inferiornost

tovni brojler

Obećava
Banovan
Poruka
70
'I was physically bigger and better than him

He is like that proverbial bad itch down your spine that you can't get to .You need to scratch it so bad,but You can't and it drives You crazy and he is maddening human being ...yapping all the time ....
'

e sad ,sta radis u situaciji kada,ne samo sto si inferiorni kepec ,nego te i tovari verbalno ???
zene este bile nekad stakvim sto su inferiorni u totalu
vredi li seks stakvima ista??da li imate osecaj da takvi na vama lece svoje frustracije,jer vama mogu da pariraju,bar( koliko toliko ) fizicki ????
da li smatrate da vas koriste da im skoci samopouzdanje ili sta ??
 
Poslednja izmena:
and he annoyed you because he was so good
now,if he was no good,he wouldn't get to anybody
it be this chatter


:think:

14309008-true-and-false-choice.jpg


:hahaha1:
 
Poslednja izmena:
'I was physically bigger and better than him

He is like that proverbial bad itch down your spine that you can't get to .You need to scratch it so bad,but You can't and it drives You crazy and he is maddening human being ...yapping all the time ....
'

e sad ,sta radis u situaciji kada,ne samo sto si inferiorni kepec ,nego te i tovari verbalno ???
zene este bile nekad stakvim sto su inferiorni u totalu
vredi li seks stakvima ista??da li imate osecaj da takvi na vama lece svoje frustracije,jer vama mogu da pariraju,bar( koliko toliko ) fizicki ????
da li smatrate da vas koriste da im skoci samopouzdanje ili sta ??

Dominantna sam osoba po prirodi... nije mi se dešavalo.
 
upravo tako
klovnovi
nikada ne potcenjuj moc autosugestije
ljudi imaju obicaj da polemisu i izvode proizvoljne zakljucke o drugima iskljucivo kroz vizuru licnih zivotnih iskustava i dogodovstina
nekompetentni da izvedu racionalnu i nepristrasnu procenu neretko podstaknutu licnim benefitom koji dodatno kompromituje procenu
sto implicira da oni,nesvesno,govore o sebi ??
:lol:

- - - - - - - - - -

iliti sto bi se reklo
pricaj mi o meni da te bolje upoznam :lol:
 
'I was physically bigger and better than him

He is like that proverbial bad itch down your spine that you can't get to .You need to scratch it so bad,but You can't and it drives You crazy and he is maddening human being ...yapping all the time ....
'

e sad ,sta radis u situaciji kada,ne samo sto si inferiorni kepec ,nego te i tovari verbalno ???
zene este bile nekad stakvim sto su inferiorni u totalu
vredi li seks stakvima ista??da li imate osecaj da takvi na vama lece svoje frustracije,jer vama mogu da pariraju,bar( koliko toliko ) fizicki ????
da li smatrate da vas koriste da im skoci samopouzdanje ili sta ??
ko koga tovari
 

Back
Top