Prestigio GEOVISION 5050 "pomoc"

ninojovic

Početnik
Poruka
13
Pozdrav,

kupio sam gore navedenu navigaciju pre nekih 7 dana. S obzirom da su imali IGo 8.3 software sa starijim mapama, ja sam licno ubacio IGO Primo sa novim mapama (2013) i sada radi odlicno i nemam primedbe na navigaciju.
Ono sto bi meni sada trebalo to je otkljucavanje uredjaja, tj koriscenje Windows CE 6.0 sistema koji vec postoji u uredjaju. Koliko mogu da razumem, nacin na koji kompanije rade navigacije je taj da windows CE koriste samo za pokretanje svog navigacionog programa i onesposobe bilo kakvo dalje koriscenje Windowsa. Mene sada interesuje kako otkljucati Windows i koristiti navigaciju na najbolji moguci nacin, tj nesto kao tablet. Nakon nekoliko sati googlovanja i pokusaja da otkljucam navigaciju, shvatio sam da je problem u automatskoj redirekciji, tj automatskom startovanju Prestigio software-a pri paljenju uredjaja.
Ukoliko bi neko strucniji i iskusniji sa ovim stvarima mogao da mi pomogne bio bih mu zahvalan.
 
Pozdrav,

uzeo sam istu spravu danas i naravno odmah krenuo da se igram sa mapama i skontao da se ne mogu ubacivati mape (tacnije mogu se ubaciti ali ih uredjaj ne moze procitati) na sam uređaj u CONTENT folder predpostavljam zbog licence. Vidim da si ubacio IGO Primo pa je pitanje da li na karticu ili u memoriju uredjaja?
A uspeo sam prilikom cackanja da obrisem POI Serbia i Montenegro, pa ako mi to moyes poslati bio bih zahvalan!

A sto se tice tvog pitanjaoko Win CE 6.0 uspoeo sam pre oko godinu dana i sa tim da se izborim ali na jednom drugom uredjaju ne secam se tacno koje je marke mmislim neka Mio ili tako nesto pa sam imao problem sa ubacivanjem mapa ali sam na kraju uspeo da ubijem operativni sistem i da ubacim iGO, pa ti mozda mogu oko toga pomoci.

Pozdrav
 

Back
Top