Mozdana aneurizma

octopus666

Početnik
Poruka
2
Otvorio sam ovu temu ne bi li saznao neke stvari koje me zanimaju, molim vas samo ozbiljni, sa iskustvom i lekari strucnjaci za ovu oblast...
Imao sam mozdanu aneurizmu, pukla je u januaru 2010 god, bio sam u bolnici, preziveo sve to, bio u komi, itd, nemam zdravstvenih problema... pridrzavao sam sam se svih uputsuva lekara, ne radi nista tesko (fizicki) ne zamaraj se, ne opterecuj se, promaja nikako, zimi kapu na glavu itd da vas ne zamaram, bio sam pusac (sada ne pusim i ne privlaci me duvan vise) od tada do danas proslo je nesto vise od tri godina... Konkretno moja pitanja su:
1. Postoje li neke eventualne posledice koje ce se tek odraziti?
2. Sem li da trenitram malo, uzmemo u obzir da tri godine nista skoro nisam rado osim dugih setnji?
3. Postoji li mogucnost vracanja aneurzime?
Hvala unapred sve informacije ce dobro doci... :)
Naravno ako vas nesto zanima, takodje pitajte?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na žalost, ovde smo skoro svi pacijenti i poneko iz medicinske struke, ali ne verujem da imamo specijalistu za tvoj problem.
Mislim da bi najbolje bilo da pitaš svog lekara kad sledeći put odeš na kontrolu.
 
1. ne bi trebalo. ako je problem dobro saniran 2010. onda ne bi trebalo da se sada dese neke komplikacije
2. ne bi trebalo
3. moguce je. moguce je da se javi na nekom drugom mestu. to moze da se desi svakom, a cesto se desava ljudima koji su vec imali takav problem. upravo zato treba izbegavati svaki napor, posebno ako ste stariji (ne znam koliko imate godina)
 

Back
Top