pomoc oko graficke kartice

dieselt

Početnik
Poruka
2
Imam konfiguraciju ASRock AGP 8x SATA ATA maticnu plocu,evo in formacije o ploci ,hxxp:|| www. asrock. com/mb/NVIDIA/K8Upgrade-NF3/ ,procesor AMD semprom 1. 61 Ghz 2800,1GB RAM-a,graficka mi je trenutno Asus ATI 9550 128 MB. E sada moje konkretno pitanje glasi;zeleo bih da promenim graficku karticu i uzmem neku jacu,pa me zanima misljenje koje graficke bi odgovarale za moju konfiguraciju?Svaki savet ce mi biti od koristi. Unapred Hvala
 
interesantna ploča neznam koliko je to isplativo ili ne ali imaš onaj žuti slot koji služi za expanziju matične ploče i umesto da kupuješ novu matičnu ploču od asrocka se kupi dodatak za am2 slot koji ti daje mogućnost nadogradnje procesora na dvojezgrani am2 sa korištenjem ddr2 memorije , što daje dosta značajno ubrzanje naspram ovoga semprona što ga imaš
13-998-603-03.jpg

što se tiče grafike mislim da je najnoviji što ide u agp slot ati hd4650 , e sada koliko je sve to isplativo? mislim da nije ali eto čisto da imaš kao informaciju.
 
interesantna ploča neznam koliko je to isplativo ili ne ali imaš onaj žuti slot koji služi za expanziju matične ploče i umesto da kupuješ novu matičnu ploču od asrocka se kupi dodatak za am2 slot koji ti daje mogućnost nadogradnje procesora na dvojezgrani am2 sa korištenjem ddr2 memorije , što daje dosta značajno ubrzanje naspram ovoga semprona što ga imaš
13-998-603-03.jpg

što se tiče grafike mislim da je najnoviji što ide u agp slot ati hd4650 , e sada koliko je sve to isplativo? mislim da nije ali eto čisto da imaš kao informaciju.

Gde ima da se nabavi ovo čudo?
PS. Ako je skuplje od AM2 ploče, ne zanima me.
 

Back
Top