mail na yahoo

igoor25

Početnik
Poruka
8
Pozdrav svima nadam se ce mi neko mozda pomoci,tako je bilo u par navrata.E sada radi se o tome da sam zaboravio pasvord yahoo mailu,da li postoji mogucnost nekako da na osnovu datuma rodjenja ili nekih drugih parametara dodjem do druge lozinke ili je on zauvek izgubljen!Ako kojim slucajem postoji mogucnost da se nesto uradi u moju korist,molio bih vas da mi to detaljno objasnite!Hvala svima koji su uzeli ucesca u ovoj temi!
 
Pa imas dole forgot Ur password. Klikni na to i slijedi instrukcije! Upisi e-mail koji si dao prilikom registracije i pass ce ti stici na taj mail! Ja drugi nacin ne znam! E sad ako si zaboravio ili ne koristis vise taj mail.... :(

U stvari samo upisi tvoj ID! Novi pass ce ti biti poslat na gore pomenutu adresu!
 
Moj problem sa Yahoo mail-om je drugacije prirode. Naime, na kucnu adresu mi ne stizu svi mailovi sa Yahoo-a.
Recimo, sa moje Yahoo adrese mi stize sve (to sam proverila), ali kada mi mail posalju drugarice sa svojih adresa nista mi nestize.
Ja sam inace na Neobee-u i tamo sam podesila neki stepen zastite, pa ne znam da li i to moze da ima neke veze.
Sta bi moglo da bude problem?
 

Back
Top