hp laserjet 1000 series

sweex

Početnik
Poruka
19
ljudi, nabavio sam polovan stampac navedene marke ali nemam kabl za njega(za povezivanje sa racunarom), e sad problem je u tome sto nije obican (kako sam ja shvatio)kabl, nego neki specijalan, ima neki naziv ali sada ....
pa ako neko zna nesto o tome....
pozeljna bilo koja informacija, tipa gde moze da se nabavi kako se zove to cudo od kabla....
 
sweex:
ljudi, nabavio sam polovan stampac navedene marke ali nemam kabl za njega(za povezivanje sa racunarom), e sad problem je u tome sto nije obican (kako sam ja shvatio)kabl, nego neki specijalan, ima neki naziv ali sada ....
pa ako neko zna nesto o tome....
pozeljna bilo koja informacija, tipa gde moze da se nabavi kako se zove to cudo od kabla....

Potreban ti je USB A/B kabl. Dužinu sam utvrdi, a može da se kupi verovatno u bilo kojoj prodavnici računarske opreme.
 
sweex:
ma brate tolko znam da ako je USB ja bih ga nasao, on nema USB ulaz vec neki drugi, kazem ti ne znam kako se zove , nesto tipa pinova ili tako nesto

Koliko mi je poznato LaserJet 1000 je imao samo USB port, tako da onda ostaje pitanje da li je to uopšte taj štampač koji ti tvrdiš da jeste ili je to možda neka specijalna verzija istog.

Da li port na štampaču izgleda ovako:
usb_b.gif

Ako izgleda onda ti sam natpis kaže o kom je konektoru reč.
 
Ja imam upravo takav printer i koristim gore navedeni kabl.. Ne mogu da vjerujem da je ova tipa printera pravljena i za serial printer port...

Sve je moguce...

Kod ovog printera je na jednom kraju USB a na drugom kraju jeste neka vrsta seriala, *ebem li ga kako se to zove ne znam.. Znam da mi je isporucen kabl sa printerom... Koliko mogu da razumijem svi HP-ovi printeri ove generacije koriste isto kablo USB... Poz.
 
GZ:
Kod ovog printera je na jednom kraju USB a na drugom kraju jeste neka vrsta seriala, *ebem li ga kako se to zove ne znam.
o tome ti pricam samo kod ovog nema USB - a vec samo to cudo.Ja sam bio u BS procesoru(generalni zastupnik za hp, ili je bio)i oni mi rekli da nemaju a da ga poruce kostalo bi me oko 130 jevreja + PDV :shock: :shock:
 

Back
Top