Jos sam nevin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Galicijski, i ne, ne znam jezik, već mi je samo zvučalo zanimljivo da dam citat. Za one koji ga takođe ne razumeju, evo prevoda:

"Kada ti žena kaže da skočiš kroz prozor, izaberi najniži."

Zekenje je na račun onog ne znam šta da radim, a ne nevinosti, da se odmah distanciram.
 
Prvo bi da prokomentarišem da zaista 'odavno' nije bilo tema o nevinosti na ovom podforumu, ali da se je i dalje trka između njih i onih o veličini izjednačena :lol:

A sad, ozbiljan odgovor.

Nevin si, pa šta? To nije razlog da se osećaš posebno loše ili dobro, manje ili više vredan od ostalih i šta već.

Smeta ti što si nevin? Nađi neku sa kojom ćeš je izgubiti. Raspitaj se okolo, možda ima neka koja je zainteresovana za tebe, pa se nađite,... Ili dohvati neku koju svi odrađuju,... Ili jednostavno prestani da bežiš od devojaka (da ne citiram sad Elvisa J Kurtovića).

Čekaš pravu (ne mislim na Cecu)? Ne čekaj, i nju moraš da tražiš. Mada i ona negde traži tebe, verovatno, ali čisto sumnjam da će da nabasa ako si se negde zavukao. Tu ti nema baš nekih pravila, a i ja ti baš nisam osoba da ti o tome objašnjava. Budi spreman na dug i mrkotrpan proces, bla, bla...

U svakom slučaju, razmisli šta želiš, izjasni se (to sebi, ne moraš i ovde). I da, to što si lep (ili što neko nije) nema veze sa nevinošću. Jedino ako to nije pokušaj da privučeš neku forumašicu da ti uputi sexualne ponude :lol: :twisted:
 
ja sam masturbirala danas :( a svaler je promenio taktiku. to se zove sunovrat. mada za vas je to napredak. ali vi ni ne znate gde ste. vi ste lose drustvo. da li cu ponoviti veceras? da li je ovo greska
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top