Ko je sledeci clan EU?

Ko je sledeci clan EU? Who is next EU member?

  • Albanija

  • Bosna i Hercegovina

  • Crna Gora

  • Makedonija

  • Srbija

  • Turska

  • Island

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Okej usla je i Kroasanija u Evropsku zbrku naroda, koja je sledeca drzava koja gubi svoju nezavisnost i upusta se u "novcani raj"?

Imamo:

- Albanija
- Bosna i Hercegovina
- Crna Gora
- Makedonija
- Srbija
- Turska

* Island je dao otkaz valjda...
Ukrajina, Belorusija, Moldavija i ostala boranija jos nemaju ni jedan sporazum sa EU...

Crna Gora je u pregovorima, takodje i Island al' je zaledio ulazak, Makedonija i Srbija su kandidati za EU, Srbija pocinje pregovore najkasnije u Januaru 2014, za Makedoniju se jos ne zna.

Ako pogledamo primer Hrvatske koja je 2005 pocela pregovore, a 2012 ih zavrsila, 2013 usla mozemo doci do zakljucka da cemo uci u EU oko 2022, mada su Hrvati imali dosta problema pa se moze desiti da mi udjemo i 2018te.
Misljenja sam da ce Srbija, Makedonija i CG zajedno uci 2022 ako ne budu zatvorene EU kapije na onih 7 godina sto su najavljivali.
 
Okej usla je i Kroasanija u Evropsku zbrku naroda, koja je sledeca drzava koja gubi svoju nezavisnost i upusta se u "novcani raj"?

Imamo:

- Albanija
- Bosna i Hercegovina
- Crna Gora
- Makedonija
- Srbija
- Turska

* Island je dao otkaz valjda...
Ukrajina, Belorusija, Moldavija i ostala boranija jos nemaju ni jedan sporazum sa EU...

Crna Gora je u pregovorima, takodje i Island al' je zaledio ulazak, Makedonija i Srbija su kandidati za EU, Srbija pocinje pregovore najkasnije u Januaru 2014, za Makedoniju se jos ne zna.

Ako pogledamo primer Hrvatske koja je 2005 pocela pregovore, a 2012 ih zavrsila, 2013 usla mozemo doci do zakljucka da cemo uci u EU oko 2022, mada su Hrvati imali dosta problema pa se moze desiti da mi udjemo i 2018te.
Misljenja sam da ce Srbija, Makedonija i CG zajedno uci 2022 ako ne budu zatvorene EU kapije na onih 7 godina sto su najavljivali.

eKosove...?
 
Okej usla je i Kroasanija u Evropsku zbrku naroda, koja je sledeca drzava koja gubi svoju nezavisnost i upusta se u "novcani raj"?

Imamo:

- Albanija
- Bosna i Hercegovina
- Crna Gora
- Makedonija
- Srbija
- Turska

* Island je dao otkaz valjda...
Ukrajina, Belorusija, Moldavija i ostala boranija jos nemaju ni jedan sporazum sa EU...

Crna Gora je u pregovorima, takodje i Island al' je zaledio ulazak, Makedonija i Srbija su kandidati za EU, Srbija pocinje pregovore najkasnije u Januaru 2014, za Makedoniju se jos ne zna.

Ako pogledamo primer Hrvatske koja je 2005 pocela pregovore, a 2012 ih zavrsila, 2013 usla mozemo doci do zakljucka da cemo uci u EU oko 2022, mada su Hrvati imali dosta problema pa se moze desiti da mi udjemo i 2018te.
Misljenja sam da ce Srbija, Makedonija i CG zajedno uci 2022 ako ne budu zatvorene EU kapije na onih 7 godina sto su najavljivali.

Hrvati su imali dosta problema pa su pregovarali 7 god. a vi ćete kao kroz sir za 5 i iste godine završiti pregovore i ući hehehe :hahaha: Svaka zemlja ima neke svoje probleme oko kojih se malo više zadrži ali problemi Srbije a naročito BiH su takve prirode da bi ulazili 50 god. ako bi uopšte htjeli da ih prime ali to im ni na kraj pameti nije. Treba se oterasiti te zablude
 
Poslednja izmena:
Bice jos clanova, slazem se za Britaniju i Francusku, oni nista od EU nemaju, dovoljno su jaki sami...
Bez njih će unija biti manje privlačna.Mogli bi izazvati domino efekat.Mislim stvarno,ko još želi u nekakvu uniju sa istočnoevropskom gologuzijom i sirotinjom sa Mediterana?

- - - - - - - - - -

Ajde,ako već moram da glasam,dajem glas Albaniji.:mrgreen:
 
Hrvatska je posljednja. Turska se okrenula istočnim susjedima, a Island je službeno odustao. Ostale balkanske državice ne će nikada ispuniti uvjete. Sad ja iz Dubrovnika živim na krajnjem jugu Europske unije! Vrh brda na čijoj padini živim od danas je vanjska granica Europske unije!
 
Папа има више пара од Немаца. Најбогатија установа, институција на свету је Римокатоличка црква. После њих долазе Јевреји.

Nemacka je tu glavna sto se tice Hrvata..katolicizam u hrvata je samo manifestacija koja je poticana od KundK,kao razlika u odnosu na Srbe.
 

Back
Top