Pitanje jednog laika

  • Začetnik teme DreaMaster
  • Datum pokretanja
Ja nisam neki strucnjak ,al ajde da probam:
Prvo,zavisi kojim se poslom bavis, i za sta bi ti mogao da ga iskoristis u svom poslu!
Baze podataka,obrada podataka,unos svakakvih vrsta informacija, njihovo cuvanje, selekcija, projektovanje, skiciranje, priprema za stampu (i sve sto ide uz stampu!), dizajn svih vrsta (vizit karte, biznis karte, web sajtovi...),NAREZIVANJE PROGRAMA I FILMOVA I PRODAJA ISTIH NA SIVO I CRNO, hakerisanje i upadi u banke i kradja para sa racuna(veoma unosno :D )!SALIM SE ZA OVO ZADNJE!
Prijatelju, tesko bi bilo zamisliti bilo kakav ozbiljan rad i ozbiljnu firmu bez prisustva racunara (bar je tako po svetu i to im neverovatno olaksava posao,steta sto tako nije ikod nas...)!
Mozda je bolje pitanje bilo za sta NE MOZE da se iskoristi komp u sferi posla!
Pozdrav!
P.S.:Srecno u buducem poslu!
 
Stvarno moze da posluzi za sve. Mislim da nema biznis zahteva koji ne moze da odradi. Sve je lakse, brze, naprednije...ne moze se zamisliti bez racunara i dobrog operatera na njemu svakako jer, ipak covek moze, kompjuter samo podrzava :)
 
Pazi druze, ja sam kupio racunar 2001 godine. Radio sam samo godinu dana na njemu i 2002 god. sa svojih 16 godina sam bio pomocnik na kursu racunara koji je organizovao magistar prirodno-matematickog fakulteta smijer informatika !
Zaradio sam prvu lovu, sad se pitas kako?
Lako, za sve ti je potrebna volja i snalazljivost (i ovo bez sna);
Pozdrav iz RS. 8)
 

Back
Top