Linphone VOIP

drzare

Aktivan član
Poruka
1.516
Има ли ко каква искуства са Linphone VOIP и ако има, да ли би могао да каже коју о томе како се показао у раду.
Видим да су га скоцкали за скоро па све платформе па ме занима и да ли једнако добро ради на свима...
 
намерно сам ставио овде обзиром да је програм запакован за скоро све заступљеније платформе како за десктоп и преносне рачунаре тако и за мобилне телефоне, мене занимају искуства и једних и других...;)
 
Onda ćeš malo da ..pričekaš Žarko ;)

To je - MOBILNI UREĐAJ...za koji iskreno ne znam ni kako izgleda, a i nije ni u mom vidokrugu i interesovanju :( ;) :aha2:
А да ипак прво провериш постављен линк у у првој порурци?

Иначе испробао сам овај програм на рачунару и ради једнако добро као и познатији Skype, е сад, обзиром да код мене на компу нема Функционалног Виндовса већ само Кубунту Линукс питање за оне који користе Виндовс, Iphone и Андроид да ли је неко испробао овај програм и какви су његови утисци...
 
Blago vama mladima - imate vremena za " bacanje " ;)

U tvoje vreme ja sam se " bacao po ribama " :per: ... i drago mi je što nije bilo mobilnih telefona, a kamo li kompjutera :aha2:


уствари да имам време за бацање сам бих испробао програм на набројаним платформама... овако могу само да се информишем од неких који су већ имали искуства са програмом... ;)
 

Back
Top