Zauzeta-oduzeta

Aston M

Aktivan član
Poruka
1.614
Ako vam se sviđa neka osoba koja je već u vezi, da li se tad povlačite ili se upuštate u oduzimanje/preuzimanje i koliko ste bili uspešni u tome?:)
Možda čekate da se to raspadne ili batalite to?:)
 
Ako vam se sviđa neka osoba koja je već u vezi, da li se tad povlačite ili se upuštate u oduzimanje/preuzimanje i koliko ste bili uspešni u tome?:)
Možda čekate da se to raspadne ili batalite to?:)

Hm, pa sad, ako ona želi, ko sam ja da se bunim :lol: ali izbegavam takve stvari zbog nepotrebnih komplikacija
 
Ako vam se sviđa neka osoba koja je već u vezi, da li se tad povlačite ili se upuštate u oduzimanje/preuzimanje i koliko ste bili uspešni u tome?:)
Možda čekate da se to raspadne ili batalite to?:)

Ne volim nikad da budem broj dva, ne otimam ti - ne otimaj mi...
...cekanje? ne znam, zavisi u kojoj je to fazi...batalim ako je situacija jasna i ne ocekujem nista....
 
Bila sam par puta u takvim situacijama, ali nikad nisam imala strpljenja da izvedem to do kraja - dakle batalila sam. Suvise sam narcisoidna da budem broj 2 na duze staze (mada je mnogo bolje nego biti broj 1 kad znas da postoji 2!).
 
Ja prvo procenim "sa kim imam posla". Vidim da li je devojka/zena u stabilnoj i srecnoj vezi/braku pa onda na osnovu toga "dejstvujem".

Ako vidim da ima problema u vezi/braku, ili da joj je jednostavno dosadno i da trazi "nesto sa strane" - eto nama lepog vikenda :mrgreen:
 
То данас девојка кад ти каже "имам дечка" то заправо ништа и не значи, него као ето она је испунила то што је као требала а то је да ти каже али то не да не значи ништа нееееееего... Кад ти нека каже "нисам ја таква девојка" и "имам дечка", то просто батали као да ниси ни чуо јер ово прво је просе*авање чисто мииииииисим, а ово друго ни њој није битно а не теби...
 
То данас девојка кад ти каже "имам дечка" то заправо ништа и не значи, него као ето она је испунила то што је као требала а то је да ти каже али то не да не значи ништа нееееееего... Кад ти нека каже "нисам ја таква девојка" и "имам дечка", то просто батали као да ниси ни чуо јер ово прво је просе*авање чисто мииииииисим, а ово друго ни њој није битно а не теби...

zalosno ali tacno
od takvih stvari kad cujem povraca mi se
 
...ne znam sta je tacno u vecem broju danas, ali znam slucaj mog okruzenja kada devojka kaze da je u vezi, uopste i ne mora biti stvarno u vezi vec nekoga cesto zeli da otkaci (uglavnom bude to), ovo ostalo mislim , cini mi se da ce pre slagati da nije u vezi (ako vec jeste u vezi, a zeli nesto uprkos tome)...u principu ima svega...
 
Ako vam se sviđa neka osoba koja je već u vezi, da li se tad povlačite ili se upuštate u oduzimanje/preuzimanje i koliko ste bili uspešni u tome?:)
Možda čekate da se to raspadne ili batalite to?:)

pa ako sam u mogucnosti da pruzim sta hocu ne bih se premisljao, nekad jesam, kao ganjao neki moral iskrivljen ... .bolje da njoj bude dobro sa mnom nego onako s nekim ... ioanko ako je ona za mene za njega sigurno nije, jer samo jedna moze biti dobra za mene na ovom svijetu, ni za koga drugog, nek on sebi nadje nekog istog
 

Back
Top