Natcovek

Dekadentno je jos kad se na samoglasnike dodaju naglasci â é itd, time se umjetno afektira znacenje. Izuzetak je (bio) francuski jezik u koji je to uvedeno jer se ne pise kao sto se cita.
 
Jednacenje suglasnika po zvucnosti je dekadentno, time se nastoje ukloniti iz jezika suglasnici koje je teze izgovarati: b i d. To potice od slabosti.

OVo moze biti ok ako je u cilju 'snazenja' vezbanja ..ali to se onda moze prosiriti na bilo koji tupavu ljudsku aktivnost..
Mnogo je 'teze' primetiti svrsishodnost promene jednog zastarelog pravila.
I ne pripremati se vecito..iz straha od 'vatrenog krstenja'
 
dakle. Umojoj uvodnoj postavci stavi umesto radio -radila
Osobine koje sam ja navela su vrh za oba pola.
Ko to ne uvidja sleduje mu osakaceno potomstvo

al kazem ti kod nadcoveka takva zena ne bi mogla da dodje do izrazaja ....jer kako si i sama potvrdila nadcovek namece svoju volju....neko mora da dominira....znas ono volja za moc.....nadzena bi se osecala inferiorno pred svojim nadcovekom....
koja zena to ne vidi ne moze se nazvati nadzenom.....i imace osakaceno potomstvo.....:whistling:
 
al kazem ti kod nadcoveka takva zena ne bi mogla da dodje do izrazaja ....jer kako si i sama potvrdila nadcovek namece svoju volju....neko mora da dominira....znas ono volja za moc.....nadzena bi se osecala inferiorno pred svojim nadcovekom....
koja zena to ne vidi ne moze se nazvati nadzenom.....i imace osakaceno potomstvo.....:whistling:

A zasto si siguran da bi 'nadmuskarac' bio dominantan?
Nekad da, nekad ne. I nijednom od njih to ne bi bilo bitno. Bas zato sto su tako ..mocni;)
U naslovu nisam stavila ni nadzena ni nadmuskarac nego natcovek.
Dakle tvoja digresija je ovde izlisna al' ajd
 
A zasto si siguran da bi 'nadmuskarac' bio dominantan?
Nekad da, nekad ne. I nijednom od njih to ne bi bilo bitno. Bas zato sto su tako ..mocni;)
U naslovu nisam stavila ni nadzena ni nadmuskarac nego natcovek.
Dakle tvoja digresija je ovde izlisna al' ajd

to jedino ako se nadcovek zaljubi.....:D
a kada si u definiciji rekla nemilosrdi vitez za krvavim krilima i cvetom medj zubima ti si imala viziju zene?:lol:
 
to jedino ako se nadcovek zaljubi.....:D
a kada si u definiciji rekla nemilosrdi vitez za krvavim krilima i cvetom medj zubima ti si imala viziju zene?:lol:

A to sam stavila jer su vecina koji postuju ovde muski, i i vizuelci ste, pa da malo docaram:)
eo umetnicka vizija nadzenke..malo cu promeniti : "vestica' koja sedi na metli (onako postranice, kao sto su aristokratkinje jahale konje) to da se izbegnu nepotrebne vulgarne asocijacije:mrgreen: sedi ona tako na sred okeana i vrhovima noznih prstiju pise formule po povrsini vode. Blagi osmeh na licu, noge u vodi, u skladu sa sobom i van sebe..niko joj ne treba;)
Malo sam zastranila al nema veze idem sad da ovu vesticu nacrtam
 
OVo moze biti ok ako je u cilju 'snazenja' vezbanja ..ali to se onda moze prosiriti na bilo koji tupavu ljudsku aktivnost..
Mnogo je 'teze' primetiti svrsishodnost promene jednog zastarelog pravila.
I ne pripremati se vecito..iz straha od 'vatrenog krstenja'

Primijeniti svrsishodnost promjene jednog zastarjelog pravila?

Ako ljudi propadaju ... onda im slijedi smrt. Znaci, ja smatram da je zivot u necem drugom nego oni ... oni uglavnom i ne postavljaju pitanje zivota, nego "zivi za dan: carpe diem" ... ja onda zivim svoj zivot, ma kako "tupava aktivnost" to bila (vama studentcicima kojima se smijesi putovanje po Sredozemlju i luksuz/svojevoljnost svake vrste) i ne marim za oholost jednog fishermana koji sebe vidi "na celu razvoja civilizacije".

Ja recimo mogu proglasiti covjecanstvo toliko nesvrsishodno zastarjelim da mu nijedan Napoleon vise ne moze pomoci. I sta onda?

Da li treba da se spremam da im pomazem ili treba da se spremam da prezivim njihovo umiranje, pitanje je sad!
 
Poslednja izmena:
A to sam stavila jer su vecina koji postuju ovde muski, i i vizuelci ste, pa da malo docaram:)
eo umetnicka vizija nadzenke..malo cu promeniti : "vestica' koja sedi na metli (onako postranice, kao sto su aristokratkinje jahale konje) to da se izbegnu nepotrebne vulgarne asocijacije:mrgreen: sedi ona tako na sred okeana i vrhovima noznih prstiju pise formule po povrsini vode. Blagi osmeh na licu, noge u vodi, u skladu sa sobom i van sebe..niko joj ne treba;)
Malo sam zastranila al nema veze idem sad da ovu vesticu nacrtam

images



ps.treba joj muskarac da bi se osetila zenom.....:lol:
 
Poslednja izmena:
Primijeniti svrsishodnost promjene jednog zastarjelog pravila?

Ako ljudi propadaju ... onda im slijedi smrt. Znaci, ja smatram da je zivot u necem drugom nego oni ... oni uglavnom i ne postavljaju pitanje zivota, nego "zivi za dan: carpe diem" ... ja onda zivim svoj zivot, ma kako "tupava aktivnost" to bila (vama studentcicima kojima se smijesi putovanje po Sredozemlju i luksuz/svojevoljnost svake vrste) i ne marim za oholost jednog fishermana koji sebe vidi "na celu razvoja civilizacije".

Ja recimo mogu proglasiti covjecanstvo toliko nesvrsishodno zastarjelim da mu nijedan Napoleon vise ne moze pomoci. I sta onda?

Da li treba da se spremam da im pomazem ili treba da se spremam da prezivim njihovo umiranje, pitanje je sad!
Skroman sam čim ti odgovaram...Tvoja nekompetencija je problem koji sam treba ili ne treba da rešiš...A ostali da zi omoguće ili te
onemoguće-zavisi da li si perspektivan...:cool:
 
Primijeniti svrsishodnost promjene jednog zastarjelog pravila?

Ako ljudi propadaju ... onda im slijedi smrt. Znaci, ja smatram da je zivot u necem drugom nego oni ... oni uglavnom i ne postavljaju pitanje zivota, nego "zivi za dan: carpe diem" ... ja onda zivim svoj zivot, ma kako "tupava aktivnost" to bila (vama studentcicima kojima se smijesi putovanje po Sredozemlju i luksuz/svojevoljnost svake vrste) i ne marim za oholost jednog fishermana koji sebe vidi "na celu razvoja civilizacije".



Ja recimo mogu proglasiti covjecanstvo toliko nesvrsishodno zastarjelim da mu nijedan Napoleon vise ne moze pomoci. I sta onda?

Da li treba da se spremam da im pomazem ili treba da se spremam da prezivim njihovo umiranje, pitanje je sad!

Procitaj ponovo
'Primetiti svrsishodnost promene___teze nego kao mazga insistirati na ritualima
Bezumno i random 'snazenje' i \vezbanje' je gubitak vremena. Za luxuz me zabole.
Jedna od definicija inteligencije lepo kaze: Razlikovati bitno od nebitnog
 
Procitaj ponovo
'Primetiti svrsishodnost promene___teze nego kao mazga insistirati na ritualima
Bezumno i random 'snazenje' i \vezbanje' je gubitak vremena. Za luxuz me zabole.
Jedna od definicija inteligencije lepo kaze: Razlikovati bitno od nebitnog

Pa sta kazes ti na to? Ili samo talasas kako ti milo?

Ti si anarhistkinja, znaci, ne zanima te nikakva drustvenost. Uzroke jedni znaju, a drugi nagadjaju...

Za bilo kakvu moc, visu rasu, Nadcovjeka, potrebna je hijerarhija ... potreba. Visa rasa doduse manje jede, ali joj je drustveni zivot obimniji. Oni su izmislili brojna nadmetanja u koja ulazu svoju psihofizicku energiju. Nije to ritual mazge, ali jeste ritual konjickih trka, rituali raznih finih umjetnosti, plesa, kulture, svakog dana se moze dodati nesto svojoj licnosti i time postajati savrseniji, ali sta god se doda ostaje kao potreba. A da bi se to moglo, potrebno je takodje imati vojsku, da bi se s vremena na vrijeme zadovoljila neka druga potreba, da li ponos ili osvetoljubivost itd. Sve stu do potrebe koje obicni ljudi ne mogu ni da imaju i koje moraju da potiskuju. Kralj ima potrebu da vrati svoju otetu ljubav i on pokrece citavu vojsku, da bi to mogao, moraju mnogi da se vjezbaju za rat ... to je ritual, da li i mazge?
 
Gore od mazge...
To je vladar retardinja kojima ja nikad ne bih poželeo da sam gospodar! ! !
Biti tihi gospodar situacije i fine konce povlačiti...E moj nadčovecu-kratki su
Napoleoni-svi u Lazi...
 
Blagi osmeh na licu, noge u vodi, u skladu sa sobom i van sebe..niko joj ne treba

Zapravo natcoveku (i sledstveno, pomenutoj nadzeni) potrebno je sve da bi bili to sto jesu :mrgreen: Jer! seti se sta je reko cika Sopenhauer: svet je predstava. Ako u toj predstavi nema ljudi (i nicega osim, ne znam, samoga sebe :lol:) kakva je onda to predstava?! Nikakva :mrgreen:
 

Back
Top