува:
- Госпођо, ћиво је овој дете?
- Моје - одговори она

Прошета он по бувљак и поново се врне код њу...и каже:
- Госпођо, много ви је убаво дете.
Колко паре ће тражиш да ми направиш такво дете сас мој материјал?
:hahaha::zcepanje:
 

Back
Top