Stigla lovica.........

Meni još nije stigla :(

Ali, "kad" stigne, trećinu stavim na stranu za telefon, trećinu za ratu za Kirby, trećina ispari kao alkohol... Ništa se ne uštedi, a zajmi se od roditelja do sledećeg stizanja...

To znači da mi je platica jad i beda :( Ali, svejedno, uvek joj se obradujem kao da primam direktorsku :wink:
 
ej...de si code...nema te davno...da li si pebrojao koliko sam puta danas bila na netu...hahaha....

salim se...secacu se te tvoj eteme zauvek,kako li te nije mrzelo...

ja primam platu sutra...ovako...500 za net,500 teretana,500 krema,par hiljada za trenerke(ima snizenje)i kad saberem sa odbicima u startu koji su oko par hiljada i jos imam jedan cek na 2000...dodje mi da placem kako je zivot tezak...!
:lol: :lol: :lol:
 
Vragolasta Amfibija:
ej...de si code...nema te davno...da li si pebrojao koliko sam puta danas bila na netu...hahaha....
salim se...secacu se te tvoj eteme zauvek,kako li te nije mrzelo...

Samo te posmatram... :)
Inace, proredio sam dolaske na Krstaricu, posecujem samo nesto malo "svastaru" i nesto vise "kompjutere". Nesto u poslednje vreme nema nekih inspirativnih tema :(
 
Nestasna Ameba:
Meni još nije stigla :(

Ali, "kad" stigne, trećinu stavim na stranu za telefon, trećinu za ratu za Kirby, trećina ispari kao alkohol... Ništa se ne uštedi, a zajmi se od roditelja do sledećeg stizanja...

To znači da mi je platica jad i beda :( Ali, svejedno, uvek joj se obradujem kao da primam direktorsku :wink:

ahahhaa
nisi valjda? : )))
kako su te nagovorili
 
Vragolasta Amfibija:
ej...de si code...nema te davno...da li si pebrojao koliko sam puta danas bila na netu...hahaha....

salim se...secacu se te tvoj eteme zauvek,kako li te nije mrzelo...

ja primam platu sutra...ovako...500 za net,500 teretana,500 krema,par hiljada za trenerke(ima snizenje)i kad saberem sa odbicima u startu koji su oko par hiljada i jos imam jedan cek na 2000...dodje mi da placem kako je zivot tezak...!
:lol: :lol: :lol:

zar koristis kreme, zar te to ne mrzi...ZKutak
 
Jooockey:
Sta ce te da delate s njom?NAjcesce svakog prvog od plate uzmem jednu ljootu,,,,,ali se vremena menjaju...A vi?


Eee,pa ovako,polovinu nichega-ni od chega odvajam,kupujem neshto lepo za nekoga,te,kada se,za divno chudo, nishta ne potroshi ni iz chega,uzimam "resto" neshto od druge polovine nichega za svashta shto bi moglo da me nechim zainteresuje za poneshto,ponekad... :shock:
 

Back
Top