AdaCiganlija

E

Emocija

Gost
:oops: Bez "zaljenja", vec 10-to leto cu "propustiti kroz prste", tek tako, jer... ma pogadjate, zasto. Adu obozavam i ne micem se sa nje van sezone i kad je -18C, ali NE I SADA. Upomoc da mi bude nezaboravno leto, a u Bgd-u, bez para i kredita! Moze li tako nesto? 8)
 
Pazi, Ada Ciganlija se ne bi postidela nijedne destinacije u Grčkoj, Turskoj, Hrvatskoj. O CG da i ne pričamo.

Osim što nije more, (je.biga) Ada Ciganlija je:

A.
1. Čista
2. Lepa
3. Uredna

B. Kafići i kafane
1. Lepi i čisti
2. Cene umerene
3. Sa dobrom muzikom
4. Kvalitetna klopa
5. Ljubazno i (uglavnom) nasmejano osoblje

C. Sportski sadržaji (šta da vam pričam !)
1. Teren za fudbal
2. Tereni za mali fudbal
3. Tereni za odbojku
4. Tereni za odbojku na pesku
5. Tereni za košarku
6. Tereni za tenis
7. Teren za golf

D. Na vodi
1. Skijanje na vodi (na sajli)
2. Pedaline
3. Sandoline
4. Bicikli na vodi

E. Ostale aktivnosti i razonode
1. Banđi
2. Paint ball
3. Tramboline
4. Tobogan
5. Stena za slobodno penjanje
6. Iznajmljivanje bicikala, rolera.
7. Mini golf
8. Trim staza
9. Dečije penjalice, ljuljaške i klackalice na svakom ćošku.
10. Pecanje


Veći deo Ade je pokriven spasiocima, potpuno je pokrivena ambulatnom službom. Voda i tuševi na svakom koraku (isto kao i u CG. zar ne ?). Zelenila koliko ti duša hoće, a ko voli ima i vreli šljunak. Klupe, klupice, stolovi u prirodi ! I još bogznakoliko sam stvari propustio ! I niko te ne pelješi, ne vaćari za pare.

I što je najlepše od svega: svuda oko tebe lepe Beograđanke !
Ada je zakon !

Duboko sam uveren da je sadržaj koji pruža Ada veći od ukupnog sadržaja svih plaža na celom crnogorskom primorju. (Osim po broju kafana sa preglasnim turbo folkom).
 
:D Hvala, za sve tako uredno navedeno o Adi, i sta ona pruza. Verujte mi i ja za sve te ponude znam i ne aludiram na to da Adi fali more, ali, imam mali, ipak, sasvim jak poriv da se ne saplicem o ljude, ni na moru, pa ni na Adi, sa svim ponudama. Da li ste ikada tamo bili (a, iz prilozene ponude Ade, vidim da jeste, samo ne znam, mozda volite taj osecaj: glava posred tudjih nogu, peskir ili klupa, podeljeni sa jos pet posetilaca), u ovo doba godine, kada ona ponajvise ne lici na sebe i kada podseca bas na neku prenatrpanu, morsku plazu! Zato sam i zamolila za ideje, o letu u BGD-u, bez Ade. Ja i dalje ostajem njen vatreni obozavalac, ali van sezone! Dakle, sta mi predlazete, a moze i sportska, i pasivna varijanta, od ujutru do uvece, na 50 u hladu,(kako nam najavljuju da ce biti), ovde. :lol:
 
emocija:
... imam jak poriv da se ne saplicem o ljude, ni na moru, pa ni na Adi
... glava posred tudjih nogu, peskir ili klupa, podeljeni sa jos pet posetilaca

Izgleda da smo istomišljenici. Ni ja ne volim noga/glava varijantu. Tj. preferiram zadržavanje svoje initime.

Baš je zato Ada odlična. Sa svojih oko 5 kilometara uređene obale definitivno možeš da provedeš dan na plaži, a da ti niko ne priđe bliže od 10 metara.
Sve što treba je da se prošetaš 20-tak minuta, i da izbegneš sam početak uređene obale. Ili, vozićem za 5 minuta, preskoči prvih 10-tak stanica, pa siđi.
 

Back
Top