TREBAM POMOC STO JE BRZE MOGUCE

Bosnia_Edition

Početnik
Poruka
1
Ovako...
u vezi sam i ja je volim ludo ali neznamm dali ona mene voli to nepokazuje nevidi se na njoj
1 dan kada smo se upoznali ludila je zamnom ali sada nezzz dal jos ludi nepokazuje to na sebi i nevidjamo se cesto
ja sam 97 godiste ona je 99

POMAGAJE LJUDI KAKO DA JE NATJERAM DA ME VOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :besna:

JA NJU VOLIM KO BUDALA :heart: :heart: :heart: :heart:
 
What she said...

Ti imas 15 godina, ona 13 i volite se ludo, pardon, ti nju volis ludo i ocekujes od nje isto... :lol:
На страну то што је писмен, изгледа да дечко има веома изграђен став о љубави. :lol:

Мислим, иди у коуратс човече, моја генерација је у том добу знала једино за добре туче, игрице са крвопролићима, трке бемикса по крају, итд...
Неки људи спрцају читав свој живот, па не знају ништа о феномену љубави, не умеју да пруже адекватан одговор, а овај дечко користи термин ''воли''. Изгледа да су данашње генерације врлоооо напредне, све Супермени у пичку материну.
А одговор на постављено питање гласи: заведи диктатуру сине, само чврсто! :aha:
 
Poslednja izmena:
ih sto ste opasni :lol:
ma kakva crna ljubav u 15
i ja sam tada volela ralfa sumahera
i u majkla dzeksona sam bila zaljubljena :lol:

msm sinak neces da je zenis :lol:
Мислиш да је она моја тема са Фаустом била случајност? :lol: ;)
Ја сам у тинејџ добу гајио страст и пожуду према облинама Памеле Андерсон, Шерон Стоун, Синди Крафорд и изванредном естетиком
која се огледала у њиховим правилним цртама лица, и рајској лепоти.
Љубав је сасвим диференцијалан појам, ту долази до изражаја појам - ''волети''. Ал` ајде данашње генерације су генетски модификоване,
то је Übermensch раса, која већ са 15 година савршено барата изразито сложеним појмовима.

Рецепт за младог идеалисту, сваки дан јој пуштај ову Цецилијину песму:


у интермецу, зато што је пре и после излива љубави у поменутој песми излажеш строгом спартанском режиму дисциплине и покорности.
Мора и чврста рука, ал и романтика.

Аплоудовао бих ја и песме Џејмс Бланта, Адел, и Колдплеја, ал не дају Џубрад. :mrgreen: :lol:
 
943528_334856146645669_238936985_n.jpg
 
Ovako...
u vezi sam i ja je volim ludo ali neznamm dali ona mene voli to nepokazuje nevidi se na njoj
1 dan kada smo se upoznali ludila je zamnom ali sada nezzz dal jos ludi nepokazuje to na sebi i nevidjamo se cesto
ja sam 97 godiste ona je 99

POMAGAJE LJUDI KAKO DA JE NATJERAM DA ME VOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :besna:

JA NJU VOLIM KO BUDALA :heart: :heart: :heart: :heart:

Kucaj ,,pray the lord'' i reći će ti se.
 
Ovako...
u vezi sam i ja je volim ludo ali neznamm dali ona mene voli to nepokazuje nevidi se na njoj
1 dan kada smo se upoznali ludila je zamnom ali sada nezzz dal jos ludi nepokazuje to na sebi i nevidjamo se cesto
ja sam 97 godiste ona je 99

POMAGAJE LJUDI KAKO DA JE NATJERAM DA ME VOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :besna:

JA NJU VOLIM KO BUDALA :heart: :heart: :heart: :heart:
pojavi se u gradu s drugom ribom:heart:
 
Realno,svako je naucio na tezi nacin.
Koliko su meni puta stariji ljudi nesto objasnjavali u Rl a ja ih nisam kapirao dok sam nisam to iskusio na svojoj kozi.
Па пази, када ти старији, искуснији људи који су изнели живот на својим леђима говоре где треба да обратиш пажњу, како да поступиш у одређеној ситуацији,
јер не желе да се опечеш на истом месту као и они - ти мислиш да те лажу, да се спрдају, да те наводе на крив пут, да те не разумеју. Младалачки бунт, пркос
ауторитету, сујета, свако мисли да је Богом дан за све, да се читав свет врти око њега, да је спознао материју и функционисање универзума, итд......
А онда за такву уображеност и гордост обавезно следи горка и сурова цена - лупиш добро буљом од ледину.
Уместо да се човек учи на туђим грешкама, како би лакше прошао кроз неке животне ствари, као пас кроз росу, неминовно је изгледа многим људима стало
да баш на њиховим кожама науче тешке животне лекције, и да добро најебу. Тако и код ствари које су сексуалне и љубавне природе, нема савета, мора да падне дриловање и челичење,
јер неће ти комшија или ћале мувати рибе на твој рачун и за тебе, (да ти падну као јабука са гране у шаку), и неће их они прцати у твоје име, мораш мићко сам да се потрудиш и да у многим
стварима доообро награбусиш, како би се касније дичио сопственим достигнућима (а и неуспесима - који ће ти служити као добро научена лекција да не засереш ствар поново).
 
На страну то што је писмен, изгледа да дечко има веома изграђен став о љубави. :lol:

Мислим, иди у коуратс човече, моја генерација је у том добу знала једино за добре туче, игрице са крвопролићима, трке бемикса по крају, итд...
Неки људи спрцају читав свој живот, па не знају ништа о феномену љубави, не умеју да пруже адекватан одговор, а овај дечко користи термин ''воли''. Изгледа да су данашње генерације врлоооо напредне, све Супермени у пичку материну.
А одговор на постављено питање гласи: заведи диктатуру сине, само чврсто! :aha:

E ovo je cisto kenjanje, svaka generacija koja izadje iz teen doba krene sa ovom spikom, decko ide u srednju skolu, normalno je da ima devojku, svi smo bili zaljubljena i imali veze cak i u osnovnoj skoli.
 
E ovo je cisto kenjanje, svaka generacija koja izadje iz teen doba krene sa ovom spikom, decko ide u srednju skolu, normalno je da ima devojku, svi smo bili zaljubljena i imali veze cak i u osnovnoj skoli.
Неееее, није то кењање, него твоја неспособност разумевања поенте, и читања мог поста. :aha:
 
Па пази, када ти старији, искуснији људи који су изнели живот на својим леђима говоре где треба да обратиш пажњу, како да поступиш у одређеној ситуацији,
јер не желе да се опечеш на истом месту као и они - ти мислиш да те лажу, да се спрдају, да те наводе на крив пут, да те не разумеју. Младалачки бунт, пркос
ауторитету, сујета, свако мисли да је Богом дан за све, да се читав свет врти око њега, да је спознао материју и функционисање универзума, итд......
А онда за такву уображеност и гордост обавезно следи горка и сурова цена - лупиш добро буљом од ледину.
Уместо да се човек учи на туђим грешкама, како би лакше прошао кроз неке животне ствари, као пас кроз росу, неминовно је изгледа многим људима стало
да баш на њиховим кожама науче тешке животне лекције, и да добро најебу. Тако и код ствари које су сексуалне и љубавне природе, нема савета, мора да падне дриловање и челичење,
јер неће ти комшија или ћале мувати рибе на твој рачун и за тебе, (да ти падну као јабука са гране у шаку), и неће их они прцати у твоје име, мораш мићко сам да се потрудиш и да у многим
стварима доообро награбусиш, како би се касније дичио сопственим достигнућима (а и неуспесима - који ће ти служити као добро научена лекција да не засереш ствар поново).

A zasto stariji imaju potrebu da sole pamet i savetuju mladje? Kao, ja sam to prosao, veruj mi, nemoj ti...Ne moze tako, svako mora da prodje neke stvari u zivotu sam i da vidi da li je to lose ili nije, ne moze se uciti na tudjim greskama, jer su tudje greske tudje, a tvoje su tvoje i ja da vidim da se sto ljudi zajebalo oko neke stvari, ja bih probala i ja, jer mozda cu bas ja biti ta koja ce uspeti u tome, a ako se zeznem kao i oni, jbg, bar sam probala, dala sam sebi sansu, kao sto su i oni sebi dali, a ne ovamo, ja sam to uradio, ti nemoj...Ma nemoj, pa sto ti nisi poslusao onog prethodnog sto ti je rekao da ne radis? Zato sto je to normalno i prirodno je da svako prodje faze odrastanja sam, a ne da uzme knjigu i da cita iz prirucnika kako treba ziveti...
 

Back
Top