Bau bau

dobra je ideja, ali ponekad ima tako debilnih primera...
npr. ono kad su trazili greske u crtanom filmu...pa, mislim...koliko treba zaludan da budes...shvatam ja da show must go on, ali neka traze bolje primere...
 
Argh!
Emisija je toliko uzasna da moram da kazem. To je sklop neinventivnosti, smotanosti, gluposti i samosuvisnosti! Smislio je neki iskompleksirani kreten koji svemu trazi manu pa posle laprda okolo!
A narod se raduje da cuje pa se jos i sladi...
To je isti mentalitet : kad vidis dobru ribu, super obucenu i simpaticnu i kazes:
-KooOooliki joj je nos!!!
 
Ja sam sam nasao par BAU BAU situacija, pa cu im poslati-npr. u "Munjama" kad se auto "teleportuje" svuda po Slaviji-prvo krene uz bulevar JNA, pa je odjednom kod Mekdonaldsa...
 
sve je vec zauzeto:
Argh!
Emisija je toliko uzasna da moram da kazem. To je sklop neinventivnosti, smotanosti, gluposti i samosuvisnosti! Smislio je neki iskompleksirani kreten koji svemu trazi manu pa posle laprda okolo!
A narod se raduje da cuje pa se jos i sladi...
To je isti mentalitet : kad vidis dobru ribu, super obucenu i simpaticnu i kazes:
-KooOooliki joj je nos!!!

Bravo čovek :)
To je ono, kad ljudi ne znaju šta da rade, a jako bi voleli, pa onda udaraju po onima koji rade.
Neko voli da traži dlaku u jajetu :roll:
 
Uopste ne znaci da traze dlaku u jajetu!
Ta emisija je namenjena za zabavu,da pokaze da i neki filmovi koji su zaradili puno para i koji su predstavljeni kao savrseni,imaju neke tehnicke greske.
A zamisli ti sedis i gledas neki film i vidis neku gresku.Ne verujem da bi cutao,sigurno bi rekao nekome sa kim gledas:"E provali ovo......" :?
 
gledala sam, ali u nekom ranom jutarnjem terminu [ eh, sad, meni je ran jutarnji od kad je poceo raspust sve do 9 casova.
nije lose, bilo je nekih zanimljivih propusta, sa zatamnjenim staklima i sta ti ja znam vise... :D
 
Kaze mi ortakinja da je videla u filmu "Kosovski boj" da se u jednoj sceni bitke pojavljuje ratar na traktorcetu, doduse u pozadini, ali svejedno :lol: hehe. Nije bilo u emisiji, eto ideje.

Ono je stvarno bez veze, iz filma "Uhvati me ako mozes" kao pricaju Leo i Kristofer i kao neka upakovana kutijica na stolu, i oni nasli da premotavaju da bi utvrdili da mashnica NIJE stajala na istom mestu u 2,3 scene, daaaaajte ljudi...

Pa i nije zanimljivo kad traze dlaku u jajetu, al kad nadju periku to je vec problem :)
 

Back
Top