Bolest

Детуш

Domaćin
Poruka
4.352
Nisam znao na koji forum da pokucam, ali verujem da je ovaj pravi.

Naišao sam danas na nekoj društvenoj mreži, gde je neko okačio ovaj klip (negativna konotacija).




Mene interesuje da li verujete da ovoliko kretene zaista postoji, da li oni hodaju oko vas. Ja iskreno i nisam u mom okruženju nailazio na ove neandertalce (nisam iz Bg), ali oni izgleda da postoje.

Najbolji deo je da dotični ima "dobru dušu". :mrgreen:

Zbog ovakvih na trenutak zažalim što sam Srbin, ali dobro, takvih ima svud.
 
Klinci i klinceze imaju idole, sa 10-12 Justin, posle Rihanna, posle neko treci. Takvi su bili, takvi ostali.
Mada ovi Biberetardi prelaze svaku granicu. Em placu kada mu umre hrcak, em se seku kada Justin se drogira.

Ima i starijih, odraslih, bar po broju godina koji se slicno ponasaju, u vezi neke druge "zvezde", e to je vec za brinuti se.
 
isti ***** kao sto se i matorci prze i drkaju na Putina,Tomu,TAdica,Cedu. Isti ****,samo se ljudi loze na ralicite ljude u razlicitom zivotnom dobu.
Inace ribe nemaju svoje misljenje,one ulaze u one fazone u kojima im se svidjaju muskarci. Milion puta sam video da riba okaci klip Gansa i ostavi komentar kako je lep,u stvari nju boli ***** za muziku,ona voli padavicare i supavce i drka na Axla.
|Tako ove male qrvice drkaju na Dzastina.

Najbolji primet su ribe koje vole kao neki klub,a u stvari se loze na neke igrace iz tog kluba ili navijace tog kluba,boli njih ***** za Zvezdom ili PArtizanom.
 
Poslednja izmena:
isti ***** kao sto se i matorci prze i drkaju na Putina,Tomu,TAdica,Cedu. Isti ****,samo se ljudi loze na ralicite ljude u razlicitom zivotnom dobu.

Može biti, ali ovo je 2x veći fanatizam od gore pomenutog.

Ja sam i dalje pod utiskom da je mala navela da voli dotičnog zbog toga što ima dobru dušu...to je zaista za ozbiljnog psihologa posao.
 
Mozda decko i ima dobru dusu. Ne poznajes coveka,ja mogu da kazem da mi se njegova zika ne svidja,ali on ima fanove njegove muzike koji to vole i to je ok.
Sta ja sve volim i gledam,mnogi bi se prekrstili i rekli da sam umobolan. Ja ne osudjujem druge sto vole nesto.
 
Mozda decko i ima dobru dusu. Ne poznajes coveka,ja mogu da kazem da mi se njegova zika ne svidja,ali on ima fanove njegove muzike koji to vole i to je ok.
Sta ja sve volim i gledam,mnogi bi se prekrstili i rekli da sam umobolan. Ja ne osudjujem druge sto vole nesto.

Ha ha. Nee, poenta je kako je ona zaključila da on ima dobru dušu.

Šta zajedno su se igrali u pesku?
 

Lepo covek objasnio. Iako je perosnal jesus od depeshe mode,ovo je mnogo jasnije kad gledas.
Licni Isus = ljudi na koje se drugi ljudi loze.

Klinci se loze na Jastina,Tinsi za Rijanu,a matorci na Putina,Obamu,Asada,Slobu,Taduca,Vucica...
Svako ima svog licnog Isusa.
 
Moj deda na primer ima sliku Tomislava Nikolica u kuci,jbga on se sad lozi na to,a pre se lozio na demokrate,pre toga na Slobu,a pre Slobe na Tita.
Sad kad se lozi na Tomu,sad pljuje sve redom. Sad pljuje i Tomu,ali se nalozio na Vucica. :D
 
Da, i ti koji pridaju znacaj ovakvim pojavama su jos gori od one dece sa videa. U zemlji u kojoj 80 posto stanovnistva, doslovno nema leba da jede mi pricamo o ovome. Pola miliona u javnom sektoru, imamo najvise partijskih clanova od svih drzava na celom svetu(kad se sagleda razmera), prekjuce se slucajno otkrilo da je ukradeno 100 miliona evra u zitu iz rezervi(i nikom nista), u Bgu na 2 miliona stanovnika imamo 1000 vozila gspa od kojih je 60 posto preko 25 godina starosti(o cehoslovackim tramvajima pravljenim za SFRJ u 65oj godini i da ne pricam), obrazovanje je postala misaona imenica(pola ljudi koji zavrse fakultete u danasnje vreme ne znaju ni da sricu naziv istog), Djitler preti od 15og jula da bije ljude po gspu, svaki dan samoubista, svaki dan ubistva....i o cemu Srbi pricaju o Gej paradama, Dzastinu Biberu i Ekologiji i reciklazi. Mene je sramota sto sam sbrin, sada i uvek me je bilo sramota, ne zbog ovakvih pojedinaca, nego zbog nerazvijenog, primitivnog, darvinistickog mentaliteta nacisto obogaljenog srpskog stanovnistva. Mene je srmota sto sam srbin od svih vas.
Evo ga moj Personal Jesus
 
:rida::rida::rida::rida::rida:

Da ti samo znas kakvih zemalja ima,pa Srbija ti je jedna od boljih drzava na svetu. Mozda smo medju zadnjima u Evropi,ali smo zato iznad svih ostalih u svetu po kvalitetu zivota.
Tebe niko nece da dira ako si vernik neke druge crkve,niko nece da ubije devojcice ako se skoluju,niko nece da te ubije ako imas drugacije politicko misljenje,niko nece da te lincuje i da te zapali na ocigled policije ako si pocinio neko banalno krivicno delo,ima reda u dovoljnoj meri,ali i dovoljno nereda da mozes da radis sta hoces. Ni u jednoj drzavi na svetu ne mozes da ne placas struju i da imas milione dugova, a da te niko ne dira,pa da ne placas rts,djubre,telefon,porez... Mozes sa drzavnog na privatni faks da predjes,mozes i sa privatnog na drzavni,moze sta hoces,samo ako imas pare.
Ako si normalan,ti se onda ugradis u sistem,a ako si glup,ti onda jbga ides i placas sve,strecas se od svega,postujes pravila koje niko ne postuje. Srbija je raj za ljude koji su snalazljivi.
Primer u drugim drzavama deca idu u skolu ceo dan,imaju razne sekcije (basket,fudbal,plivanje),pa ti kazne roditelje novcano ako imas mnogo izostanaka,mogu cak i da te oduzmu ovi iz socijalnog ako ne ides u skolu.
A ovde u Srbiji ***** majku profesoru svaki dan,na kraju ti da dvojku,a imas 2000 neopravdanih koje ti razredna na kraju opravda. **** ti se za sve.
NIsu samo Srbi ovakvi i Grci su ti takvi,Rusi takodje.
 
Da, i ti koji pridaju znacaj ovakvim pojavama su jos gori od one dece sa videa. U zemlji u kojoj 80 posto stanovnistva, doslovno nema leba da jede mi pricamo o ovome. Pola miliona u javnom sektoru, imamo najvise partijskih clanova od svih drzava na celom svetu(kad se sagleda razmera), prekjuce se slucajno otkrilo da je ukradeno 100 miliona evra u zitu iz rezervi(i nikom nista), u Bgu na 2 miliona stanovnika imamo 1000 vozila gspa od kojih je 60 posto preko 25 godina starosti(o cehoslovackim tramvajima pravljenim za SFRJ u 65oj godini i da ne pricam), obrazovanje je postala misaona imenica(pola ljudi koji zavrse fakultete u danasnje vreme ne znaju ni da sricu naziv istog), Djitler preti od 15og jula da bije ljude po gspu, svaki dan samoubista, svaki dan ubistva....i o cemu Srbi pricaju o Gej paradama, Dzastinu Biberu i Ekologiji i reciklazi. Mene je sramota sto sam sbrin, sada i uvek me je bilo sramota, ne zbog ovakvih pojedinaca, nego zbog nerazvijenog, primitivnog, darvinistickog mentaliteta nacisto obogaljenog srpskog stanovnistva. Mene je srmota sto sam srbin od svih vas.
Evo ga moj Personal Jesus

IZRODEEEE :lol:
Šalu na stranu, to je realnost, mada znaš kako kažu: Kakav narod, takva vlast, tako da prvo mi moramo da se pobunimo, promenimo.. Možda je jedna od svetlijih društvenih grupa, baš društvena grupa studenata. Nismo najsjajniji, svakako, ali se barem bunimo češće od proseka u našem društvu. I znam da ima i tu politike, ali relativno uspevamo da dobijemo ono što tražimo. Jbg, potreban je pritisak da bi vlast skontala ko ju je doveo tu. Tako treba celo društvo da radi, u Sloveniji su nastali opšti protesti kada je odlučeno da se plate smanje za 2%, a u Srbiji se za godinu dana zadužismo 4 milijarde, i opet se prodaje telekom da bi se pokrila rupa u budžetu, nestaju milioni i žita i evra, a narod ko ovce.. Davno je prošlo doba socijalizma, kad je trebalo samo da rmbačiš, a da neke čike iznad tebe rade sve ostalo, ali jbg, podanički mentalitet se teško menja..
 
epic momenat kad je uleteo onaj klinac, kad ono koliko predvidivo moze biti, roza majica
svakako, meni ovo nije nista sokantno niti zabrinjavajuce, simpaticna je inicijativa da se okupe zajedno, doduse njegovi fanovi jesu malo creepy, ali mozes misliti..pogotovu za to doba je karakteristicno da se opasno lozis na poznate licnosti. bolje da se loze na justina biebera nego da se makljaju po skolama i prave neki picvajz
 
Roditelji osmaka: Ispali smo glupi BLIC TV

Ekipa “Blica” | 20. 06. 2013. - 21:48h | Foto: RAS | Komentara: 320
Tri dana pijem bensedine i ne mogu da se smirim. Ljuta sam, besna, očajna. Šta da kažem mom detetu koje je mesecima učilo dok su drugi kupovali gotove testove? Još je po ovoj nesnosnoj vrućini moralo da dolazi na odloženo polaganje ne znajući ni šta će biti na kraju, priča za „Blic” Slavica Jelić, majka učenika iz Niša.

Verovatno je ovo samo fora posto su blic DS-ovske novine pa cesto napadaju vladu,ali ima i donekle istine u ovom.
Ja prosto ne mogu da verujem da su ljudi ovoliki debili. Ako je bilo poznato,pa sto nisu uzeli i oni,nego izigravaju neke moraliste?
Postene,samo reba jebati jer su glupi kao ****,zali boze klinca kome je ovo roditelj,upropastila ga keva. Umesto da se bori za sebe na sve nacine,njega uce da da bude bilde.
 

Back
Top